امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دو مبتلا به ام‌اس با یکدیگرازدواج نکنند ؟
(2015/05/10, 11:38 PM)mj.ny-luise نوشته است:
(2015/05/10, 10:44 PM)0MID نوشته است: ریحانه خانم فاطمه خانم میتراخانم وهمه دوستان........
من درتمامی موارد ذکر شده که مورد بحثه با پزشک خودم با چندتا مشاور و حتی کسانی که با فردی معلول یا بیمار زندگی مشترک داشتن ، بحث ومشاوره وتبادل نظر داشتم....
از نظر پزشکم که اصلا ازدوازج یه فرد ms خواه با سالم یابا همدرد خودش اشتباهه.....البته دوستان این موضوع رو هم مدنظرداشته باشن که نظرات اطباء متفاوته وهرکدوم نظرخودشونه اعلام میکنن.....یکی موافق یکی مخالف یکی هم با اگر و اما و شاید......
درموردبچه دارشدن عرض کنم باتوجه به این مطلب که اشکال بیماری متفاوته لذا بچه دارشدن هم خوبه هم بد.....
خودمو مثال میزنم :من عدم تعادل دارم وبچه منو فقط خانمم اداره میکنه....از 6سال پیش تا الان من حتی یک بارهم نتونستم پابپای اون در بزرگ کردن بچه سهیم باشم....
پارک میخواد بره خانمم میبره.......مریض میشه خانمم میبره درمانگاه والی آخر......یعنی کلا من فقط بنام پدر حضورفیزیکی دارم ولاغیر.....
خب در مورد خانمی هم که ms داره داستان بهمین منواله شاید باکمی تغییر........
بنظر من بچه دارشدن ظلمیه که ماداریم درحق یه انسان(بچه)میکنیم....عزیزان اگه میدونید که قدرت وتوانایی بچه داری ونگهداری وبه سرانجام رسوندن این بیگناه رو دارید پس میشه والا ظلمیه که اول درحق بچه بعد درحق خودتون وزندگیتون میکنید.......
دوستان ببینید من یادوستان دیگه نیمه خالی لیوان رونگاه نمیکنیم ویاناامید ومایوس نیستیم ویاخدای نکرده نمیخوایم مانع ازدواج مابقی بشیم وهچجنین فرار از مسولیت نیست بلکه داریم واقعیت رو میگیم.....
عقل هم همینو حکم میکنه........زیربارمسئولیت رفتن بهمین سادگیا نیست.......Confused
سلام خدمت اقا امید ودیگر دوستان بخصوص اقا امید
من هر وقت کامنت های شما را میخونم فقط یاس و ناامیدی میبینم
به اون دکتر که همچین نظری در مورد ازدواج داره بهش بگو ......
و یه نصیحت دوستانه لطفا زندگی خودتون رو برای دیگران الگو قرار ندهید
سلام ازبنده .....ارادتمند شماییم.....
اقا مجید جسارتا" وباپوزش خدمتتون که عرض کنم داستان زندگی من ویا بقیه کاملا ازهم متفاوته.....
من احترام خاصی نسبت به شما و همه دوستان ونظرات اونا دارم وخدای نکرده نمیخوام که بامنفی گری در زندگیشون ممانعت یا خللی ایجاد کنم....
اینجا یه فضای مجازیه وهرکس قادره ازادانه نظری یا پیشنهادی رو اعلام کنه ودر فضای واقعی هرانسان با توجه به درک وعقل خودش تصمیم میگیره.......
مااینجا فقط اعلام نظر میکنیم وبس....
کسی رو تشویق به کاری نمکنیم وهمینطور مانع کارای کسی نیستیم....
خوب داستان زندگی من چون داستانی غمناکه و همچنین نتیجه اون اینه که بیماری گریبان گیرم شده شاید بتونه به کسی کمک کنه....شاید کمکی نداشته باشه ولی گفته میشه تا شاید لااقل من بتونم راه حلی پیداکنم و یا دوستان دیگه ......
بهرحال من از شما معذرت میخوام که باعث ناراحتی شما شدم.....
قصدم کمک گرفتن از دوستان بود نه چیزدیگه.....
من در مقامی نیستم که برای کسی الگو وخط مشی تعیین کنم......
دوم اینکه مبحث مشاور و گفتگو با پزشک رو من سال 84شروع کردم و اون زمان باین مقدار اشناخت از بیماری ام اس نبود....
خب من در کامنت قبلیم عرض کردم هر پزشکی یه نظر میده وهر مشاوری راهی رو پیشنهاد میکنه.....
آیابنظر شما میشه با پزشکی که برای معالجه و درمان به اون مراجعه کردیم و به اون اعتماد و اعتقاد داریم بخاطر اینکه واقعیتی خلاف نظرما اعلام میکنه برخورد نامناسب داشته باشیم؟؟؟؟؟؟

ممنونم از صبر و تحمل وهچنین محبت دوستان
صبر کن سهراب! آری… تو راست می گویی آسمان مال من است پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین،مالِ من است!
اما سهراب تو قضاوت کن، بر دل سنگ زمین جای من است؟! من نمی دانم که چرا این مردم، دانه های دلشان پیدا نیست…
صبر کن سهراب! قایقت جا دارد؟ من هم از همهمه ی داغ زمین بیزارم
 تشکر شده توسط : paeeze , sweetbasil , rahaaa

پیام های داخل این موضوع
RE: دو مبتلا به ام‌اس با یکدیگرازدواج نکنند ؟ - توسط 0MID - 2015/05/11, 11:57 AM
ازدواج - توسط مریم... - 2015/06/07, 12:47 PM
RE: ازدواج - توسط tinookhe - 2015/06/07, 03:17 PM
RE: ازدواج - توسط همراز - 2015/06/07, 04:19 PM
RE: ازدواج - توسط مریم... - 2015/06/08, 10:31 AM
RE: ازدواج - توسط niloofary - 2015/06/08, 10:52 AM
RE: ازدواج - توسط Exhautless - 2015/06/08, 11:02 AM
RE: ازدواج - توسط nazaninamiri70 - 2015/06/08, 11:09 AM
RE: ازدواج - توسط niloofary - 2015/06/08, 11:17 AM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تاثير جنسيت جنين در بهبود وضعيت مادر مبتلا به ام اس mehdernet2 5 4,782 2014/04/11, 07:00 AM
آخرین ارسال: neghar
  دلنوشته یک فرزند که مادر مبتلا به ام اس دارد shokolat 4 3,432 2013/10/06, 02:47 PM
آخرین ارسال: گيتي
  تعدادی از مشاهیر مبتلا به ام اس matinfard 1 3,505 2013/06/02, 08:33 AM
آخرین ارسال: موجود گیاه خوار
  چگونه میتوان زمان دقیق مبتلا شدن به ام اس را تشخیص داد؟ مهسا24 34 22,667 2012/03/14, 10:54 AM
آخرین ارسال: hanif

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان