•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 10
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دراز مدت شدن برخي عوارضms
پای چپ من از حدود 2 سال پیش ضعف پیدا کرده که کاملا تدریجی بوجود اومد و پیشرفت کرد.الان موقع راه رفتن لنگش دارم.:60:
تاری چشم چپ و احساس یک کمربند سفت دور شکمم با خستگی،گرما و عصبی شدن بروز میکنه.لنگشم هم بیشتر میشه.
سرگیجه و عدم تعادل هم همین طور.confused
تکرر ادرار،احتباس ادرار و یبوست رو همیشه ندارم ولی گاهی که سراغم میاد سعی میکنم بهش زیاد فکر نکنم و با اطمینان دادن به خودم از بابت مقطعی بودنش تحملش کنم.fighting0030.gif
هم گرما و هم سرمای زیاد برای ما ضرر داره.confused
تو منو تنها نذار....ای خدا.....خدا.....
 تشکر شده توسط : naz.gigili , baran1390 , nazanin200312 , najva , زهراجون , warrior , برگ 7
با سلام به دوستان گل
من با بیحسی پاهام و خستگی شروع شد خدا رو شکر چشم هام درگیر نشدن ولی از 12 سال پیش تا الان علائم من همونطوری مونده خودمم سر در نمیارمconfused2confused2confused2 یک روز خوب خوبم یک روز سنگین
هیرون موندم از چی میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟confused2confused2confused2confused2confused2confused2confused2
ولی با این وجود خدا رو شاکرم همشه میگم خدایا قربونت بشمicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinlove51love51love51love51 فقط زمین گیرم نکن
زندگی را فقط با فصل های دشوارش نبین ؛
در راه های سخت پایداری کن: لحظه های بهتر بالاخره از راه می رسند. agreement2

تشکر شده توسط : goli61 , زهراجون , برگ 7 , omidaneh
رامین جان در جواب سوالت من در مدت این 20 وخورده ای سال موارد زیادی رو تجربه کردم...اما خدارو شکر همش 100% خوب شده وفقط خستگی برام مونده که خیلی اذیتم میکنه angry3angry3angry3confusedاما در تعیید حرف نجوای عزیزم در مورد دارو خوردن خیلی مقیدم..به دکترم اعتماد کامل داارم وهمین مورد تکرر ادرار رو با دستورات پزشکی ایشون بر طرف کردم wink2wink2agreement2icon_biggrinicon_biggrinicon_questionicon_question
امارضا ممنونم که من رو طلبیدی به زیارتت اومدم وکلی با شما حرف زدم love28
 تشکر شده توسط : ساغر , warrior , شباهنگ
(2011/11/17, 11:23 PM)Hasty نوشته است: رامین جان در جواب سوالت من در مدت این 20 وخورده ای سال موارد زیادی رو تجربه کردم...اما خدارو شکر همش 100% خوب شده وفقط خستگی برام مونده که خیلی اذیتم میکنه angry3angry3angry3confusedاما در تعیید حرف نجوای عزیزم در مورد دارو خوردن خیلی مقیدم..به دکترم اعتماد کامل داارم وهمین مورد تکرر ادرار رو با دستورات پزشکی ایشون بر طرف کردم wink2wink2agreement2icon_biggrinicon_biggrinicon_questionicon_question

عزيزم ميشه بگي برا تكرر ادرارت چيكار كردي؟/من كه تا حالا هر كاري كردم درمان نشدهsadsadsadsad
هیچوقت به کسى که بهت اعتماد داره، دروغ نگو

هیچوقت به کسى که بهت دروغ میگه، اعتماد نکن . . .
 تشکر شده توسط : Hasty
دوستان حدود يك سالي از نوشتن اين تاپيك ميگذره
ولي من جوابم رو نگرفتم
ميخوام بدونم كه ايا كساني هستن كه مشكلاتشون هميشه باهاشونه
نه اينكه بي حسي چند روزه پا يا دست
يا تاري چند ماه ه چشم
عوارضي كه ميشه گفت ديگه رفع نشدنين
مثل خانم ......كه چند سالي هست با عصا راه ميره.
خيلي مهمه چون قصد يك نوع درمان رو دارم وبايد جواب اين سوالم رو بدونم....
هر مشكلي آسان شود از مستي و
ترسم خداي من, ساغر بشود خالي و هشيار بميرم.
 تشکر شده توسط : Hasty
من حدود 6سال بعد از تاری دیدم داروی آزاتیوپرین استفاده میکردم ولی هیچ وقت درد چشمی که موقع حمله داشتم ازبین نرفت و همیشه باهام بود تااینکه امسال شروع کردم به استفاده از داروی سینووکس و با اینکه اصلا قبول نداشتم که دارو تاثیر میذاره با این وجود درد چشمم برطرف شد و من بعد از 6 سال دیگه براحتی می تونم به اطراف نگاه کنم بدون اینکه درد اذیتم بکنه
 تشکر شده توسط : Hasty , warrior
(2011/11/18, 03:28 PM)nazanin200312 نوشته است: عزيزم ميشه بگي برا تكرر ادرارت چيكار كردي؟/من كه تا حالا هر كاري كردم درمان نشدهsadsadsadsad
نازنین جان اون مورد رو تو یک تاپیک مربوط یه کنترل ادرار با دارو توضیخ دادم
خواهرم از آلمان یکجور قرصبراممب فرسته که ار تخم کدو تنبل درست شده وخیلییی خوبه در ضمن خوردن گرمی خیلی به اینمورد کمک می کنهwink2wink2
امارضا ممنونم که من رو طلبیدی به زیارتت اومدم وکلی با شما حرف زدم love28
 تشکر شده توسط : نازلی
من مشکل چشمم همیشه باهام بوده.وقتی گرمم میشه...فعالیت دارم.خسته میشم چشمم تار میشه.تو این چند سال فقط یه چند ماهی بعد از شروع سینووکس خوب شدم که بازم برگشت.
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
دسته چپه منم هست الان نزدیکه 8 ماهه که بی حسه البته در 3 ماه اول پالس گرفتم به دلیل حمله شدید و الان فقط این مورد مونده و در اصل کمی هم ناتوان و به اصطلاح زود رنج شده (دستم)

دکتر هم میدونه ولی قبول نمیکنه پالس بده ...... میگه یکبار برای حمله ات گرفتی و کافیه و بگما که تنها یک دکتر نیست 5 تا دیگه هم میگنconfused2
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
(2012/06/12, 12:44 PM)Hasty نوشته است: نازنین جان اون مورد رو تو یک تاپیک مربوط یه کنترل ادرار با دارو توضیخ دادم
خواهرم از آلمان یکجور قرصبراممب فرسته که ار تخم کدو تنبل درست شده وخیلییی خوبه در ضمن خوردن گرمی خیلی به اینمورد کمک می کنهwink2wink2

سلام هستی‌ جان

میشه اسم این قرصی که میگی‌ از تخم کدو تنبل هستش به زبان آلمانی به من بگی‌ یا حتی انگلیسی‌، ممنون میشم عزیزم .
گر از این کویر وحشت به سلامتی گذشتی
تو و دوستی خدا را
به ستاره ها به باران
برسان سلام ما را
 تشکر شده توسط : okhtapus

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6