•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14(current)
  • 15
  • 16
  • ...
  • 38
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهبود ام اس
با سلام من همچنان هیچ علامتی از ام اس ندارم حتی بسیار خفیف فکر میکنم مدت زیادی گذشته شما چی فکر میکنید
 تشکر شده توسط : رزمینا
(2011/09/29, 08:37 AM)javadd11 نوشته است: با سلام من همچنان هیچ علامتی از ام اس ندارم حتی بسیار خفیف فکر میکنم مدت زیادی گذشته شما چی فکر میکنید

چند ساله که علامتی ندارید؟؟ من 6 سال هیچ علامتی نداشتم و دارو هم نمیگرفتم دو تا هم زایمان داشتم اما بعد 6 سال یه حمله اومد سراغمangry3
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
 تشکر شده توسط : ثریا
شما که نباید هی دنبال علامت بگردید ، خوب ماهم شاید مدتهای زیادی علامتی نداشته باشیم . ام اسی ها که هر روز علامت ندارن. شاید سالها نداشته باشن.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : fireboud , somaye_602000
منم دو ساله که ام اس دارم و حملاتم به صورت تاری دید بسیار خفیف و مقطعی بوده طوری که دکترم میگه اگه پیش یه نورولوژیست بری با معاینات ظاهری اصلا فکر نمیکنه ام اس داری
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
man ham kamelan ba inke khordane ghazaha va daroohaye giaahye garm mitune vaaghean komak konande va dar soorate peygiri va modavemat shafa dehandebashe movafeghamt, faraamoosh nakonim ke khodaavand daarooye hameye dardha ro baraye ma dar tabiat hedye karde . faghat age kami ba deghat search konim va mavaaheb ro bebinim, az inke dooste khoobam shafa peyda karde khosh haalam, va baraaye hame arezooye shafaye kaamel daram , dar zemn faraamush nakonim in daaroohaaye por az avaareze ms bayad ye joori be foroosh berese va soodesh .........pas bishtar be daroohaye shafaa bakhshe giaahi baha bedim
 تشکر شده توسط : somaye_602000 , ساغر
(2011/10/01, 12:35 PM)prooshat نوشته است: man ham kamelan ba inke khordane ghazaha va daroohaye giaahye garm mitune vaaghean komak konande va dar soorate peygiri va modavemat shafa dehandebashe movafeghamt, faraamoosh nakonim ke khodaavand daarooye hameye dardha ro baraye ma dar tabiat hedye karde . faghat age kami ba deghat search konim va mavaaheb ro bebinim, az inke dooste khoobam shafa peyda karde khosh haalam, va baraaye hame arezooye shafaye kaamel daram , dar zemn faraamush nakonim in daaroohaaye por az avaareze ms bayad ye joori be foroosh berese va soodesh .........pas bishtar be daroohaye shafaa bakhshe giaahi baha bedim

باهات موافقم اما کاش فارسی تایپ میکردی منکه خسته میشم فینگیلیش بخونمangel
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
من هیچ موقع به رژیم غذاییم دست نزدم هرچی دلم بخواد می خورم هر کاری هم که دلم بخواد می کنم حدود یک سالم هست که تزریق نمی کنم فقط 1 دونه قرص میخورم 2 سالی هم هست که حمله نداشتم ولی هر دو ماه یک بار میرم پیش دکترم که علائممو بررسی کنه .
خودم می دونم تنها چیزی که می تونه روم اثر بذاره استرسه
تمام چراغ های خانه روشن است
و من صدای خنده ات را
بلندتر از همیشه نقاشی می کنم
لطفی کن، به کسی چیزی نگو
بگذار همسایه ها خیال کنند تو آمده ای....
سلام من دیشب پیش دکترم بودم که خیلی هم قبولش دارم .
میگفت برای کنترل بیماری
1-پرهیز از اضطراب و استرس
2-داروهای تایید شده
3-پرهیز از گرما
4- رزیم غذایی مثلا فست فود/چیزای چرب و سنتتیک رو نخوریم
منم ازتون خواهش میکنم پله اول رو نرفته نپرید پله چهارم
خودم هم تصمیم دارم همه رو مو به مو اجرا کنم ولی با کنار گذاشتن داروهام مخالفم
 تشکر شده توسط : najva
بدترین بیماری نا امیدیه,,,,,,,,ام اس که چیزی نیست,رسالت ما هم در این زمان زندگی خاکی این موهبت الهی بوده که به کمالات همه دوستان همدردم افتخار میکنم.agreement2
 تشکر شده توسط : maryamjoooon , min00
با سلام
من هنوز علامتی ندارم
یادم رفته بود بگم که من در ازمایشات اولی که انجام دادم ویتامین دی بدنم خیلی پایین بود از استانداردی که توی برگه ازمایشگاه مینویسه هم پایین تر بود دکترم گفت ربطی به ام اس نداره و مهم نیست ولی با اصرار من 5 تا امپول ویتامین دی برام نوشت که مصرف کردم . شاید ربطی داشت ! نظر شما چیه ایا ازمایش ویتامین دی گرفتید اگه گرفتید چطور بوده
 تشکر شده توسط : ostad2000

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14(current)
  • 15
  • 16
  • ...
  • 38
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جراحی selective dorsal rhizotomy برای بهبود در راه رفتن i_sh 1 1,620 2019/11/02, 09:08 AM
آخرین ارسال: Silverlight
Rainbow توصیه های غذایی برای بهبود ام اس dr.dentist 118 113,085 2017/09/22, 02:58 PM
آخرین ارسال: samiramiss
  مشاركت در طرح بهبود روش هاى درمان بيماران ام اس Biomedical Engineering 4 2,830 2017/06/04, 03:51 PM
آخرین ارسال: Biomedical Engineering
  آیا آسیکلوویر می تواند برای بهبود موقت بکار رود؟ farda20032020 3 3,178 2016/11/01, 01:16 PM
آخرین ارسال: الهه درد
  زمان بهبود حمله بدون درمان استروییدی مینا میلانی 15 10,991 2015/03/25, 12:01 PM
آخرین ارسال: arman alagha
  تاثير جنسيت جنين در بهبود وضعيت مادر مبتلا به ام اس mehdernet2 5 4,809 2014/04/11, 07:00 AM
آخرین ارسال: neghar

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست