امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک یادآوری و پیشنهاد (لطفاً همه بخوانند)
.
کلی مطلب در مورد چیزی که میخوام بگم می شه نوشت ولی فکر می کنم لازم نباشه، بنابراین فقط به صورت تیتری و مختصر می نویسم:

1- همۀ ما کاربرهای سایت، چه من که ارسالهام هنوز به 30 نرسیده چه کاربرهای قدیمی به این سایت مدیون هستیم چون اطلاعات گرفتیم، مشورت کردیم، عواطفمون رو بیان کردیم، دوست پیدا کردیم، احساس هم دلی کردیم و ...

2- موسسین و اداره کننده های سایت چشمداشت مالی ندارن، حتی اگر از وضعیت خیلی مطلع هم نباشی وقتی با سایتهای دیگه که بنر تبلیغاتی از در و دیوارشون می باره مقایسه کنی به راحتی متوجه می شی که زحماتی که کشیده می شه نیت مالی نداره و اگر هم بوده وجه مالی اون به نیت خیری که پشت این کار هست نچربیده.

3- بعد از دیدار بهمن ماه و بازارچۀ خیریه متوجه شدم دغدغۀ هزینه وجود داره. یعنی نه تنها به عنوان جایی به عنوان منبع درآمد به اینجا نگاه نشده بلکه دغدغۀ هزینه های نگهداری سایت به جان خریده شده، مخصوصاً هزینۀ سرور که همۀ ما داریم ازش استفاده میکنیم .

4- برای سامانۀ یادآوری زمان تزریق زحمت کشیده شده.

5- ظاهراً استقبال خوبی از این سیستم نشده !

6- به ماهی 1000 یا حتی 2000 تومن فقط ، فقط و فقط می شه گفت هیچ!

7- حتی اگر سالی یکی دو بار این سامانۀ به دردمون بخوره به هزینۀ ناچیزی که داره می ارزه !

8- من قبل از نوشتن این مطلب هیچ گونه هماهنگی با مدیران سایت نداشتم. امیدوارم بدیهی باشه !

بدون شک تا الان متوجه شدید منظورم از بیان این مطالب چیه. لطفاً اونهایی که نیاز به یادآوری من نداشتن یا جاهای دیگه موضوع رو مطرح کرده بودن ناراحت نشن.
ببینم می تونیم با کمپین من از دریافت یارانه انصراف می دهم رقابت کنیم؟
جالبه خودم که تا الان ثبت نام نکردم از سر تنبلی بوده والابه هیچی که نمی شه فکر کرد wink2
 تشکر شده توسط : cloner , hilda , minoshka , همسر یک قهرمان , 111reza , hamid , nahid , Maz , paeazan , farbod bahmani , maryam.N , SSA , mehdisalimi , نازلی , مـه ســـا , Ghost , ahya , FBF , hadisss , matin , afsaneh , ali reza 22 , mahdiye1989 , glassheart , elhamtanha , paeeze , ostad2000 , محمد جواد , yummy , سالومه , ساناز66 , محسن گرامي , م.ه , sharmin , رزمینا , elham 66 , behzad mkh
یه بخش از هزینه ها مربوط به سرور میشه کامیار جان یه بخش دیگه از هزینه ها همین دیدار ها و همایش هاست که مطمئناً خیلیا فکر میکنن مکان دیدارها و خیلی چیزای دیگه مجانیه در صورتیکه اصلن اینطوری نیست و مدیریت هم برای اینکه کار خودشو بی ارزش نکنه نمیاد بگه که انقدر هزینه کرده و مثلاً هزینه ی دیدار شده یک میلیون ولی فقط 200 هزار تومان از طرف ماها کمک شده برای برگزاری دیدار
دردهایت را دورت نچین تا دیوار شود .......
زیر پایت بگذار تا پله شود .....
 تشکر شده توسط : hessam , Kamyar , minoshka , همسر یک قهرمان , 111reza , hamid , nahid , Maz , maryam.N , نازلی , Ghost , ahya , hadisss , ali reza 22 , elhamtanha , محمد جواد , سالومه , م.ه , رزمینا
(2014/04/09, 11:25 AM)hilda نوشته است: یه بخش از هزینه ها مربوط به سرور میشه کامیار جان یه بخش دیگه از هزینه ها همین دیدار ها و همایش هاست که مطمئناً خیلیا فکر میکنن مکان دیدارها و خیلی چیزای دیگه مجانیه در صورتیکه اصلن اینطوری نیست و مدیریت هم برای اینکه کار خودشو بی ارزش نکنه نمیاد بگه که انقدر هزینه کرده و مثلاً هزینه ی دیدار شده یک میلیون ولی فقط 200 هزار تومان از طرف ماها کمک شده برای برگزاری دیدار

هیلدا جان دلیل اینکه تاکید من رو هزینۀ سرور بود اینه که همه داریم ازش استفاده می کنیم ولی خیلی ها ممکنه تو هیچ دیداری نبوده باشن. تامین هزینه های دیدار رو فقط از کسانی که شرکت می کنن می شه انتظار داشت. ضمناً هزینۀ سرور مستمره و هر ماه پرداخت می شه.
به نظر من ارزش کارشون حتی با اعلام مبالغ هزینه شده هم کم نمی شه .
فقط باید کار اجرایی کرده باشی یا اینکه درگیر برگزاری یه مراسم بوده باشی که بدونی هماهنگی چنین کاری چقدر سخته.
واقعاً باید جلوی این بلند نظری سر تعظیم فرود اورد.
شاید بهتر باشه امثال من که احتمالاً همه تایید می کنن که ذی نفع نیستیم تلاش و یادآوری کنیم که این مطلب فراموش نشه تا اینکه مدیریت بخواد این کار رو انجام بده.
.
 تشکر شده توسط : minoshka , hamid , nahid , hilda , leili-asmaneh , farbod bahmani , maryam.N , نازلی , Ghost , ahya , علی دنیانورد , ali reza 22 , elhamtanha , محمد جواد , سالومه , م.ه , رزمینا
در مورد سیستم یاد آوری تزریق که واقعا هزینش در حد هیچه ، فکر کنم حمید گفته بود که اون اندک درآمدش صرف قسمتی از هزینه سرور سایت میشه . نیاز نیست که حتما از اون پیامک ها و ایمیل ها برای یادآوری استفاده کنیم ، اگه حافظمون هم قویه باز رقمی نیست که نخواهیم ثبت نام کنیم. من که قبلنا برای یادآوری هفتگی ثبت نام کردم ماهی هزار تومن بود یعنی هیچ !!
نمی دونم چند نفر از دوستان ثبت نام کردن ولی فکر نکنم زیاد باشه.

یه پیشنهاد دارم برای ما که هفتگی آمپول میزنیم : میشه برای مثلا منیزیم و زینک که یکروز در میونه و یا ویتامین دی که دو هفته یک بار دکتر داده از این سیستم یادآوری استفاده کنیم ؟
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : ehsan 10054 , hamid , hilda , minoshka , Maz , Kamyar , farbod bahmani , maryam.N , نازلی , Ghost , ahya , محمد جواد , سالومه , رزمینا , nazaninamiri70
کاش برا روزی سه تا قرسم بود0
...
 تشکر شده توسط : hamid , nahid , Kamyar , maryam.N , نازلی , Ghost , ahya , minoshka , elhamtanha , محمد جواد , سالومه , رزمینا
کامیار جان ممنونم از حسی که داری و احساس مسیولیتت

حرفم رو به عنوان حمید میزنم ؛ نه مدیر سایت و نه عضو تیم مدیریت
تیم مدیریت از همون ابتدای فعالیت سایت (‌ که حالا اون اوایل فقط ۳ تا مدیر بود ؛‌ بعدش شد یه هییت مدیره ۵ تا ۷ نفره و الان تیم مدیریت ) دغدغه ش این بود که اعضای سایت راحت باشن .
واقعا زمانی که سایت از دسترس خارج میشد و شاید بشه بزرگترین دغدغه زندگی این افراد در دسترس بودن سایت هست و هزینه های زیادی هم ( ظاهرا خودتم دستی در این قضیه داری ) برای سرور سایت و سرور بکاپ و دامین ها و ... تا الان شده .

راجع به دیدارها هم واقعا همیشه کمک میشه و به طور ویژه باید از همه تشکر کرد . کم و کسری های بودجه هم همیشه از طرف تیم مدیریت تامین شده.

اینو بدون اغراق میگم که بچه ها با کمال میل هزینه میکنن ولی خوب یه جاهایی هزینه ها خیلی زیاد شد که تصمیم بر این شد یه سری امکانات تهیه بشه که هم برای اعضا مفید باشه و هم از قبال اون یه بودجه برای تامین مخارج سرورهای سایت بشه.

حالا حرف های پشت پرده هم کم نیست که اینا پول ها رو چیکار میکنن ( واقعا رقمی نیست که اصلا همچین حرف هایی زده بشه smiling اگه یکی دنبال یه سرور ساده باشه و رقم ماهیانش رو تبدیل به سال کنه و ضربدر ۵ سال کنه میفهمه درآمد ام اس سنتر از سامانه یاداوری تزریق یک هزارم هزینه ها هم نمیشه ) واقعا نمیدونم این حرف ها از کجا میاد.
البته حرف و حدیث ها راجع به ام اس سنتر و تیم مدیریت از همان اوایل بوده

دوستایی که فکر نکنم به راحتی بشه مثلشون رو پیدا کرد باعث ادامه فعالیت ام اس سنتر میشه
که جا داره واقعا از تک تک شما دوستانم تشکر کنم

بازم مرسی از کامیار عزیز .
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : nahid , ehsan 10054 , minoshka , hilda , hessam , paeazan , Maz , Kamyar , leili-asmaneh , maryam.N , farbod bahmani , SSA , نازلی , Ghost , ahya , hadisss , matin , mahdiye1989 , nojan.mrs01 , glassheart , elhamtanha , paeeze , ostad2000 , محمد جواد , yummy , سالومه , م.ه , sharmin , رزمینا , الهام2324 , elham 66 , nazaninamiri70 , arman alagha
به نظرم این تاپیک جای مناسبیه برای اینکه پیشنهاد داده بشه که چه کارایی میشه کرد جهت تامین هزینه های سایت ما الان 6 هزار نفر نیروی جوان و تحصیلکرده هستیم که دور هم جمع شدیم این یعنی انرژی یه بمب اتم رو داریم پس خیلی کارا می تونیم بکنیم
 تشکر شده توسط : hamid , ehsan 10054 , Maz , Kamyar , maryam.N , مریم امیدوار , نازلی , Ghost , ahya , hadisss , elhamtanha , محمد جواد , سالومه , م.ه
(2014/04/09, 12:35 PM)hamid نوشته است: کامیار جان ممنونم از حسی که داری و احساس مسیولیتت
...
خواهش می کنم . اگر نمی داشتم عجیب بود تا جایی که من فهمیدم همه همین احساس رو دارن.
امروز بعد از اینکه تو تاپیک "همین لحظه ..." درد دل کردم احساس سبکی می کردم . فکر کردم چقدر وجود اینجا ارزش داره. بین اینکه فقط بنویسی و اینکه بنویسی و بدونی کسی که می خوندش از جنس خودته خیلی فرق هست، مخصوصاً اینکه ارتباطات اینجا صرفاً مجازی نیست. حتماً اکثر شما این حس رو تجربه کردید.

(2014/04/09, 12:35 PM)hamid نوشته است: حالا حرف های پشت پرده هم کم نیست ...
خیلی بی انصافیه. با آی کیو در حد حباب هم می شه تشخیص داد چی به چیه. اونایی که اینطوری فکر میکنن کاش یه برآورد بکنن (البته بعید می دونم بلد باشن) ببینن با فرض اینکه چیزی ته این ماجرا بمونه به این همه زحمت و دردسر می ارزه؟

(2014/04/09, 12:47 PM)hilda نوشته است: ... ما الان 6 هزار نفر نیروی جوان و تحصیلکرده هستیم که دور هم جمع شدیم این یعنی انرژی یه بمب اتم رو داریم پس خیلی کارا می تونیم بکنیم

حتماً همینطوره هیلدا ولی اغلب تو کارهای گروهی ضعیف هستیم، بیشتر شعار می دیم. مثل من که اینجا شعار می دم ولی هنوز خودم ثبت نام نکردم (سیستم ارور https می ده . سختمه برم اون یکی سیستم رو روشن کنم smiling )

ضمناً برای تامین هزینه ها خیلی کارها می شه کرد. دم دستی ترینش همین سامانۀ یادآوریه که به قول معروف هم فاله و هم تماشا.
.
 تشکر شده توسط : hamid , maryam.N , farbod bahmani , hilda , مریم امیدوار , نازلی , Ghost , ahya , elhamtanha , محمد جواد , سالومه
کامیار در مورد ضعف در کار گروهی کاملاً باهات موافقم فکر میکنم اگه ماها به آزادی بیان و عقیده اعتقاد داشته باشیم به نظرات همدیگه احترام بزاریم و سعی در تحمیل کردنه نظر خودمون به دیگران نداشته باشیم می تونیم کار گروهی انجام بدیم فقط باید بخواییم و تلاش کنیم و با همدیگه همکاری داشته باشیم
کامیار جان هنوز خجالت نکشیدی که بری روشنشن کنی و ثبت نام کنی؟؟؟confused
 تشکر شده توسط : مریم امیدوار , Kamyar , hamid , نازلی , Ghost , ahya , elhamtanha , محمد جواد , سالومه
(2014/04/09, 02:15 PM)hilda نوشته است: کامیار در مورد ضعف در کار گروهی کاملاً باهات موافقم فکر میکنم اگه ماها به آزادی بیان و عقیده اعتقاد داشته باشیم به نظرات همدیگه احترام بزاریم و سعی در تحمیل کردنه نظر خودمون به دیگران نداشته باشیم می تونیم کار گروهی انجام بدیم فقط باید بخواییم و تلاش کنیم و با همدیگه همکاری داشته باشیم
کامیار جان هنوز خجالت نکشیدی که بری روشنشن کنی و ثبت نام کنی؟؟؟confused

کاملاً درسته. البته تمرین هم لازمه، مثل ریاضی که از تمرینهای ساده تر شروع میکنیم.
خجالت؟! ذوب شدم از شرمندگی.
ولی بیشتر از اون مبلغ ناچیز خجالت می کشم .
تو بازار یه اصطلاحی هست که می گن: نباید جنس رو خوار کرد. اگر زیادی هم ارزون فروشی بکنی مصرف کننده فکر میکنه که محصول مشکل کیفی داره. به هر حال از ما گفتن بود wink2
.
 تشکر شده توسط : hamid , hilda , نازلی , Ghost , ahya , محمد جواد , سالومه

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پیشنهاد برای قالب سایت silent 5 4,090 2018/07/08, 10:10 PM
آخرین ارسال: hamid
  پیشنهاد یه جمله Majid 10 6,516 2009/08/26, 10:25 PM
آخرین ارسال: Majid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست