امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مستند فصل دیگر ( مستند در خصوص زندگی بیماران ام اس )
ای بابا من قسمت چهارمش را در حضور داشتن همسر گلمHeartHeart و یه دونه پسرم angry2angry2دیدم و ای کاش پسرم نبود confused2 اونجایی که فریده میگفت در حضور بچه هام آمپول تزریق میکردم نگاه های عجیبی به من می کرد(پسرم)HuhHuhآخه من اصلا نخواستم که اون متوجه بشه که من مشکلی دارم یا دارو اینجوری و به این شیوه استفاده می کنم.....wink2الهی شکر شوهرم مثل یه کوه پشتمه واز این بابت خیالم راحته ولی اون تازه 10 سالشه و قدرت اینو نداره که بتونه بپذیره ترجیح میدم تا وقتی که به بلوغ ذهنی نرسیده چیزی بهش نگم menمن که شبهای تزریق همیشه مثل دزدا آمپول قایمکی میبرم تو اتاق بدون که کسی بفهمه حتی اگه مهمونی داشته باشیم تزریق می کنم و میام بیرونagreement2agreement2agreement2 من خیلی غصه خوردم برای فریده ConfusedConfusedکه شوهر بی انصافی داشته و اینجوری رهاش کرده بود آخه چرا باید آدم تا این حد خودخواه و پست باشه تا دید همراهش ، شریک زندگیش دچار مشکلی شد حالا نه فقط بیماری هر مشکل دیگه ای می تونه پیش بیاد اینجوری زیر پاشو خالی کنه angryangryangryangryangry
گاهی نه گریه آرامت میکند و نه خنده

نه فریاد آرامت میکند و نه سکوت

آنجاست که با چشمانی خیس

رو به آسمان میکنی و میگویی

خدایا تنها تو را دارم

تنهایم مگذار love28
 تشکر شده توسط : fireboud , nahid , OMG! , zohaa

پیام های داخل این موضوع
RE: مستند فصل دیگر ( مستند در خصوص زندگی بیماران ام اس ) - توسط دل آرام - 2013/12/18, 09:53 AM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فيلم مستند - داستاني « موهبت » درباره ام اس در سنندج ساخته مي شود warrior 5 7,148 2013/10/07, 04:09 PM
آخرین ارسال: نازی ی
Video یک فیلم مستند در مورد ام.اس havaars 8 10,695 2013/04/01, 11:04 AM
آخرین ارسال: saeid
  مستند «صعود» درباره بیماران مبتلا به ام‌اس ساخته شد hamdam 0 2,508 2012/10/26, 03:21 PM
آخرین ارسال: hamdam
  مستند «زن در سایه ام.اس» در خانه هنرمندان havaars 76 47,041 2012/01/08, 10:32 AM
آخرین ارسال: hanie
  بررسی بیماری ام اس در مستند با درد ها می رقصند aztab 17 11,046 2010/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: sara

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
3 مهمان