امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک یادآوری و پیشنهاد (لطفاً همه بخوانند)
(2014/04/09, 11:25 AM)hilda نوشته است: یه بخش از هزینه ها مربوط به سرور میشه کامیار جان یه بخش دیگه از هزینه ها همین دیدار ها و همایش هاست که مطمئناً خیلیا فکر میکنن مکان دیدارها و خیلی چیزای دیگه مجانیه در صورتیکه اصلن اینطوری نیست و مدیریت هم برای اینکه کار خودشو بی ارزش نکنه نمیاد بگه که انقدر هزینه کرده و مثلاً هزینه ی دیدار شده یک میلیون ولی فقط 200 هزار تومان از طرف ماها کمک شده برای برگزاری دیدار

هیلدا جان دلیل اینکه تاکید من رو هزینۀ سرور بود اینه که همه داریم ازش استفاده می کنیم ولی خیلی ها ممکنه تو هیچ دیداری نبوده باشن. تامین هزینه های دیدار رو فقط از کسانی که شرکت می کنن می شه انتظار داشت. ضمناً هزینۀ سرور مستمره و هر ماه پرداخت می شه.
به نظر من ارزش کارشون حتی با اعلام مبالغ هزینه شده هم کم نمی شه .
فقط باید کار اجرایی کرده باشی یا اینکه درگیر برگزاری یه مراسم بوده باشی که بدونی هماهنگی چنین کاری چقدر سخته.
واقعاً باید جلوی این بلند نظری سر تعظیم فرود اورد.
شاید بهتر باشه امثال من که احتمالاً همه تایید می کنن که ذی نفع نیستیم تلاش و یادآوری کنیم که این مطلب فراموش نشه تا اینکه مدیریت بخواد این کار رو انجام بده.
.
 تشکر شده توسط : minoshka , hamid , nahid , hilda , leili-asmaneh , farbod bahmani , maryam.N , نازلی , Ghost , ahya , علی دنیانورد , ali reza 22 , elhamtanha , محمد جواد , سالومه , م.ه , رزمینا

پیام های داخل این موضوع
RE: یک یادآوری و پیشنهاد (لطفاً همه بخوانند) - توسط Kamyar - 2014/04/09, 11:45 AM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پیشنهاد برای قالب سایت silent 5 4,213 2018/07/08, 10:10 PM
آخرین ارسال: hamid
  پیشنهاد یه جمله Majid 10 6,587 2009/08/26, 10:25 PM
آخرین ارسال: Majid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان