امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظر شما چیه؟(مشورت درباره ادامه تحصیل)
(2018/12/02, 03:03 PM)hourieh نوشته است: سلام عزيزان
ميخواستم نظرتون را در مورد عصا بدونم
من وقتي ميرم بيرون هميشه ترس از خوردن زمين دارم چون تعادلم زياد خوب نيست واين باعث شده كمتر برم بيرون ومعمولا با خواهرم ميرم بيرون
الان طب فيزيكي ميرم ودكتر يه كفش تجويز كرده وقتي پام ميكنم نوع راه رفتنم خوب ميشه وديگه پامو پرتاب نميكنم 
(من موقع راه رفتن پاي چپم را به طور غير إرادي يه چرخش ١٨٠درجه ميدم وپرت ميكنم خيلي بد  راه ميرم)
ولي با اين وسيله(اورتز)خيلي بهتره ولي خوب عدم تعادل  بعد  از كمي راه رفتن هنوز هست
دكتر(طبفيزيكي)پيشنهاد عصا داده ولي خواهرم مخالفه ميگه تنبل ميشي وممكنه عصا زمينت بزنه
ولي به نظر خودم هم عصا پيشنهاد بدي نيست
اگر كسي تجربه داره يا اطلاعات بيشتري ممنون ميشم راهنماي كنيد

سلام دوست عزیز
من عدم تعادل در راه رفتن رو درک میکنم و میدونم خیلی بد هست
استفاده از عصا خوبه ولی نه همیشه... فقط مواقع خاص...مثلا وقت هایی که تنهایی و کسی همراهت نیست که کمکت کنه.
خواهرتون درست میگن اگه همیشه عصا دستت باشه برات عادت میشه و بعدش بدون تکیه گاهی مثل عصا نمیتونی راه بری...حتی آدمی که ام اس نداره و سالمه هم همینطوره !!
من عدم تعادلم زیاد و اذیت کننده نیست ولی حتی موقع ورزش و یا راه رفتن روی تردمیل مربیم نمیزاره دست هامو نگه دارم و میگه سعی کن خودت تعادلتو حفظ کنی.
از هیچی نترس عزیزم به خودت مطمعن باش فوقش هر جا خسته شدی و احساس کردی تعادلت اذیتت میکنه کمی بشین و استراحت کن . icon_question
 تشکر شده توسط : hourieh , pariya1361

پیام های داخل این موضوع
RE: نظر شما چیه؟ - توسط N00shin - 2012/04/18, 12:03 AM
RE: نظر شما چیه؟(مشورت درباره ادامه تحصیل) - توسط آرزو - 2018/12/02, 08:28 PM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست