امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پر از استرس برای ام آر آی
یاسی جون استرست رو بنداز دور ببینم حالا یه ماه دیگه وقت داری و شاید تا اون موقع راز ام اس کشف شد! نشستی از الان در تب و تاب چی هستی گلم
دخترم یاسی جونم شرایط شهر شما رو خوب میدونم طبق صحبتهامون ولی عزیز دلم اگه واقعا گفتنش اینهمه اذیتت میکنه خوب نگو ام اس داری یه بهانه دیگه بیار این که مشکلی نداره متصدیای بیمارستانها هم که دیگه بیکار نیستند توی شهر جار بزن که نه ایشون واسه ام اس آمده بوده
عزیز دلم حتما تو شرایط و فرهنگ و اطلاعات آدمایی که داری باهاشون زندگی می کنی رو بهتر میدونی و اگه فک میکینی شرایط زندگی واست تنگ تر میشه با دونستن اونا، خوب اصلن قرار نیست حرفی بزنی و اینهمه استرس و نگرانی رو به جون بخری
همه تلاش ما اینه که وایسیم جلو بقیه و نشون بدیم که داریم مثل بقیه زندگی میکنیم ولی وقتی یه نفر فک میکنه این موضوع بیشتر درایی رو که به روش بازند رو میبنده اصرار به این کار ضررش بیشتره تا منفعتش
هرچند هنوزم من متقدم نباید لیلی به لالای حرف دیگران بزاری و خودت رو از آیندت جدا کنی ولی تو الان بهتر میدونی شرایطط رو و بهتره واسه ام از آی هم یه بهونه بیاری مثل اینکه بگی سردردای شدید داری یا یه چیزی از این قبیل
قربونت برم خودت و رها کن نزار یک ماه استرس خوردت کنه بلند شو یه آبی به صورتت بزن یه الهی به امید تو بگو یه نگاهی به خودت بنداز و تصمیم بگیر که بهترین راه کدومه واست چون هرکسی شرایط محیط زندگی و اطرافیش رو از دیگری بهتر میدونه عزیزم
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
 تشکر شده توسط : yas , Prime

پیام های داخل این موضوع
پر از استرس برای ام آر آی - توسط yas - 2011/08/16, 12:09 PM
RE: پر از استرس برای ام آر آی - توسط nazaninn - 2011/08/16, 12:33 PM
RE: پر از استرس برای ام آر آی - توسط yas - 2011/08/16, 12:47 PM
RE: پر از استرس برای ام آر آی - توسط yas - 2011/08/16, 05:27 PM
RE: پر از استرس برای ام آر آی - توسط yas - 2011/08/22, 11:47 AM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان