•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • 14
  • ...
  • 27
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 3.7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رژیم غذایی جمشید خدادادی

من دوسال پیش مدتی رژیم آقای حدادی را تقریبا رعایت میکردم ، اینقدر اطرافیان مسخره کردند که دیگر

ادامه ندادم وبالاخره نفهمیدم که این رژیم خوبه یا نه ؟Huh
مهم این نیست که در کجای این دنیا ایستاده ایم
مهم اینست که در چه راستائی گام برمیداریم.
من به شخصه اعتقادی به رژیم غذایی ندارم
ولی همیشه گفتم شما هر راهی رو که بهش اعتماد دارید و باور دارید همون راه درمان هست حالا هر چی میخواد باشه فقط باید باور داشته باشید
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : Matilat , نازلی , somaye_602000 , visko
آره بچه ها.منم به حرفاش اعتقاد نداشتم.ولی از سینووکس و عوارضش خسته شده بودم.پارسال تصمیم گرفتم خودسرانه دارومو قطع کنم.بعدشم هفته ای یه بار تا الان بوقلمون میخورم.هیچ حمله ایم نداشتم.حالا نمیدونم دلیلش واقعا اینه یا نه!icon_cry
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : somaye_602000 , visko
تا جایی که من جست و جو کردم در مورد تاثیر رژیم غذایی به نسبت مطالعات زیادی انجام نشده . اونایی هم که هست همش دارن همدیگرو رد می کنن. یعنی هرکدومشون یه نتیجه جدا واسه خودشون دارن!
من خودم می خواستم رو این موضوع کار کنم متاسفانه هم هزینه اش بالاست هم اینکه پشتوانه علمی درست و حسابی واسش نیس.

ولی می تونم یه عالمه مقاله واستون ردیف کنم که همه تایید می کنن استرس توی حمله های ام اس و طول مدت این حمله ها کاملا موثره!
می خوام بگم ممکنه همراه با اینکه دارید یه رژیم خاص رو پیروی می کنید تحت تاثیر عوامل دیگه ای هم باشید اونوقت هر اتفاقی بیافته احتمال می دید متاثر از اون رژیمه باشه.
بودیم و کسی پاس نمی داشت که هستیم
باشد که نباشیم و بدانند که بودیم
 تشکر شده توسط : fireboud , نازلی , DavidBili
یه روز یه خانمی که خودش ام اس داشت بهم گفت که عاشق لبنیات بوده ولی با تحقیقاتی که انجام داده یه ام اسی اصلا نباید لبنیات مصرف کنه من اینو به دکترم گفتم گفت اصلا چنین چیزی درست نیست اتفاقا باید زیاد مصرف کنم با اینکه خودمم چند جا دیده بودم که نباید لبنیات مصرف کنم حالا سر دو راهی موندم میخواستم بدونم نظر شما چیه؟
 تشکر شده توسط : نازلی
(2011/08/14, 11:11 AM)elahe نوشته است: یه روز یه خانمی که خودش ام اس داشت بهم گفت که عاشق لبنیات بوده ولی با تحقیقاتی که انجام داده یه ام اسی اصلا نباید لبنیات مصرف کنه من اینو به دکترم گفتم گفت اصلا چنین چیزی درست نیست اتفاقا باید زیاد مصرف کنم با اینکه خودمم چند جا دیده بودم که نباید لبنیات مصرف کنم حالا سر دو راهی موندم میخواستم بدونم نظر شما چیه؟
ببین دوست گرامی در رابطه با سوال شما ما چند ساله که
بحث داریم .
اول شما تویه سایت خوب بگردید ونظرات مختلفو بررسی کنید.

دوم کلسیم برای من و شمایی که پالس تراپی شدیم از
نون شب واجب تره .

حالا لبنیات میگن سرده نباید مصرف بشه
البته این حرف متخصص نیست این که لبنیات مصرف نکنین
حرف یه آدم معمولی که به اصطلاح در رابطه با ام اس
تجربه کسب کرده ( راست و دروغ پایه خودشه)

کلسیم و پروتیین از واجبات تغزییه هستش
حالا شما میتونین رژیم گیاه خوری یا گرمی خوری داشته باشین

اما در نظر داشته باشین مواد اولییه مورد مصرفی بدنتونو
تامیین کنین .
و در آخر حرف پزشک معتمد خودتونو گوش کنین

سالم و سلامت باشید.

یه زحمتی براتون دارم سر نمازایی که میخونید یاد این برادر کوچیکتونم باشید . ...
منو از دعاي خودتون بي بهره نذاريد.ممنون ...
خدانگهدار همتون باشه.
خدا خودش شام تاریک سپید کنه.
دست طبیعت گل عمر مرا نچین.
 تشکر شده توسط : DavidBili
(2011/08/14, 12:14 PM)kami نوشته است: ببین دوست گرامی در رابطه با سوال شما ما چند ساله که
بحث داریم .
اول شما تویه سایت خوب بگردید ونظرات مختلفو بررسی کنید.

دوم کلسیم برای من و شمایی که پالس تراپی شدیم از
نون شب واجب تره .

حالا لبنیات میگن سرده نباید مصرف بشه
البته این حرف متخصص نیست این که لبنیات مصرف نکنین
حرف یه آدم معمولی که به اصطلاح در رابطه با ام اس
تجربه کسب کرده ( راست و دروغ پایه خودشه)

کلسیم و پروتیین از واجبات تغزییه هستش
حالا شما میتونین رژیم گیاه خوری یا گرمی خوری داشته باشین

اما در نظر داشته باشین مواد اولییه مورد مصرفی بدنتونو
تامیین کنین .
و در آخر حرف پزشک معتمد خودتونو گوش کنین

سالم و سلامت باشید.
با سلام
اخه اگه لبنیات مصرف نشه پس کلسیم بدن چطور تامین بشه؟ من خودم 3ساله هر روز دارم دوغ می خورم مشکلی پیش نیومده
دوستان خواهش می کنم هرگز داروهاتون رو قطع نکنید.من امسال چوب این کارمو رو خوردم.7 سال بود که بدون حمله بودم ولی یه چند ماهی که در تزریق هایم کوتاهی کردم حمله تلخ دوم رو هم تجربه کردم.
این رو هر جای سایت که مرتبط باشه می گم چون نمی خوام هیچ کی اشتباه من رو تکرار کنه!
داروها واقعا در کنترل بیماری (در مورد من عود وفروکش کننده) موثر هستند.
wink2
(2011/08/14, 11:11 AM)elahe نوشته است: یه روز یه خانمی که خودش ام اس داشت بهم گفت که عاشق لبنیات بوده ولی با تحقیقاتی که انجام داده یه ام اسی اصلا نباید لبنیات مصرف کنه من اینو به دکترم گفتم گفت اصلا چنین چیزی درست نیست اتفاقا باید زیاد مصرف کنم با اینکه خودمم چند جا دیده بودم که نباید لبنیات مصرف کنم حالا سر دو راهی موندم میخواستم بدونم نظر شما چیه؟

من شخصا پنیر ودوغ وکشک رو اصلا نمی خورم:38:
شیر هم با عسل فراوان
بستنی!!!!!!! شرمنده این یکی رو خیلی دوست دارم ولی کاکائویی ووانیلی چون گرمی اند .
هر وقت دوغ می خورم سردیم میشه وسرم گیج می ره
به نظر من احتیاط شرط اول عقله و پنیر نخوردن منطقی تر از ریسک به خطر انداختن سلامتیه.
تا شقایق هست زندگی باید کرد.love28
(2011/08/12, 03:36 PM)arezooo82 نوشته است: آره بچه ها.منم به حرفاش اعتقاد نداشتم.ولی از سینووکس و عوارضش خسته شده بودم.پارسال تصمیم گرفتم خودسرانه دارومو قطع کنم.بعدشم هفته ای یه بار تا الان بوقلمون میخورم.هیچ حمله ایم نداشتم.حالا نمیدونم دلیلش واقعا اینه یا نه!icon_cry

سارا جان الان دارو مصرف نمیکنی؟؟؟ هیچی؟؟؟
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
بچه ها من که باور دارم لبنیات برام بد !! چون با تمام وجودم حس کردم . بعد حدود چند سال دیگه برام قابل انکار نیست !!!
من الان 2ساله دوغ نخوردم . از ماست هم پرهیز میکنم . تازه حدود ده ماه اول ترک سیناوکس پنیر هم نمی خوردم !! ترشی جات هم همین طور !!
حرف های اقای خدادادی خیلی بدرد من خورد شما ها را نمی دونم !!
هر کسی امتحان کرده باشه حاضر نیست چند ساعت سر درد و پادرد را با یک لیوان دوغ برای خودش بخره !!
این نظر من بود شاید روی بدن بعضی ها این طور نباشه !!
بیاییم برای سلامتی خود از روی تعصب و عجولانه تصمیم نگیریم .
قال الله تعالی :‍‍

من با هر بنده ام طوری رفتار می کنم که انگار همین یک بنده را دارم

اما بنده ی من طوری رفتار می کند که انگار همه خدایش هستند بجز من !!!!!!!!

تشکر شده توسط : ostad2000 , biparva

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • 14
  • ...
  • 27
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Rainbow توصیه های غذایی برای بهبود ام اس dr.dentist 118 113,159 2017/09/22, 02:58 PM
آخرین ارسال: samiramiss
  رژیم غذایی بیماران ام اس شفا یافته 2 24,628 2011/11/14, 01:13 PM
آخرین ارسال: شفا یافته

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان