امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مستند فصل دیگر ( مستند در خصوص زندگی بیماران ام اس )
آخه بعضی جمله ها رو نمیشه گفت چون از زبان یه همدرد شنیده میشه پس حتما درسته.
وقتی فریده خانم میگه من به بچه های انجمن هم همیشه میگم ما باید بپذیرم بیماری رو و نباید با ام اس بجنگیم چون اون از ما قویتره ! تعجب میکنم بچه های انجمن موافق بودن ؟
البته امروز دانلود شدشو فقط این تکه رو دیدم قبل از این جمله های خوبی گفت که من دقت نکرده بودم .گفت ما بابد ام اس رو کنترل کنیم نه اون مارو ، ولی نمیدونم چرا بعد از اون این جمله رو گفت که تمام اعتقادات مارو به هم زد .

ما باید بگیم ام اس من از تو تواناترم.اگه ذهنیتمون این باشه که هرکاری کنیم نمیتونیم جلوی پیشرفت بیماری رو بگیریم بیماری غلبه پیدا میکنه.

من دیگه دانلود شدش رو نگاه نکردم و نمیدونم چی تو فیلم اصلی بود که سیما پخش نکرد. Huh

من این شعار سیناژن رو که تو سایتش دیدم خیلی دوست دارم : خاطره ناتوانی را از ذهن توانمندترین مردم سرزمینم خواهم زدود.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : سمیرا67 , fireboud , neda.n , همسر یک قهرمان , hilda , zohaa

پیام های داخل این موضوع
RE: مستند فصل دیگر ( مستند در خصوص زندگی بیماران ام اس ) - توسط nahid - 2013/12/17, 08:27 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فيلم مستند - داستاني « موهبت » درباره ام اس در سنندج ساخته مي شود warrior 5 7,150 2013/10/07, 04:09 PM
آخرین ارسال: نازی ی
Video یک فیلم مستند در مورد ام.اس havaars 8 10,704 2013/04/01, 11:04 AM
آخرین ارسال: saeid
  مستند «صعود» درباره بیماران مبتلا به ام‌اس ساخته شد hamdam 0 2,510 2012/10/26, 03:21 PM
آخرین ارسال: hamdam
  مستند «زن در سایه ام.اس» در خانه هنرمندان havaars 76 47,048 2012/01/08, 10:32 AM
آخرین ارسال: hanie
  بررسی بیماری ام اس در مستند با درد ها می رقصند aztab 17 11,048 2010/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: sara

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
3 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست