نظرسنجی: آیا تمایل به شرکت در نوزدهمین برنامه کوهنوردی دارید ؟
بله
100.00%
12 100.00%

0%
0 0%
در کل 12 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه : نوزدهمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر
گزارش از دید خودم smiling

صبح ساعت 6:55 رسیدم . حمید147 و میهن باهم اومده بودن . منم دل رحم . دیدم جا پارک نیست 3-4 کیلومتر اینور تر پارک کردن . گفتم بچه ها بیاید من میرسونمتون بعد برمیگردم یه نفر این راهو پیاده بیاد بهتر از 3 نفره . مهدی مرجانی هم همون موقع دیدیم که گفتیم بیا بریم گفت نه توو برو بیا ، اینجا جا پارکه واست نگه میدارم .
رفتم بچه ها رو رسوندم ، برگشتم دیدم مهدی جلوی در تعمیرگاه واسم جا نگه داشته بود که مغازه بغلیش گفت باز میکنه !! رفتیم اونور تر پارک کردیم .
برگشتیم پیش ماشین مهدی دیدیم اونم جلو دره یه تعمیرگاه دیگس confused
اونم جای دیگه پارک کردیم و نزدیک میدون درکه بودیم حول و هوش 7:30 که حمید147 رو هاج و واج دیدیم داره زمین رو نگاه میکنه confused2
ای خدا سوییچ ماشینشو گم کرده angry3angry3 کلی گشتیم پیدا نشد و حمید147 گفت بریم .

رفتیم پیش بچه ها همه غر زدن که مثلا سرپرستی خیر سرت Smile (16) مخصوصا آیدا که اولین بار بود میدیدیمش
بچه ها هم ساندیس البالو خریده بودن که نفری 4 قطره سهمیه داشتیم Smile (16) خرید هامون رو کردیم و حرکت کردیم .

از اذهام ماشین ها میشد فهمید مسیر شلوغه که تقریبا هم بود .
حرکت کردیم و بعد از طر مسافت 1 - 1.5 ساعته واسه صبحانه توقف کردیم .
بماند که دو گروه املت پز شدیم ( هیلدا - مهسا - فربود بهمنی - مهزاد - سروش ) ( میهن - آیدا - دوست آیدا - حمید147 - من ) که گروه خبیث سروش اینا هی حمله میکرد بهمون و شکلات صبحانه و قارچ و کالباس و نون و نسکافه و چای و ... رو میدزدید
خوشبختانه این دزدی ها مجروح بهه جا نذاشت فقط چند تا دست و لباس شکلاتی شد smiling

بعد از صبحانه ایدا و دوستش ( مهسا ) که کار داشتن باهامون خداحافظی کردن و برگشتن . به حرکت ادامه دادیم و بازم حدود 1 ساعت حرکت کردیم که مهسا و میهن و حمید147 گفتن ما نمیایم و میخوایم وایسیم . دو گروه شدیم و بقیه گروه 20-30 دقیقه ای ادامه دادیم تا به زغال چال یعنی مقصد برنامه رسیدیم . چند متری بالاتر رفتیم تا از آب چشمه استفاده کنیم که جاتون خالی با کمبود آبی که داشتیم و کم کم داشتیم تلف میشدیم خیلی چسبید. نیم ساعتی هم استراحت کردیم و برگشتیم پیش بچه ها واسه ناهار .

بعد از ناهار هم بازی هفته پیش رو تکرار کردیم . 20 سوالی از نوع چسبوندن کاغذ به پیشونی که همه ماشالا باهوش به غیر از این آقای پر o صورتی smiling

بعد از بازی هم برگشتیم پایین و دوباره تو مسیر دنبال سوییچ گم شده confused2 گشتیم و پیدا نشد .

(( کل گزارش رو نوشتم که به اینجا برسم Smile (16) ))

به حمید147 گفتم ماشین منو بردار برو کرج سوییچ یدک رو بیار بعد بیا دنبال من باهم بیایم اینجا ماشینو برداریم Smile (52)
آقا رفت و ساعت 9 اومد جلو در خونمون گفت حمید سوییچ یدک ماشین رو پیدا کردم ولی سوییج قفل فرمون نبود . منم گفتم confusedconfusedconfusedconfused

رفتیم پیش ماشین . در ماشین رو باز کرد ( قبلش زمین رو گشت دنبال سوییچ smiling رو در ماشین رو هم نگاه کرد که سوییچو رو در جا نزاشته باشه smiling ) بعد از تو کوله چکش در آورد confused
گفتم آخه این قفل فرمون فولاده میخوای بشکنیش ؟
گفت اره بابا کاری نداره که
هیچی 10 دقیقه وایسادم این همچنان داشت میکوبید ( هی بلدمم بلدم Smile (16) ) منم رفتم تو آمپاس شدید رفتم دنبال کلید ساز . این حمید147 هم همچنان داشت میکوبید smiling
رفتم و پیدا نکردم برگشتم پیشش با امید اینکه کلا زده باشه فرمون رو خورده کرده باشه Smile (16) دیدم نه سالمه .
جالبه اینجا بود که ما داشتیم ماشین رو خورد میکردیم ملت رد میشدن هیچی نمیگفتن !! به حمید میگم اگه ما دزد بودیم یه همچین ملت بیخیالی داریما Sleepy
یه آقاهه (فرشته نجات ) داشت میومد ازش پرسیدم اقا اینجا کلید سازی نیست . گفت وایسا رفیقم کلید سازی داره بزار ببینم بازه . زنگ زد به موبایلش و یارو پاشد اومد . با از این سنجاقا که تو فیلما نشون میدن Smile (16) یه خورده تلاش کرد نشد ! بعد با دریل افتاد به جونش بعد میخ کاری کرد و یه پین داشت اونو در اورد و تمام . قفل باز شد و من و حمید هم خوشحال icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin

اینم از داستان امروز و امشب ما و من smiling الانم فقط منتظرم شام بخورم و دار فانی رو وداع بگم aloofandbored

ببخشید وراجی کردم . توضیح امشب واسم هیجان انگیز بود men به خاطر همین ذوق داشتم
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : بی تـــا , minoshka , yummy , kaveh_plus , chipchip , ahya , paeazan , neda.n , محبوب64 , Maz , afsaneh , hamid_147 , maryam.N , nahid , یه غریبه , FBF , مـه ســـا , hilda , SSA , fireboud , رنگین کمان , sooorooosh , ayda.m , نازی ی , Mehdi Marjani , zohaa

پیام های داخل این موضوع
RE: اطلاعیه : نوزدهمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر - توسط hamid - 2013/10/04, 10:36 PM
هواشناسی - توسط hamid - 2013/10/03, 12:39 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه : اولین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر fireboud 167 85,581 2018/10/28, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه : فراخوان برگزاری تیم فوتسال ام اس سنتر (ویژه آقایان) گروه کوهنوردی ام اس سنتر 103 69,626 2017/04/07, 08:57 PM
آخرین ارسال: hadisss
  اراده بچه های ام اس سنتر قراره کوه آرارات را تسخیر کنه... سمیرا67 636 252,217 2015/09/12, 01:07 PM
آخرین ارسال: hadisss
  نارنجی پوشان 5 : پنجاه و نهمین فراخوان گردشگری گروه کوهنوردی ام اس سنتر یه غریبه 18 12,937 2015/09/07, 12:57 PM
  نارنجی پوشان 4 : بیست و نهمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 136 72,956 2015/05/19, 09:55 PM
  چهل و هفتمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 17 11,013 2015/02/12, 11:36 AM
آخرین ارسال: Vahid.1974
  چهل و پنجمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 107 59,157 2015/01/10, 02:38 PM
آخرین ارسال: matin
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 36 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 21 15,676 2014/10/30, 07:25 PM
آخرین ارسال: Sajjad
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 38 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 9 5,870 2014/10/04, 12:06 PM
آخرین ارسال: ehsan 10054
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 37 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 0 2,541 2014/09/22, 10:47 AM
آخرین ارسال: گروه کوهنوردی ام اس سنتر

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان