امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پر از استرس برای ام آر آی
سلام بچه ها
میخوام یه چیزی سوال بکنم نمیدونم بگم یا نه ؟

میدونم بیشترمون یه اخلاق خاصی داریم و اونم حساسیت هست میدونید من دوست ندارم مثلا وقتی میرم جایی ازم بپرسن برا چی اومدی ام ار ای منظورم اینکه خب قرار نیست همه بفهمن

ببینید بیمارستان ما یه فرم میده و میفرسته یه شهر دیگه برای انجام ام ار ای هر بار من میرفتم خوب بود ولی این بار دکتر گفت راستی یادت باشه رففتی ام ار ای چیزی نگی نگو ام اس داری من به اصرار خودم از دکتر خواستم ننویسه مالتیپل اسکلروزیس توی دفترچم برای انجام دادن ام ار ای اخه میگفت هر کی میره و میبینن 4 تا عکس داره یهو میگن ام اس داری یهو بهم استرس وارد شد درسته یه ماه دیگه میخوام برم ام ار ای ولی از وقتی دکتر اینور گفت و خودم میدونم بدجور فکرم مشغول شده نمیدوم چی بگم
تازه شهری میفرستن جدیدا که شاید هزارها اشنا باشن توش و من سردرگمم
حالا بیشتر بخاطر اینکه 4 تا عکس دارم اونم با تزریق موندم چی بگم
اخه ربطی به اونکه میاد شرح حال میگیره نداره دکتر باید بگه که خودش میدونه

کمکم کنید چی بگم ؟

لطفا در انتخاب محل مناسب برای ارسال خود اطمینان پیدا کنید سپس اقدام به درج تاپیک نمایید.
مدیر سایت
 تشکر شده توسط : Prime
confused2 یاس عزیز هیچی از متن شما نفهمیدم! دکتر گفت نگی ام.اس داری؟ چرا؟
مرا آفرید، آنکه دوستم داشت.
 تشکر شده توسط : somaye_602000
یاسی جون استرست رو بنداز دور ببینم حالا یه ماه دیگه وقت داری و شاید تا اون موقع راز ام اس کشف شد! نشستی از الان در تب و تاب چی هستی گلم
دخترم یاسی جونم شرایط شهر شما رو خوب میدونم طبق صحبتهامون ولی عزیز دلم اگه واقعا گفتنش اینهمه اذیتت میکنه خوب نگو ام اس داری یه بهانه دیگه بیار این که مشکلی نداره متصدیای بیمارستانها هم که دیگه بیکار نیستند توی شهر جار بزن که نه ایشون واسه ام اس آمده بوده
عزیز دلم حتما تو شرایط و فرهنگ و اطلاعات آدمایی که داری باهاشون زندگی می کنی رو بهتر میدونی و اگه فک میکینی شرایط زندگی واست تنگ تر میشه با دونستن اونا، خوب اصلن قرار نیست حرفی بزنی و اینهمه استرس و نگرانی رو به جون بخری
همه تلاش ما اینه که وایسیم جلو بقیه و نشون بدیم که داریم مثل بقیه زندگی میکنیم ولی وقتی یه نفر فک میکنه این موضوع بیشتر درایی رو که به روش بازند رو میبنده اصرار به این کار ضررش بیشتره تا منفعتش
هرچند هنوزم من متقدم نباید لیلی به لالای حرف دیگران بزاری و خودت رو از آیندت جدا کنی ولی تو الان بهتر میدونی شرایطط رو و بهتره واسه ام از آی هم یه بهونه بیاری مثل اینکه بگی سردردای شدید داری یا یه چیزی از این قبیل
قربونت برم خودت و رها کن نزار یک ماه استرس خوردت کنه بلند شو یه آبی به صورتت بزن یه الهی به امید تو بگو یه نگاهی به خودت بنداز و تصمیم بگیر که بهترین راه کدومه واست چون هرکسی شرایط محیط زندگی و اطرافیش رو از دیگری بهتر میدونه عزیزم
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
 تشکر شده توسط : yas , Prime
سوسن جون دکتر میگه بخاطر اینکه بهت استرس وارد نشه نگو چته ولی خب آخه من موندم با چهار تا عکس اونم مغز و نخاع اونم با تزریق چی بگم ؟
مشکوک نشن confused2

من از همین الان استرس گرفتم confused

نازنین جون پس اون پلاکهای تو کلم رو چیکار کنم تصمیم گرفتم که بگم گزارش نمیخواد ام آر آیم ولی بازم ................. حاال تا اون موقع خدا کریمه اوووووووووووووووووووووووووف
کسی کاری نداره که!
اصلا بیا تهران بده!

اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : havaars
ای بابا عزیزم love51 اینقدر حساس نباش اصلاً برات خوب نیست. به قول علیرضا بیا تهران.
البته این عادی هست که از بیمار می‌پرسن چرا اومدی ام‌آرآی. ولی می‌تونی بگی نمی‌دونم! مثلاً سرم گیج می‌ره یا نمی‌دونم سردرد دارم. هنوز دکتر تشخیص نداده! سخت نیست به خدا! love51sad2
مرا آفرید، آنکه دوستم داشت.
دیگه از دکتر و پرستارا که نمیشه مخفی کرد یاسیییییییییییییی ولی لااقل میشه ازشون خواهش کرد به کسی چیزی نگن هرچند فک میکنم آتو دست کسی ندی بهتره خیلی ریلکس میدی بهشون جوابت رو می گیری و میای خونه انگار نه انگار بعدشم حالا فوقش بفهمن چی میشه حدالقل راحت تر میش ی و میتونی به اون هدفایی که از ترس مردم تا الان نتونستی دنبال کنی رو دیگه با خیال راحت بدون نگرانی از دونستن بقیه ادامه بدی
این مردم رو هرکاری کنی بازم راضی نمیشن بازم یه چیزی از توش در میاد و بازم میخوان مسیر زندگیت رو عوض کنن ماها باید عاقل باشیم و باج به کسی ندیم
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
 تشکر شده توسط : Prime
(2011/08/16, 12:47 PM)yas نوشته است: سوسن جون دکتر میگه بخاطر اینکه بهت استرس وارد نشه نگو چته ولی خب آخه من موندم با چهار تا عکس اونم مغز و نخاع اونم با تزریق چی بگم ؟
مشکوک نشن confused2

من از همین الان استرس گرفتم confused

نازنین جون پس اون پلاکهای تو کلم رو چیکار کنم تصمیم گرفتم که بگم گزارش نمیخواد ام آر آیم ولی بازم ................. حاال تا اون موقع خدا کریمه اوووووووووووووووووووووووووف
ياس عزيز حالا گفتي گزارش نمي خواي بالاخره به ام ار آيت نگاه كنه متوجه ميشه. انقدر ديگه حساس نبايد باشي.

هميشه مردم لباس هاي كهنه و پوسيده اشون رو دور مي ندازن دارم به اين فكر مي كنم كه چرا بعضي ها افكار كهنه و پوسيدشون رو هيچ وقت دور نمي ندازن
عزیزم نگران نباش خوب برو یه شهر دیگه ام ار ای بده اصلا مهم نیست که .
به دیگران فکر نکن فقط به خودت اهمیت بده آرامشت خیلی مهمه icon_question
خوب نمی خوام استرست بیشتر بشه ولی داخل نسخه پزشک می نویسه برسی ام اس به خاطر اینکه می خواد عدم وجود پلاک فعال رو مطمئن بشه . البته دکرت هیچ وقت ریپورت ام ار ای رو نمی خونه اصولا پزشک ها به خود نگاتیو نیگاهی می کنن و اون چیزی که خودشون می دونن و استنباط می کنند مهمه واسشون اگر پارتی داری بگو من به ریپورت نیاز ندارم و همون جا نگاتیو ها رو بگیر ببر با خودت و الا چون ام آر آی از گردن هم داری و اگر اگر اگر اگر اگر اگــــــــــــــــــــــر شایستی اصرار کردن که چت شده بگو واسه دیسگ گردنی آمدم . خوب هر چی باشه از ام اس به قول خودت بهتره agreement2 چون واسه دیسک گردنی هم ام آر آی می گیرن منتها تزریق ماده حاجب نداره توش خوب ممکنه پرستار ها ندونن اینو .
بعد یک بهانه دیگه هم میشه آورد اونم میشه بگی مثلا ممکنه میگرن داشته باشم چون در اون صورت هم ام آر آی لازمه.
البته تزریقش یکمی عجیبه واسه این بیماری ها ولی خوب بهانه است دیگه برای انحراف ذهن اونا.
بازم هر طور دوست می داری . من باشم لبخندی میزنم هیچی هم نمیگم Shy
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان