امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قرص تبازیو (تری فلونوماید )
(2019/02/11, 12:45 PM)گل گیسو نوشته است: دوستان عزیزم سلام. سرانجام پس از کلی بالا پایین رفتن تبازیو برای من نسخه شد....
...الان مشکل من تهیه دارو نیست کمی نگران خوردن خود قرص هستم! با پرستار تبازیو یک بار حرف زدم میگه خیلی وسواس برای خوردن به خرج نده و اینکه بعدش چی می شه. (مساله وسواس نیست چون با داری قبلی خیلی اذیت شدم (مثلا اکثر اوقات درد داشتم) می ترسم با این قرص هم مشکل پیدا کنم و اینطور نگرانی ها که فکر کنم برای هر بیماری طبیعی باشه.) حالا از شما دوستان عزیز می خوام بپرسم شما اولین قرص رو که خوردین چه زمانی خوردین؟ (صبح؟ ظهر یا شب؟) و آیا بعد ازخوردن قرص دچار حالت ناخوشایندی شدین یا خیر. منظورم اینه که سردرد، تهوع و برون روی در دفع و اینطور عوارض که ذکر شده رو همون موقع داشتین (اگه برای شما پیش اومده)؟ یا اینکه آیا قرص روی خوابتون تاثیر نداشت؟ اینکه مثلا بدخواب بشین و ...  ؟و یا در مورد خانمها آیا اختلالی در دوره پریودتون ایجاد شد یا نه (آخه یه جایی خوندم که آباجیو مانع از تخمک گذاری می شه). ببخشین که خیلی سوال می پرسم چون تجربه شما دوستان به من کمک می کنه.   

من شب خوردم و اصلا سردرد و بدن درد سراغم نیومد. به نظر پرستار تبازیو بعد از هر وعده غذایی گه کامل خورده باشید و معده تون پر باشه ولی من تا مدتها یادم به این نبود و با فاصله از غذا قرص میخوردم. یه مدت معده درد داشتم و پرستار تبازیو گفت قرص رو با آب زیاد بخور و بعد از ناهار اگه حجمش بیشتره .
من چون خیلی کم آب می خورم ناراحتی معده هم پیدا کردم.دکتر از اول گفته بود مشکل معده ممکنه پیش بیاد ولی بغد از 4 ماه رفع میشه. 

هر عوارضی هم داشته باشه باز اگه بگن برگرد به سینووکس حاضر نیستم ! دیگه نمیتونم از قرص به آمپول برگردم.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : helli , گل گیسو , پریا حقیقت پور , pariya1361

پیام های داخل این موضوع
RE: قرص تبازیو (تری فلونوماید ) - توسط nahid - 2019/02/15, 11:20 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قرص آباجیو - Aubagio ( تری فلونوماید ) warrior 8 14,011 2016/07/19, 12:24 PM
آخرین ارسال: nahid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان