امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 3.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا تابحال کسی بوده که با داشتن ms بچه دار بشه؟
نقل قول: نگرانی من از این هستش که دختره مورد علاقه من این بیماری رو از مادرش به ارث برده و سالیان بسیار دور مادرش به خاطر همین بیماری فوت کرده confused2
من خودم مشکلی از لحاظ بچه دار شدن هم ندارم و اگه قرار باشه بچه دار همنشیم این دیگه خواست خداست
فقط احتمال اینکه کمی از طرف فامیل ناراحتش کنن با سوال هاشون و احتمالا زخم زبون هاشون ناراحتم و می خوام از اطلاعاتی که از شما دوستان جمع می کنم متقاعدش کنمکه مشکل خواسی نخواهد داشت Smile (52)
بازم ممنون که بهم پاسخ دادید
ببخشید اصلا از این نظر دادنت خوشم نیومد مگه ادم با ام اس میشه بمیره ببخشید که علم پیشرفت کرده الان که زمان ناصرالدین شاه نیست.angryangryangry
تازه همه چی به شما بستگی داره که همسرت رو چطوری حفظ کنی .angry2
من نامزد بودم فهمیدم ام اس دارم همسرم خودش به من گفت واسه اینکه راحت باشم و بقیه نگن اخی مریضی ام اس داری،به کسی چیزی نگیم تا به قول شما زخم زبون نشنوم الان یک سال و نیم هست کسی از بیماری من خبر نداره ،یه رازه بین من و اون واینجا
هیچ فرزندی بطور ارثی ام اس نمیگیره از هر 5 فرزند یکیش اونم احتمال داره
پس شما خودتون باید این رازو نگهه میداشتیدDodgy
من سال اینده قصد دارم اگه خدا بخواد بچه دار بشمhappy0065.gif
اما دکترم به من میگه به علت استفاده دارو نمیتونی به بچه شیر بدیrolleyes
خیلی از این بابت ناراحتم ونمیخوام که اینطوری مادر بشمrolleyes
میخوام دکترمو عوض کنم شاید اجازه بدن که در این دوران امپول نزنم
[quote]نگرانی من از این هستش که دختره مورد علاقه من این بیماری رو از مادرش به ارث برده و سالیان بسیار دور مادرش به خاطر همین بیماری فوت کرده confused2
من خودم مشکلی از لحاظ بچه دار شدن هم ندارم و اگه قرار باشه بچه دار همنشیم این دیگه خواست خداست
فقط احتمال اینکه کمی از طرف فامیل ناراحتش کنن با سوال هاشون و احتمالا زخم زبون هاشون ناراحتم و می خوام از اطلاعاتی که از شما دوستان جمع می کنم متقاعدش کنمکه مشکل خواسی نخواهد داشت Smile (52)

ببخشید اصلا از این نظر دادنت خوشم نیومد مگه ادم با ام اس میشه بمیره ببخشید که علم پیشرفت کرده الان که زمان ناصرالدین شاه نیست.angryangryangry
تازه همه چی به شما بستگی داره که همسرت رو چطوری حفظ کنی .angry2
من نامزد بودم فهمیدم ام اس دارم همسرم خودش به من گفت واسه اینکه راحت باشم و بقیه نگن اخی مریضی ام اس داری،به کسی چیزی نگیم تا به قول شما زخم زبون نشنوم الان یک سال و نیم هست کسی از بیماری من خبر نداره ،یه رازه بین من و اون واینجا
هیچ فرزندی بطور ارثی ام اس نمیگیره از هر 5 فرزند یکیش اونم احتمال داره
پس شما خودتون باید این رازو نگهه میداشتیدDodgy
شادی نمادی از زیستن اگاهانه است و نمایشی از سپاسگزاری در برابر یزدان پاک.

شاد باشید و شاد زندگی کنید که شاد زیستن انتخاب است نه اتفاق
Heart
 تشکر شده توسط : zoox , spi.hmi76 , mehdernet2 , فریبا

پیام های داخل این موضوع
RE: سينووكس - توسط Prime - 2011/03/29, 08:22 PM
RE: سينووكس - توسط anaram - 2011/03/29, 09:42 PM
RE: آیا تابحال کسی بوده که با داشتن ms بچه دار بشه؟ - توسط مینا... - 2012/04/15, 11:25 AM
بچه دار شدن - توسط mehdernet2 - 2012/10/16, 12:50 PM
RE: بچه دار شدن - توسط pariya - 2012/10/16, 01:05 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داشتن فرزند در بيماران ام‌اس hamdam 67 51,032 2022/11/03, 11:45 PM
آخرین ارسال: غفاري

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان