امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال : نحوه گرفتن کارت ام اس و ...
سلام به تمامی دوستان
من امروز برای گرفتن کارت به انجمن ام اس در خیابان وصال رفتم.
در مرحله اول با مراجعه به قسمت اطلاعات در طبقه دوم ساختمان و اعلام در خواست عضویت در انجمن و دریافت کارت به شما چند فرم می دهند که شما آنها را باید پر کنید. مطالب حاوی در فرم ها شامل مشخصات فردی ، شغلی ، خانوادگی ، مریضی و ... می باشد.
بعد از پر کردن آن فرم ها و تحویل فرم ها به همراه اصل گواهی پزشک متخصص مغز و اعصاب ، کپی صفحات یک و دو شناسنامه ، کپی کارت ملی و 2 قطعه عکس به مسئول مربوطه ، ثبت نام شما تمام می شود و باید بعد 10 روز به انجمن مراجعه کرده و کارت را دریافت نمایید. زمان تقریبی برای این ثبت نام حدوداً 15 دقیقه است.

در مورد فعالیت انجمن ام اس من به یکسری اطلاعات دست پیدا کردم که وظیفه خود دانستم که آنها را در اختیار شما قرار دهم.

برگزاری تورهای مسافرتی به مشهد ، لواسان ، بازدید از برج میلاد و ...

برگزاری کلاسهای آموزشی و مهارتی از قبیل کامپیوتر ، سفال گری ، موسیقی ، خطاطی ، داستان نویسی ، آموزش قرآن ، نقاشی ، خیاطی و ...

برگزاری جلسات مشاوره بصورت حضوری و تلفنی

برگزاری جلسات و کلاسهای رژیم درمانی ، گروه درمانی ، آب درمانی ، باور درمانی ، مراقبه (ریلکسیشن) ، ام اس و بارداری ، ام اس و استرس ، افسردگی و ام اس و ...

همکاری با وکیل پایه یک دادگستری جهت پی گیری امور حقوقی بیماران

برگزاری جشنواره غذا که امروز اتفاقآ روز برگزاری این جشنواره بود. من هم با حضور در جشنواره از مدیر جشنواره درباره آن از ایشان سوال کردم. در جواب فرمودند که این جشنواره هر ماه در دو روز متوالی بدین شکل که افراد خیر با درست کردن غذا در منازلشان و اختصاص تمامی درآمد حاصل از فروش غذاها در انجمن به انجمن ، بدین وسیله به بیمارانی که عضو انجمن هستند و از لحاظ تامین دارو ها و مخارج زندگی با مشکل روبرو هستند ،کمک می کنند.

تشکیل بازارچه های پاییزی ، نوروزی و ... که در این بازارچه با قرار دادن فضا به بیماران به آنها اجازه می دهند با فروش اجناس خود به درآمدی برسند ، که تمام درآمد کسب شده به بیمار اختصاص داده می شود.

عضویت رایگان افراد مبتلا و خانواده آنها در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب

البته انجمن به بیمارانی که عضو هستند در صورت نیاز به کمک مالی بیمار برای دارو و ... کمک خواهد کرد.

در مورد بلیط هواپیما که پرسیدم گفتند که این امکان را باید از طریق سازمان بهزیستی پیگیری کرد. ضمناً گفتند که چند سال پیش قانونی تصویب شد که به تمام معلولین چه ام اسی چه غیر ام اسی این امکان را بدهند که از بلیط نیم بها استفاده کنند ، ولی در مورد بیماران ام اسی که دچار معلولیت نشده اند اطلاعی نداشتند.

انجمن ام اس یک انجمن غیرانتفاعی با هدف کمک به بیماران ام اسی می باشد و توسط خیرین ساپورت مالی می شود.

انجمن دارای یک مجله تخصصی با مطالب خوب و جالب با نام پیام ام اس می توان دوست خوبی برایمان باشد. من اشتراک مجله را گرفتم.

در صورت داشتن هرگونه سوال بچه ها بپرسید که در صورت دانستن سریعا جواب می دهم و اگر هم ندانستم می روم انجمن و بعد از مطمئن شدن جواب می دهم.

یادت باشد گاهی اوقات بدست نیاوردن آنچه می خواهی نوعی شانس و اقبال است.
در روز تولدت درختی بکار،که در سبزی دنیا تو هم سهیم باشی .
طوری زندگی کن که هر وقت اطرافیانت خوبی، مهربانی و بزرگواری دیدند، به یاد تو بیفتند.
 تشکر شده توسط : maryamm , i3aran , soha , Narges , نسیم , # پریسا # , حسین علی , baran , شفا یافته

پیام های داخل این موضوع
RE: سوال : نحوه گرفتن کارت ام اس و ... - توسط h.kakavand - 2011/02/10, 04:49 AM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question کارت درمانی آتیه سازان samiramiss 7 3,834 2018/02/27, 10:36 AM
آخرین ارسال: بهنام نیا
  کارت هوشمند negar_negar92 32 19,068 2015/12/24, 07:45 PM
آخرین ارسال: helli
  تخفیف کارت مترو و بی آر تی با نامه بهزیستی شهرزاد 30 25,214 2014/06/19, 12:35 AM
آخرین ارسال: kohedard
  مراحل گرفتن كارت هوشمند (ويژه بيمه خدمات درماني) امير ريما 11 16,223 2013/07/29, 10:21 AM
آخرین ارسال: f.a

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان