نظرسنجی: دیدار 17 آذر ام اس سنتر را با چه نمره ای ارزیابی میکنید
10
56.52%
26 56.52%
9
8.70%
4 8.70%
8
19.57%
9 19.57%
7
4.35%
2 4.35%
6
8.70%
4 8.70%
5
2.17%
1 2.17%
4
0%
0 0%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 46 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 32
  • 33
  • 34(current)
  • 35
  • 36
  • ...
  • 44
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دیدار آذر ماه سال ۹۱
یعنیangry3اگرangry3دیدارangry3بعدیangry3نیامangry3اسممangry3 شِرِک angry3هستangry3نهangry3 سروشangry3
از یک هفته قبلش میام دم دره کافی شاپه خیمه میزنمDodgy
خوشحالم که این دیدار به دوستانم خوش گذشتهsmiling
ولی انقدر دل اونایی رو که نبودن آب نکنید...مخصوصاً اون سجاده طفل معصومrolleyes
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : melody , Majid , Saina , پویش , Ali 324 , parisa2011 , hamid , شهرزاد , Mehdi Marjani , chipchip , Sina , Pooya.N , نجمه , simin , Hasty , seyyed reza
من میخوام به امروز 0 امتیاز بدم.
یه نمره کم میکنم چون میلک شیک رو درست ننوشته بودن تو منو!angry2
یه نمره بخاطر اینکه میلک شیکم دیر اومد و خیلی منتظر بودیم!!angry2
یه نمره بخاطر اینکه میلک شیکم سرد شده بود!!!angry2
یه نمره بخاطر اینکه اصلا صاحب خونه باهامون نبود و همش تو آشپزخونه بود!!!!angry2
یه نمره بخاطر اینکه نذاشتن من و دوست جون هیجان بدیم به جمع و ترقه بندازیم اون وسط!!!!!!angry2
یه نمره بخاطر اینکه کتک خوردم!!!!!!!!!angry2
و ...Dodgy
wink2wink2wink2
ولی بدون شوخی،بودن در کنار دوستانی چون شما فوق العاده لذت بخش بود(انقدری که دلم نمیخواست کافی شاپ رو ترک کنم و
مدیرخان جان در کمال ادب و احترام، به زور و با چک و لگد پرتم کرد بیرون!)...icon_biggrin
از دیدن دوستانی که از دور و نزدیک اومده بودن خیلی خوشحال شدم...icon_biggrin
از صحبتای دکتر روانشناسی که به دیدارمون دعوت شده بودن،نهایت استفاده رو بردم...icon_biggrin
امروز دو تا تازه عروس دوماد جمعمونو زیباتر کردن...icon_biggrin
و... خیلی چیزای دیگه...icon_biggrin
از همه بخاطر همه چیز ممنونمicon_question
جای دوستانی که نیومده بودن خالیicon_question
smilingsmilingsmiling
Together we stand
Divided we fall
 تشکر شده توسط : sooorooosh , shokolat , Yanis , yummy , sanaz-sss , melody , Majid , پویش , Saina , Ali 324 , نازلی , parisa2011 , sargol , hamid , سـاناز , naz.gigili , ashrafi , Mehdi Marjani , chipchip , Sina , mehdernet2 , Pooya.N , O#!!! , ثریا , نجمه , simin , SSA , Hasty , seyyed reza
تشکر از همه و تشکر ویژه از حمید، سینا، ساناز، ساینا، نوشین و مهسا و همه دوستا که خیلی زحمت کشیدن برای این دیدار ... icon_questionlove28
 تشکر شده توسط : shokolat , melody , نازلی , sooorooosh , sargol , Saina , فرناز , parastoo joon , سـاناز , hamid , مـه ســـا , sanaz-sss , Mehdi Marjani , chipchip , midwife66 , Sina , Pooya.N , nafass , parisa2011 , N00shin , Hasty , seyyed reza
خوشحالم که بهتون خوش گذشته (مگه میشه با دوستان بود و خوش نبود )قدر این لحظات رو بدونید قدر دوستی هاتون رو بدونید یکی بیاد مفصل تر تعریف بکنه از انیس عزیز متشکرم که ما رو در جریان دیدار گذاشت ولی کم بود چون ما نبودیم می خواهیم بیشتر بدونیم ،دوستتون دارم ممنون که یادم بودیدicon_questionlove28icon_questionlove28icon_questionlove28icon_questionicon_question

ضمناً وقتی با دوستان باشی دیگه خوردن معنی نداره باید از وقت استفاده کرد ودوستان رو خوب دید خوردن همیشه هست laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3

البته از دوستانی که پذیرائی رو بر عهده داشته اند هم تشکر ویژه می کنیم love28icon_questionlove28icon_questionicon_question
 تشکر شده توسط : yummy , sargol , melody , shokolat , parisa2011 , hamid , سـاناز , Mehdi Marjani , chipchip , Sina , Pooya.N , Majid , parastoo joon , فرناز , Hasty , seyyed reza
[b]سلام ســـــــــلام به همه ي دوستاي گلم
اينقدر از ديدن روي ماهتون انرژي گرفتم و خوشحالم كه خدا ميدونهicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
در كنارتون واقعا بهم خوش گذشتlove28love28
براي همه چيز از يكايكتون سينا ، حميد ، ساناز جون ، ساينا جون و مهسا جون كه اينقدر زحمت كشيدين از صميم قلب تشكر ميكنم و ممنونم.
میگن اگه عزیزی جزئی از خاطرات خوب زندگیت شد، برای بودنش ازش تشکر کن،
متشکرم که هستین همتون خيلي ماهيـــــــــــــد icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
[/b]

عظمت واقعی در آن نیست كه هرگز زمین نخوریم ؛ بلكه در آن است كه هر بار سقوط كردیم، دوباره برخیزیم icon_question
 تشکر شده توسط : yummy , shokolat , parisa2011 , nazaninamiri70 , Saina , parastoo joon , فرناز , سـاناز , hamid , مـه ســـا , sooorooosh , naz.gigili , ashrafi , Mehdi Marjani , chipchip , ابراهیم , Sina , Pooya.N , sargol , Majid , O#!!! , نجمه , Hasty , seyyed reza
سلام
پس این دیدار هم برگذار شد و تموم شد [تصویر:  clap.gif]
امروز سر کلاس بودم [تصویر:  write%20a%20letter.gif]که نگاه ساعت کردم دیدم ساعت 3:10 دقیقه است.
بعد با خودم فکر کردم که الان بچه ها دارن چکار می کننicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cry
چقد دلم می خواست آنجا بودم اون لحظه sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2
استاد [تصویر:  grandpa.gif]که کلاس رو تموم کرد بدو امدم سایت اما دیدم خبری نیستsad2sad2sad2
آه آه و آه این یکی که گذشت sad2sad2sad2 یعنی میشه دیدار بعدی منم شرکت کنم[تصویر:  praying.gif][تصویر:  praying.gif][تصویر:  praying.gif]

تشکر شده توسط : فرناز , hamid , chipchip , Pooya.N , Majid , parisa2011 , seyyed reza
وقتی می بینم روحیه بچه ها با این دیدار ها چقدر عوض میشه بیشتر به زحمتی که دوستان میکشن ایمان میارم !!

زحمتی که از گروه مدیریت شروع میشه تا تدارکات و هماهنگی ها و از همه مهم تر دوستانی که زحمت میکشن از راه های دور و نزدیک شرکت میکنند !! واین حضورشونه که به انجمن و اعضا دلگرمی میده !!

بازهم مثل همیشه بهترین و کاملترین گزارش رو ساینا خانم نوشتن !! میخواستم بنویسم چرا کسی چارت برنامه رو شرح نداده که گزارشتون رو دیدم !!confusedconfusedconfusedconfused

طبق معمول هم سارا خانم پای ثابت پذیرایی بودن !! چرا کسی به ما شکلات نمی ده ؟؟ منم همون کنار نشسته بودما !!confusedconfusedlaughing3laughing3laughing3

ان شالله دیدار بعدی توفیق بود حتما شرکت می کنم !!icon_cryicon_cryconfusedconfused
قال الله تعالی :‍‍

من با هر بنده ام طوری رفتار می کنم که انگار همین یک بنده را دارم

اما بنده ی من طوری رفتار می کند که انگار همه خدایش هستند بجز من !!!!!!!!

تشکر شده توسط : نازلی , Saina , shokolat , melody , yummy , hamid , Mehdi Marjani , parastoo joon , chipchip , Sina , Pooya.N , Majid , فرناز , parisa2011 , seyyed reza
خوش بحال دوستان عزیزکه دردیداربودند/الان قیافه همشون اینجوریهsmilingsmilingicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinjumping0047.gifjumping0047.gifjumping0047.gifjumping0047.gif
الان قیافه مدیران محترم ومسئولین تدارکات هم اینجوری استparty0048.gifparty0048.gifparty0048.gifparty0048.gifparty0048.gifولی ازاینکه خداروشکرتوانستندبازحمات چندین وچندروزه خودقیافه دوستانشان را ازاین حالتهاsad2rolleyesconfused2angry2angrysadangry3confused0006.gifAngryUndecidedHuhConfusedevilgrin0039.gifsign0014.gifتبدیل به این قیافه هاagreement2smilingwink2laughing3confusedicon_questionlove28icon_biggrinlove51BlushTongueSmile (52)Smilejumping0047.gifhappy0065.giffighting0030.gifscared0012.gifmscentermscenterSmilehappy0064.gifنماینداینجوری هستندlove28love28love28smilingsmilingsmilingicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinپس برای همه اونها وسلامتی اونها وموفقیتشانinnocent0001.gifinnocent0001.gifinnocent0001.gifinnocent0001.gifinnocent0001.gifمیکنیم وازطرف همه دوستانicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionدستتان دردنکندپایدارباشیدودورازغمicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionما جاماندگان هم از شادی دوستان خودچنین هستیمwink2wink2love28love28icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
البته به شرطی که بعضی از دوستان نگویندتشکر برای بالابردن ارسالهاستangry2angry2confusedconfused
فعلا برم کاردارم بعدش می خونم گزارش لحظه به لحظه دیدار راsmilingsmilingsmiling

دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : melody , Mehdi Marjani , chipchip , Pooya.N , Hasty , seyyed reza
دوستان گل....

بازم در كنار شما يه ديدار پر انرژي و پر و پيمان رو سپري كرديم

ديداري كه در اون ميلك شيك ها خورده شدN_aggressive (35) و صحبت ها انجام شد و ديدارها تازه شد....

باز هم اگه كم و كاستي بود، به بزرگي وجود خودتون ببخشيد و ما رو از پيشنهاد هاي ارزشمندتون بي بهره نزاريد....
 تشکر شده توسط : shokolat , Ali 324 , سـاناز , melody , sargol , فرناز , hamid , parastoo joon , nanaz , paeazan , Yanis , مهدی نصیری , alireza.s , sanaz-sss , Mehdi Marjani , chipchip , naz.gigili , نازلی , Sina , Pooya.N , Majid , O#!!! , parisa2011 , sooorooosh , Hasty , seyyed reza
امروز هم لحظات خیلی خیلی خوبی رو در کنار شما دوستان عزیز سپری کردیم ..
جای تمامِ دوستانی که نبودن بسیار خالی بود و ما حسابی به یادشون بودیم
مرسی از تمام عزیزانی که از راه دور نزدیک اومده بودن و ما رو خوشحال کردن
مرسی از همه ی دوستانی که برای برگزاری دیدار زحمت کشیده بودن و همه ی دوستانی که امروز کلی بهمون کمک کردن ..
امیدوارم این لحظاتِ خوبِ کنارِ هم بودنمون همیشه پایدار باشه ...

( دوستان پست های غیرمرتبط و اسپم ها پاک میشن چون تاپیک خیلی به انحراف کشیده شده )
[تصویر:  emza-full-light.gif]

... Forever trusting who we are , And nothing else matters
 تشکر شده توسط : shokolat , فرناز , مـه ســـا , hamid , yummy , nanaz , parastoo joon , paeazan , melody , سهند , مهدی نصیری , alireza.s , sanaz-sss , chipchip , naz.gigili , midwife66 , نازلی , Sina , eglantine , Pooya.N , sargol , shahrzad , O#!!! , Majid , ابراهیم , nafass , رنگین کمان , parisa2011 , sooorooosh , meherafarin , Hasty , seyyed reza

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 32
  • 33
  • 34(current)
  • 35
  • 36
  • ...
  • 44
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جشن بزرگ نوروزی 1399 (دیدار 54) atkh 32 8,799 2020/03/09, 07:45 PM
آخرین ارسال: emerald
  دیدار ۵۳ ام اس سنتر، ۲۰ دی ۱۳۹۸ atkh 24 7,070 2020/01/07, 10:20 PM
آخرین ارسال: hamid
  دیدار ۵۲ ام اس سنتر ۲۹ آذر ۹۸ atkh 13 5,374 2019/12/20, 12:54 PM
آخرین ارسال: helli
  دیدار ۵۱ ام اس سنتر ۲۴ آبان ۹۸ atkh 11 4,022 2019/11/14, 07:29 PM
آخرین ارسال: Roza. A
  دیدار 50 ام اس سنتر 5 مهرماه ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 6 2,825 2019/09/27, 12:36 AM
آخرین ارسال: yas8866
  دیدار ۴9 ام اس سنتر 31 خرداد ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 20 5,501 2019/06/22, 11:50 AM
آخرین ارسال: Horieh
  دیدار ۴۸ ام اس سنتر ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ hamid 37 8,273 2019/03/23, 06:57 PM
آخرین ارسال: hamid
  دیدار ۴۷ ام اس سنتر ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ atkh 32 8,405 2019/02/21, 11:15 PM
آخرین ارسال: glassheart
  دیدار ۴۶ ام اس سنتر پاییز ۱۳۹۷ atkh 72 15,594 2018/10/31, 06:42 AM
آخرین ارسال: hessam
  دیدار ۴۵ ام اس سنتر ۲۱ اردیبهشت ۹۷ hamid 58 18,064 2018/06/06, 01:10 PM
آخرین ارسال: پریا حقیقت پور

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست