امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
براي سلامتي خودت كليك كن
(2010/06/06, 09:25 PM)Matilat نوشته است: حميد جان من كاري به آقاي خدادادي ندارم...
صحبت من درمورد دكتر بسكيه و روش درمانش نه آقاي خدادادي . اون روزي كه من اونجا بودم آقاي خدادادي هم بودن.
در مورد كشتارگاه ها :من فيلم مستندي دارم كه اين ادعا رو ثابت مي كنه . در مورد كشتار شتر ها هم هست كه يه مدت خيلي بلوتوث مي شد. من نشنيدم،‌خودم ديدم. درسته كه شايد بعضي از جاها باشه كه (به ندرت) اين كار رو نكنن ،‌اما خرجش فقط يه تحقيق ساده ست.

در مورد روغن مايع : نمي تونيم انكار كنيم كه چسبندگيه روغن مايع بسيار بالاست. وقتي روي سراميك آشپزخونه مي چسبه نديدي؟ تنها با يه شوينده ي بسيار قوي كه حداقل چندين آنزيم داشته باشه ميشه شستش ،‌اونم به زحمت. حالا فك كن با درون ما چيكار مي كنه!
منظور من از دفع كردن اين نبود كه همه ي روغن تو بدنمون مي مونه،‌منظورم اينه كه وقتي به اعضاي داخليمون مي چسبه ،‌بدنمون براي پاك كردنش به زحمت ميوفته !‌
در مورد دندون . بيشتر دندون هاي ما آسياب هستند . آره دندون هاي جانور گوشت خوار كاملا مشخصه. خودت بهتر مي دوني... يعني دندون هاي ما واسه شكار مناسبه؟

ماتيلات جان من جواب قانع كننده اي نگرفتم !
حرفت درباره روغن كه به كل عوض شد .
راجع به كشتارگاه هم اگه بخواي از روي كليپ فكر كني كه من هزار تا كليپ واست ميارم تا ديگه لب به چيزي نزني حتي آب هم نخوري !
واسه دندون هم ميتونم به مار و ماهي كوچك گوشت خوار اشاره كنم ! اونا دندونشون مثل شير و گرگ هست ؟ مار يه گوزن رو ميتونه ببلعه پس دندون چي شد ؟
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : Matilat , سها

پیام های داخل این موضوع
براي سلامتي خودت كليك كن - توسط Matilat - 2010/06/06, 06:31 PM
RE: براي سلامتي خودت كليك كن - توسط Sina - 2010/06/07, 12:16 PM
RE: براي سلامتي خودت كليك كن - توسط hamid - 2010/06/07, 11:29 AM
RE: براي سلامتي خودت كليك كن - توسط Azad - 2011/12/18, 02:57 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راه حلي براي سرگيجه Matilat 17 21,978 2014/10/03, 10:21 PM
آخرین ارسال: سمیرا67