امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
استعفا از هيئت مديره سايت
(2012/10/27, 12:34 PM)pariya نوشته است: اول خواستم برم تو تاپیک هر چه میخواهد دل تنگت بگو بنویسم ولی بعد فکر کردم اینجا بهتره:

الان که چند ماهی از استعفای شما میگذره، میشه واقعاً نتیجه نبودتون رو تو سایت حس کردsad2sad2
جاتون خیلی خالیه و تو این مدت هیچ کسی نتونسته شور و هیجان حضور شما ها رو تو سایت ایجاد کنه.confused2confused2
علی رغم وجود دوستای خوب جدید و قدیمی که همشونو دوست دارم و حضور تک تکشون با ارزشه برام ولی باز هم میگم جاتون خیلی خالیهicon_questionicon_question
دلم واسه اون روزایی تنگ شد که تو سایت پر از دوستای آشنا و نزدیک بودند، الان منم انقدر دیر به دیر میام که با 90 درصد بچه هایی که آن هستند آشنایی ندارم و تا حالا ندیدمشونicon_cryicon_cry
مهدی و حامد عزیز اینکه استعفا دادین از مدیریت و رفتین به هر دلیلی که بوده خودش به تنهایی کافیه کاش میتونستین گهگاهی یه سری به سایت بزنین و مثل سابق با حضورتون تو سایت باعث دلگرمی دوستان باشین.BlushBlush
سلام واول عرض ادب.من هم با شما موافقم که کمرنگ شدن برادرهای گلم قابل درکه دراون شکی نیست.اما تروخدا نگید اینجا کمرنگ شده که من دلم میگیره.چون واقعا من خواهر برادرهای زحمت کشی اینجا دارم که نمیدونم چطوری ازشون قدر دانی کنم.وبه طور مثال دیدار اخر 1دیدارواقعا عالی بود.وبا زحمت فراوان.اما باز هم میگم که این دلیل بر از یاد رفتن 2برادر گلم نیست .ما همیشه قدر دان انها هستیم وخواهیم بود.

[ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است جز احوالم را .. !![
 تشکر شده توسط : مـه ســـا , Ghost , Hasty

پیام های داخل این موضوع
استعفا از هيئت مديره سايت - توسط MAHDI - 2012/06/12, 10:36 AM
RE: استعفا از هيئت مديره سايت - توسط فرناز - 2012/10/30, 06:54 PM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان