امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قیمت بیمه شده ی داروی دیفوزل وسینوتک
(2016/12/09, 09:10 AM)Aydanima[/quote]
ممنون از راهنماییتون
فقط یه سوال شما هم تامین اجتماعی هستین واینکه من ماه پیش از غذا دارو نامه گرفتم شد 700تومان وگفتن این ماه دیگه کمک نمیکنن بنظرتون بازم مراجعه کنم به غذادارو چون هنوز بیمه ام خاص نشده یه کم مشکل داره دیروز توتامین اجتماعی کرج بودم اونا هم گفتن یه ماه کمک میکنیم یه ماه هم باید ازاد بگیری مگه این دارو بیمه نشده
[/quote]

من بیمم سلامته و بیمارخاص . فک نکنم شهر به شهر فرقی داشته باشه ولی من هر یه ماه درمیون تخفیفو میگیرم حالا شاید تامین و سلامت با هم پوششاشون فرق کنه نمیدونم! والا ماه پیش من دارورو گرفتم بیمه نشده بود ولی الان یه نفر نئشته با تامین 800 و خورده ای گرفته امیدوارم بیمه شده باشه

[quote=فرید 1353 نوشته است:
متاسفانه شرکت عبیدی(تولید کننده دیفیزول)بازاریابی گسترده ای بر روی برخی پزشکان انجام داده و از اون بدتر برخی پزشکان بدون توجه به توانایی مالی بیمار اقدام به نسخه نویسی دیفیزول میکنند.اگر برای اولین بار تحت دارو قرار میگیرید ویا قراره داروتون تغییر کنه و توانایی مالی کافی ندارید حتما به پزشکتون گوشزد کنید از سایر داروهای ام اس که تحت پوشش بیمه 90 درصدی هست تجویز کنه.اگر دکتر اصرار کرد به پزشک دیگری مراجعه کنید.
در پس اصرار دکتر به دیفیزول اسراری هستangry

چرا انقدر بدبینین !!!؟ درسته که باندبازی همیشه هست ولی دکتر من اول برام نوشته بود سینوتک من خودم اصرار کردم که داروی ایرانی نمیخام میترسم مثل سینوتک بشه گفت پس دیفوزل. خداروشکر الانم ازش خیلی راضیم عوارض نداره و راحتم باهاش
 تشکر شده توسط : Aydanima

پیام های داخل این موضوع
RE: قیمت بیمه شده ی داروی دیفوزل وسینوتک - توسط maryk909 - 2016/12/11, 06:38 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اثربخشی و عوارض دیفوزل ( تجربه ها) maryk909 244 154,057 2023/11/06, 01:19 PM
آخرین ارسال: همراز
  مراکز تهیه دیفوزل و قیمت آن maryk909 75 48,080 2018/07/28, 09:40 AM
آخرین ارسال: SMA

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان