امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال : نحوه گرفتن کارت ام اس و ...
نقل قول: البته به شما دوست عریز پیشنهاد می کنم که هیچ وقت قضاوت قبل از تحقیق را انتخاب نکنید چون امکان دارد شما را به اشتباه بیندازد. راه گرفتن حق نشتن و انتقاد کردن نیست ، بلکه باید تلاش کرد و مطمئناً به نتیجه خواهد رسید.
امیدوار عزیز ممنون از اطلاعاتی که کسب کردی و اینجا گذاشتی .من بر اساس چیزایی که در موقع مراجعه به اونجا دیدم قضاوت کردم. میدونم انجمن یه NGO هست و با کمکهای مردمی اداره میشه ولی اخلاق و برخورد درست که پول نمیخواد. یکی از خانمها که متاسفانه مسوول اونجا بود برخورد بد و ناامید کننده ای داشت و من نمیتونم فراموش کنم .

در مورد سایت جدیدش هم خوشحالم که داره راه می افته .
عنوانهایی هم که در سایت جدید هست قبلا هم تا جدودی بوده ولی مشکل این بود که ماههای زیادی بود که سایت مشکل داشت و قبلش هم که مشکل نداشت چیز جدیدی توش نبود.بیشتر مطالب مال دوسه سال قبل بود و ورود به سایت بی فایده .منم از این چیزا انتقاد کردم و حق هم داشتم.
نقل قول: هدف تشکیلش مطمئناً خدمت است و ما باید آنها را در این امر یاری نمایم. و اگر ما حقی را می خواهیم باید از دولتمردان و قانونگزاران کشورمان بخواهیم
وقتی غیر دولتیه که دیگه دولت کمک نمی کنه .ما چطور از اونا بخوایم ؟ پس انجمن برای چی تشکیل شده ؟ حتما تا حالا هم خواسته ولی نتیجش رو نمیدونیم.

چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : h.kakavand

پیام های داخل این موضوع
RE: سوال : نحوه گرفتن کارت ام اس و ... - توسط nahid - 2011/02/13, 01:56 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question کارت درمانی آتیه سازان samiramiss 7 3,834 2018/02/27, 10:36 AM
آخرین ارسال: بهنام نیا
  کارت هوشمند negar_negar92 32 19,067 2015/12/24, 07:45 PM
آخرین ارسال: helli
  تخفیف کارت مترو و بی آر تی با نامه بهزیستی شهرزاد 30 25,213 2014/06/19, 12:35 AM
آخرین ارسال: kohedard
  مراحل گرفتن كارت هوشمند (ويژه بيمه خدمات درماني) امير ريما 11 16,222 2013/07/29, 10:21 AM
آخرین ارسال: f.a

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان