•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10
  • ...
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سریالی که به ام اس مبتلا شد
ام اس ترانه باحاله ها....
درجا فلج میشه
درجا غش میکنه
درجا هم شوک عصبیش فلجش میکنه....
عجبا....

بابا ایهاالناس به پیر به پیغمبر ام اس کشنده نیستDash2Dash2
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : paeeze , سها , طاهره. , آنا , Parla , ارزو , elham 66 , برگ 7 , arezooo82
بچه ها من از پستاتون خیلی متوجه نشدمicon_cryالان ترانه وضعیتش چطوریه؟icon_cry

یعنی اگر این سریال دید جامعه رو بدتر نکنه من کلی سپاسگزارشم بهتر پیشکششون Dash2
تو رو آرزو نکردم
این یعنی نهایت درد
خیلی چیزا هست تو دنیا که نمیشه آرزو کرد
 تشکر شده توسط : طاهره. , Parla , ارزو
(2015/12/06, 08:29 PM)afsaneh نوشته است: بچه ها من از پستاتون خیلی متوجه نشدمicon_cryالان ترانه وضعیتش چطوریه؟icon_cry

یعنی اگر این سریال دید جامعه رو بدتر نکنه من کلی سپاسگزارشم بهتر پیشکششون Dash2

عزیزم ترانه یه دختر شاغل وبسیار فعال بود
ولی با هر استرسی حالا یا غش میکنه یا پاهاش بی حس میشه خلاصه حمله بهش دست میده وکورتن میزنه
این اخریم که رفت رو ویلچر
بازم قسمت خوبه قضیه اینه پسره دنبالشه
حداقل به اینش دلمون خوش کنیم
والااااا
دید جامعه 305320_JC_thinking
چی بگمUnknown
 تشکر شده توسط : سها , ارزو , afsaneh , elham 66 , برگ 7 , غزل , arezooo82
مادرشوهر من که ظهر دویست بار به من توضیح داد چون دختره ام اس داره اینطوری میشه!!!!
 تشکر شده توسط : طاهره. , سها , ارزو , afsaneh , fariba 68 , elham 66 , laleh , غزل , arezooo82
ﭼﻘﺪﺭ ﻣﻦ ﺩﻟﻢ ﻣﻲ ﺳﻮﺯﻩ ﺑﺮاﻱ اﻭﻧﺎﻳﻲ
ﻛﻪ ﺗﺎﺯﮔﻴﺎ ﻣﺒﺘﻼ ﺷﺪﻥ و ﺑﺎ اﻳﻦ ﺳﺮﻳﺎﻝ ﻫﻤﺰﻣﺎﻥ
ﺷﺪﻩ ...
ﺑﺮا ﺧﻮﺩﺷﻮﻥ و ﺧﺎﻧﻮاﺩﺷﻮﻥ ...
ﺑﻪ ﺧﺪا اﻳﻦ ﻃﻮﺭﻳﺎ ﻫﻢ ﻧﻴﺴﺖ ﺩﻳﮕﻪ اﻡ اﺱ
ﻳﻌﻨﻲ اﺻﻼ ﻧﻴﺴﺖ ﻳﻪ ﻭﻗﺖ ﻧﺘﺮﺳﻴﺪ
ﻣﺨﺼﻮﺻﺎ ﻣﺎﻣﺎﻥ ﺑﺎﺑﺎﻫﺎ
ﭼﻮﻥ ﻣﻦ ﺧﻮﺩﻡ ﺳﺎﻝ 88 و 89 ﺧﻴﻠﻲ ﺧﻴﻠﻲ ﺣﺎﻝ
ﺭﻭﺣﻴﻢ ﺑﺪ ﺑﻮﺩ ﻣﻴﮕﻢ اﻳﻨﻮ ...
ﭘﺪﺭﻡ ﻫﻢ ﻫﻤﻴﻨﻂﻮﺭ
ﻣﻮﻫﺎﺵ ﻛﺎﻣﻞ ﺳﻔﻴﺪ ﺷﺪ
ﺳﻜﺘﻪ ﻛﺮﺩ
ﺑﻌﺪ ﻫﻢ ﺯﻭﻧﺎ ﮔﺮﻓﺖsad2sad2sad2sad2sad2
اﻟﻬﻲ ﺑﻤﻴﺮﻡ ﻭاﺳﻪ ﺟﻔﺘﺸﻮﻥsad2
ﻧﻤﻲ ﺩﻭﻧﻢ ﺷﺎﻳﺪ ﭼﻮﻥ ﺗﻚ ﻓﺮﺭﻧﺪ ﻫﺴﺘﻢ ﺑﻴﺸﺘﺮ
ﻫﻢ ﺁﺳﻴﺐ ﺩﻳﺪﻥ
ﻭﻟﻲ ﺧﻮﺏ ﺁﺧﻪ ﺑﺮا ﭘﺪﺭ ﻣﺎﺩﺭا ﻫﻴﭻ ﻓﺮﻗﻲ ﻧﻤﻲ ﻛﻨﻪ
10 ﺗﺎ ﺑﭽﻪ ﻫﻢ ﺩاﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻦ ﺑﺎﺯ ﻫﻤﻴﻦ ﺑﻮﺩ...
 تشکر شده توسط : silent , طاهره. , ارزو , nahid , fariba 68 , آنا , elham 66 , Exhautless , laleh , Smy , helli , معصومه عباسی , غزل , arezooo82
این سریالو کلا انگار گذاشتن رو دور تند
اخه اونایی هم که بیماریشون پیشرونده هست دیگه اینقدر سریع حمله وکورتن وفلج نمیشن که
در کل چه فایده ما اینجا براهم نقد وبررسی میکنیم هممونم از بریم
اون بیرون حتی خانواده هامون معلوم نیست چه فکری میکننConfused
 تشکر شده توسط : عسل راد , ارزو , nahid , fariba 68 , آنا , elham 66 , laleh , غزل , arezooo82
اینم داره میشه داداشه سریال طلا و مس! Dodgy

حالا دختره حالشم خوب شه دیگه مگه کسی نظرش عوض میشه از این بیماری؟
Dash2Dash2Dash2

خلاصه گند رو زدن رفت! Dodgy
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : laleh , شهرزاد , یه غریبه , elham 66 , fariba 68 , ارزو , آنا , غزل , arezooo82
آخرم کار خودشونو کردن تا دختره فرستادن رو ویلچر خیالشون راحت شد دیگه . فکر کنم صدا و سیما یه دشمنی به این ام اس داره به خدا Dodgy همه دست به یکی کردن بگن با ام اسی ها نمی شه ازدواج کرد همش مریضیه درد ویلچره .واقعا متاسفم واسه خودمون چون دستمون به هیچ جا بند نیست و فقط می تونیم بیام اینجا واسه همدیگه درد و دل کنیم همین angry2 بقیه هر کاری که دلشون می خاد می کنن. احتمالا این دختر خوب میشه و اینا هم باهم ازدواج می کنن ولی چه فایده تاثیر بدی روی دید جامعه گذاشتconfused2confused2confused2confused2 کاش می شد بگیم اصلا سریال در مورد ام اس نسازید نخواستیم والا به خدا rolleyesrolleyes اونم از خندوانه که دکتر صحرایی اومد یه حرف مفید این آقا واسه ام اسی ها نزد . از توانایی هاشون از همین کوهنوردان سایت خودمون حتی یه اشاره این آقا نکرد Laie_70فقط از افتخارات خودش گفت و رفت.
رها کردن کسی که برای شما ساخته نشده یعنی رسیدن به این درک که برخی آدمها بخشی از سرگذشتتان هستند نه بخشی از سرنوشتتان
 تشکر شده توسط : elham 66 , سها , fariba 68 , ارزو , آنا , برگ 7 , غزل , paeeze , majid1
من واقعا برام سوال شده مگه فیلم ساختن الکیه؟
مثلا وقتی یه فیلم مذهبی ساخته میشه چندین کارشناس مسایل مذهبی توش نظارت میکنن که مطلب اشتباهی نگن
حالا در مورد یه مسیله پزشکی یه فیلم ساز و نویسنده که اصلا اطلاعات دقیقی نداره باید نظر بده یا یه پزشک؟یعنی رو این نباید نظارتی باشه که بگن به این سرعت تین اتفاقات اینجوری نمیوفته؟
 تشکر شده توسط : غزل , ارزو , elham 66
در خیلی از موارد بسیاری از فیلمها بدون کارشناسی ساخته میشن
مثلاً طرف نصفه شب سند میبره کلانتری یه متهم رو آراد میکنه که اصلا در صلاحیت نیروی انتظامی نیست
یا خیلی چیزای دیگه ...
زیاد فکر خودتونو مشغول نکنین
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : fariba 68 , neghar , سها , ارزو , elham 66 , آنا , aztab , سالومه , mahdi1004 , zenith , arezooo82

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10
  • ...
  • 12
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مستند «صعود» درباره بیماران مبتلا به ام‌اس ساخته شد hamdam 0 2,501 2012/10/26, 03:21 PM
آخرین ارسال: hamdam

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست