امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
براي سلامتي خودت كليك كن
(2010/06/06, 09:14 PM)hamid نوشته است: نميدونم چرا من هر كاري ميكنم از اين آقا خوشم نمياد !! confused

يه چند تا مورد رو بگم !
ماتيلات جان شما چند بار به كشتارگاه رفتي كه انقدر دقيق ذكر كردي كه حيوانات رو جلو همديگه ميكشن و .... !!!؟؟؟؟
مسلما در مقابل هر جاي بدي جاي خوبي هم وجود داره پس انقدر با اطمينان هر چيزي رو كه شنيدي تعريف نكن .

گفتي قديمي ها گوشت ميخوردند و چيزيشون نميشد و دليل اون هم چراگاه طبيعي هست . پس از اين گفته هم بايد نتيجه گرفت كه خوراك دام اشكال داره نه خود دام !!

اگه طبق گفتت روغن مايع در دماي 80 درجه دفع بشه اينو به جرات ميتونم بگم كه من از اولين روز زندگيم تا الان روغن مايع خوردم . دماي بدنمم كه به 80 نرسيده . مصرف روغن رو هم حساب كنيم فكر نكنم پايين تر از 100 كيلو باشه . پس چطوري ميشه كه وزن من 60 كيلو هست ؟ اين روغن هاي دفع نشده كجا رفتن ؟

نكته ديگه هم اينكه گفتي دندان هاي انسان براي گوشت خواري آفريده نشده ! ميشه بپرسم چه دندوني مناسبه واسه گوشت خواري ؟ حتما دندون شير و گرگ ! نه ؟
حميد جان من كاري به آقاي خدادادي ندارم...
صحبت من درمورد دكتر بسكيه و روش درمانش نه آقاي خدادادي . اون روزي كه من اونجا بودم آقاي خدادادي هم بودن.
در مورد كشتارگاه ها :من فيلم مستندي دارم كه اين ادعا رو ثابت مي كنه . در مورد كشتار شتر ها هم هست كه يه مدت خيلي بلوتوث مي شد. من نشنيدم،‌خودم ديدم. درسته كه شايد بعضي از جاها باشه كه (به ندرت) اين كار رو نكنن ،‌اما خرجش فقط يه تحقيق ساده ست.

در مورد روغن مايع : نمي تونيم انكار كنيم كه چسبندگيه روغن مايع بسيار بالاست. وقتي روي سراميك آشپزخونه مي چسبه نديدي؟ تنها با يه شوينده ي بسيار قوي كه حداقل چندين آنزيم داشته باشه ميشه شستش ،‌اونم به زحمت. حالا فك كن با درون ما چيكار مي كنه!
منظور من از دفع كردن اين نبود كه همه ي روغن تو بدنمون مي مونه،‌منظورم اينه كه وقتي به اعضاي داخليمون مي چسبه ،‌بدنمون براي پاك كردنش به زحمت ميوفته !‌
در مورد دندون . بيشتر دندون هاي ما آسياب هستند . آره دندون هاي جانور گوشت خوار كاملا مشخصه. خودت بهتر مي دوني... يعني دندون هاي ما واسه شكار مناسبه؟
اگر همه انسانها کارکرد مغزشان یک میلینیوم شکمشان میبود دنیا تعریف دیگری میداشت.evilgrin0039.gif
 تشکر شده توسط : baran1390 , *sharzad.s*

پیام های داخل این موضوع
براي سلامتي خودت كليك كن - توسط Matilat - 2010/06/06, 06:31 PM
RE: براي سلامتي خودت كليك كن - توسط Sina - 2010/06/07, 12:16 PM
RE: براي سلامتي خودت كليك كن - توسط Matilat - 2010/06/06, 09:25 PM
RE: براي سلامتي خودت كليك كن - توسط Azad - 2011/12/18, 02:57 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راه حلي براي سرگيجه Matilat 17 22,040 2014/10/03, 10:21 PM
آخرین ارسال: سمیرا67

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان