امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونه به اين فرشته ام ميتونم بگم كه ام /اس داري

من به عموی مهربون پیشنهاد دام به دخترشون بگن حتما icon_question

این خیلی خوبه که یهو بهش نگین که توی روحیش تاثیر بذاره بعضی دکترا خیلی بی وجدانن خیلی sad2

ولی ایکاش پدر منم مث شما بود پدر من البته سر خوبی بهم میگه هیچ جا نگی ام اس داریا اگه گرمت شد بلند شو از اونجا برو ولی دم نزنیا منم که تا حالا تحمل کردم با اینکه گاهگاهی جایی بودم از گرما شب تا صبح نخوابیدم یا حرفهاییکه مردم در مورد ام اس میگن تحمل کردم ولی rolleyes

چه میشه کرد ؟ پدرم فکر میکنه اگه اینطور بکنیم با ام اسیها در ارتباط نباشیم بهتره البته بفکر اینده منه ولی من که قید ازدواج رو زدم به هر دلیلی . مهم نیست مهم اینکه دوست ندارم سرکوفتهای یه نفر و خانوادش رو با خودم همیشه داشته باشم
خیلی خیلی دوست دارم بعضی اوقات برم و دوستان ام اسی رو ببینم که مثل خودمن ما هم میدویم هم میخندیم هم شادیم هم راه میریم هم هیچ مشکلی نداریم ولی خب بعضیا حتما در جواب میگن حتما بیماریت یه چیز دیگست نه ام اس . ام اس یعنی مردن نابود شدن یعنی بیماری سخت خلاصه ....

نمیدونم چیکار کنم ؟

من 4 سال پیش که این بیماری رو گرفتم اولین بیمار دختر دکترم بودم خودم تک و تنها توی شهرمون ام اس گرفته بودم البته اوناییکه گرفته بودن شاید 50-60 ساله بودن دیگه خلاصه خیلی با احتیاط که کسی نفهمه رعایت کردیم و بازم همون روحیه بخاطر اینکه کسی نفهمه در صورتیکه درسته ام اس برام مهم نبود ولی همش توی فکر بودم فقط فقط بخاطر خانوادم همین

خیلی تنها بودم خیلی rolleyes فقط اومدم توی نت با دوستانی اشنا شدم ولی جرات نداشتم بگم میخوام برم جایی که بچه های ام اس سهتن یا کسیو ببینم ولی یه بار زدم به سیک آخر یواشکی یکی رو دیدم وقتی دیدم خیلی خوب شد برام خیلی icon_biggrin البته بعدش گفتم به خانوادم confused

خلاصه اینکه پیشهاد دادین به عمو مهربون بیاد شما رو ببینه و بعدش به دخترش بگه ام اس داری من دیدم چقدر پیشنهاد خوبیه که هم پدرش با بچه ها اشنا شه هم خودش ایکاش .....................
 تشکر شده توسط : عمومهربان

پیام های داخل این موضوع
RE: چگونه به اين فرشته ام ميتونم بگم كه ام /اس داري - توسط yas - 2011/04/16, 09:40 AM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ام اس را برای طرف مقابل (برای ازدواج) چگونه مطرح کنم ؟ AIDA 151 94,583 2022/11/05, 09:37 PM
آخرین ارسال: powerful
Question چگونه خبر ابتلا به ام اس را به كسي بدهيم؟ glassheart 4 3,134 2013/11/08, 02:51 PM
آخرین ارسال: saeid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان