امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 3.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وقتی فهمیدین ام اس دارین چه احساسی پیدا کردین؟(و کی بهتون گفت)
(2013/06/16, 03:02 PM)کارون نوشته است: وقتی بابام جواب اولین mri رو گرفت اومد خونه رفت تو اتاق دراز کشید دستش رو گذاشته بود روی سرش به سقف زل زده بود گفتم بابا جوابش چی بود؟الکی گفت mri سوخته بود باید یبار دیگه بدی
تعجب کردم گفت سوخته
بعد فردا رفتم mri دومی رو که بدم mri اولی رو تو ماشین دیدم جوابش رو خوندم نوشته بود ضایعات متعدد تعداد پلاکها بیش از 9 تا و ....
دو هزاریم افتاد ولی به رو خودم نیوردم وقتی mri دومی رو گرفتم بابام دلش نیومد بهم بگه رفتم پیش دکترم اون گفت ام اس داری زیاد جا نخوردم چون داداشمم 10 سال ام اس داره انگار عادی بود واسم
ولی بعدش فهمیدم ام اس چیه تا 3 ماه هرشب گریه کردم
ولی الان توپم
وقتی بابام جواب اولین mri رو گرفت اومد خونه رفت تو اتاق دراز کشید دستش رو گذاشته بود روی سرش به سقف زل زده بود گفتم بابا جوابش چی بود؟الکی گفت mri سوخته بود باید یبار دیگه بدی
تعجب کردم گفت سوخته
بعد فردا رفتم mri دومی رو که بدم mri اولی رو تو ماشین دیدم جوابش رو خوندم نوشته بود ضایعات متعدد تعداد پلاکها بیش از 9 تا و ....
دو هزاریم افتاد ولی به رو خودم نیوردم وقتی mri دومی رو گرفتم بابام دلش نیومد بهم بگه رفتم پیش دکترم اون گفت ام اس داری زیاد جا نخوردم چون داداشمم 10 سال ام اس داره انگار عادی بود واسم
ولی بعدش فهمیدم ام اس چیه تا 3 ماه هرشب گریه کردم
ولی الان توپم

ازنوع قلقلیش؟smilingsmilingsmilingsmilingTongueTongueTongue
خدایا تمام خنده های تلخ امروزم را می دهم
یکی از آن گریه های شیرین کودکیم را پس بده
 تشکر شده توسط : کارون , minoshka , hadisss , maedeh

پیام های داخل این موضوع
RE: وقتی فهمیدین ام اس دارین چه احساسی پیدا کردین؟(و کی بهتون گفت) - توسط maryamgoli - 2013/06/16, 03:06 PM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست