امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال : نحوه گرفتن کارت ام اس و ...
(2011/02/09, 11:46 AM)nazaninn نوشته است: دوستان اين جريان بليط واقعا جديه
من خودم اقدام نكردم اما كسايي كه اقدام كردن و دارن استفاده مي كنن رو از نزديك مشاهده كردم
اگه ميخوايد استفاده كينيد از اين مزيت برتر قرن به انجمن ام اس شهرتون سر بزنيد و در ميون بزاريد اگه قبول نكردن كه نميدونم چرا بايد قبول نكنن پافشاري كنيد عزيزان من زود تسليم نشيد ديگه
حتي باور كنيد قراره يارانه هم بدن به ام اسي ها فقط كسايي كه پيگيري مستمر كنن و موي دماغشون بشن ميتونن از اين چيزا استفاده كنن ديگه
من كه خودم اگه رد اين كارا و انجمن برم بابام سلسله مراتب اجداديم را كاملا بر هم ميزنه ولي من كه ميگم يه مو از خرس كندن هم غنيمته
[/qu
با سلام
شما انسان بسیار جالبی هستی مگر انسانهایی هستند که هنوز از پدر مادر بترسند( احترامشان را نگه دارد) من که فکر می کردم نسلشان منقرض شده است.(بعنوان شوخی)
رفتن به انجام فقط برای دریافت کمک نیست ، بلکه می تواند بعنوان خیری که درد بچه ها و خانوادههایی که ابرو دار هستند ، ولی متاسفانه از لحاظ مالی دچار مشکل هستند را بداند و به آنها از طریق انجمن کمک کرد.
و از دیگر محسنات حضور در انجمن ، مشارکت درجشنواره ها ، بازارچه ها ، کلاسها و ... که از لحاظ روحیه و انگیزه برای ما ام اسی ها می توان مفید باشد، که همانطور که همه ما می دانیم حفظ روحیه و انگیزه می تواند در بهبود ما کمک شایان نماید.
از دیگر فعالیت های انجمن تشکیل گروه یا گروه هایی برای بازدید از مکانهای سیاحتی و زیارتی و ... برای اعضا می باشد. که همین کار باز برای گذراندن روز یا روزهایی خوش و بسیار بیادماندنی بهترین بهانه است.

.
[quote='fireboud' pid='53465' dateline='1297241484']
یک سوالی داشتم از مسئولین انجمن ام اس یا کسایی که به نحوی در اونجا کار میکنند یا همکاری دارند هیچکدوم در این سایت نیستند تا این مسئله رو پیگیر شوند و جوابش در همین سایت مطرح بشه چون اطلاع رسانی انجمن ام اس کلا زیر خطه فقره مگر اینکه خوده فرد پیگیر باشه

با سلام
من از دفتر و دستک انجمن و هر جای دیگر نیستم.
من بعنوان کسی که دوست دارم قدر لحظات حالم را همیشه بدانم و وقتم را کمتر به تاسف خوردن بابت گذشته بگذارم ، و از نگاه به آینده با شک ، تردید و ترس بیزارم. و همیشه تلاشم بر آن بوده با اتفاقات پیش آمده و مربوط به خودم کاملا ً محققانه و کارشناسانه برخورد کنم ، به همین دلیل به انجمن که تنها موسسه غیرانتفاعی در حال حاضر کشور است رفتم و از نزدیک با فعالیت آن انجمن آشنا شدم. در حال حاضر اگر سوالی داشتی از من بپرس تا مشتاقانه اطلاعاتی که توانستم بدست آورم را در اختیار شما قرار دهم

یادت باشد گاهی اوقات بدست نیاوردن آنچه می خواهی نوعی شانس و اقبال است.
در روز تولدت درختی بکار،که در سبزی دنیا تو هم سهیم باشی .
طوری زندگی کن که هر وقت اطرافیانت خوبی، مهربانی و بزرگواری دیدند، به یاد تو بیفتند.
 تشکر شده توسط : شفا یافته

پیام های داخل این موضوع
RE: سوال : نحوه گرفتن کارت ام اس و ... - توسط h.kakavand - 2011/02/12, 02:58 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question کارت درمانی آتیه سازان samiramiss 7 3,834 2018/02/27, 10:36 AM
آخرین ارسال: بهنام نیا
  کارت هوشمند negar_negar92 32 19,068 2015/12/24, 07:45 PM
آخرین ارسال: helli
  تخفیف کارت مترو و بی آر تی با نامه بهزیستی شهرزاد 30 25,214 2014/06/19, 12:35 AM
آخرین ارسال: kohedard
  مراحل گرفتن كارت هوشمند (ويژه بيمه خدمات درماني) امير ريما 11 16,224 2013/07/29, 10:21 AM
آخرین ارسال: f.a

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست