•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 22
  • 23
  • 24(current)
  • 25
  • 26
  • ...
  • 44
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 3.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آيا از برخورد و رفتار پزشك مغزواعصاب خود راضي هستيد؟
من یک سال اول تحت نظر این خانم دکتر بودم خیلی تو کارشون استادن ولی خیلی بهم استرس وار میکردن که داروها اصلا قطع نشه و تا آخر عمر باید بزنی و.....دیگه دکترم را عوض کردم Tongue
سرنوشت را کی توان از سر نوشت......
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
دکتر تهرانم خیلی باحاله. آقای شریفی رو میگم. مهربون و خندون و خوش برخورد و میزاره همه حرفاتو بگی. ازش راضی ام
از اونجا که خستمه هی پاشم برم تهران تلپ شم دیگه سفت و سخت زیر نظر خانم دکتر مجدی نسب هستم که هر چی ازش بگم کمه. دوسش دارم و ازش راضی ام. عین یه دوست با آدم برخورد میکنه. توی این چهار ماهی که زیر نظرشونم هر بار دیدنشون بهم انرژی میده love28
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : چکاوک , پریا حقیقت پور
برخوردش خوبه ولی 5-6ماهه دکتر نرفتم و تا مردادم نمیتونم برم ...
وقتی برم میدونم برخوردش مثل قبل نیست ، میگه چرا دیر اومدی چرا به فکر بیماریت نیستی و... confused
از این به بعد باید هر 4ماه یه بار وقت بگیرم icon_cry
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : hadisss , پریا حقیقت پور
(2013/06/27, 04:09 PM)nahid نوشته است: برخوردش خوبه ولی 5-6ماهه دکتر نرفتم و تا مردادم نمیتونم برم ...
وقتی برم میدونم برخوردش مثل قبل نیست ، میگه چرا دیر اومدی چرا به فکر بیماریت نیستی و... confused
از این به بعد باید هر 4ماه یه بار وقت بگیرم icon_cry

confusedconfusedconfusedconfused

اینا رو ک میخونم 100 درصد به این نتیجه میرسم بیخیال ترین تنبل ترین بی حال ترین بی نظم ترین بیمار ام اس روی زمینمlaughing3

هفته پیش خانومه زنگ زد گفت شما نوبت دندون دارین یادتون که هست گفتم اشتباه گرفتین من نوبت نگرفتم

بعد یادم اومد مجدد زنگ زدم عقب انداختمlaughing3laughing3laughing3laughing3
کلا تو کار عقب انداختن نوبتمSmile (16)

و از همه دکتر ها راضی ام چون نمیگن چرا زود نمیایsmiling

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : nahid , minoshka , پریا حقیقت پور
من که اصلا از دکترم واخلاقش راضی نیستم نه تنها من بلکه خیلی از اونایی که تو مطب دیدمشون از دکتر راضی نبودن چون اخلاقش بد مجبورم برم پیشش بخاطر داروهام وگرنه......sad2
میشه باز هم نفس کشید و زندگی کرد  
 تشکر شده توسط : zohaa , پریا حقیقت پور
سارا جون اون عناوین مال منه به اسم خودت ثبت نکن ... confused
ولی خوب اگه اینطوره نفر دوم منم ، چون وقت دندون رو اگه نزدیک باشه یادم نمیره !Smile (16)
من هیچ وقت وقتی رفتم دکتر ، وقت بعدی رو نمیگیرم چون هیچی از برنامم معلوم نیست ... مثلا کی میرم آزمایش میدم و...
برای همین همیشه بی تاریخ برام میزنن همه چیزو confused2
منم تا حالا خیلی پول به بیمه باختم و نتونستم هزینشو بگیرم بخاطر همین دیر رفتنا و ... آخه باید ظرف 6 ماه مواردی رو از بیمه تکمیلی بگیریم که مال من معمولا سوخت میشه !یعنی بیمه تکمیلی ها به افرادی مثل من نیاز دارن N_aggressive (35)
تابستون پیش من بعد از 10 ماه رفتم دکتر ... کلی بهم غر زدن ... گفتم آخه آنزیم کبدم خوبه پایینم هست تازه ... گفتن دلیل نمیشه ... اگه ییهو رفت بالا چی ؟ باید 4 ماه یه بار آزمایش بدی چک بشه !icon_cry
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : minoshka , پریا حقیقت پور
دکترمو دوست دارم خیلی مهربوووونه ولی در عین حال خیلی ریلکسه....همش میگه هیچی نیست دخترم هیچی نیست.....البته خیلی خوبه که استرس به آدم وارد نمیکنه....ولی یه وقتایی حرص آدم در میاد مخصوصا زمانهایی که اصلا حالت خوب نیست و اونم تاکید میکنه چیزیت نیست و نگران نباش یعنی آدم میخواد سرشووووو محکو بکوبونه تووو دیوااااااار اینجووووری angry3angry3angry3angry3..angry3
confusedconfused2
 تشکر شده توسط : hadisss , minoshka , رامنا , پریا حقیقت پور
از قره گزلی راضی نبودم چون همه چی رو رک میگه با بدترین حالتها، تو دل شوهرم رو خالی کرد طرف در رفت
از صحرائیان راضیم گفت خیلیها دارن مشکلی نیست خیلی هم داره تحقیق میشه برید زندگیتون رو کنید ولی مگه مادرشوهر راضی میشد از نظر اون ما دکتر رو خریده بودیم angry
 تشکر شده توسط : رامنا , minoshka , zohaa , negar_ka84 , پریا حقیقت پور
یه دکتر که اول رفتم پیشش خیلی خیلی خوب بود

واقعا گوش می داد به حرفم ... براش مهم بود که از لحاظ روانی هم بیمارشو ساپرت کنه .... نه اینکه فقط دارو بده و تموم ....

یه دکتر که الان می رم پیشش خیلی از لحاظ سواد و تشخیص و اینا خوبه ولی اصلا وقت نمی ذاره واسه ی روح مریضش ...confused

فقط یه سری تست و بعدش هم دارو و بعدش می بینی مریض بعدی بالا سرت وایساده باید بری بیرون ......Confused angry3

وقتی می رم تو مطبش استرس می گیرم از این عجله ای که واسه ویزیت کردن بیمار داره ..... Undecided

از قبل باید برنامه ریزی کنم که توی اون فرصت کم چه جوری همه ی مشکلاتم رو بهش بگم که چیزی از قلم نیوفته ...icon_cryUndecided
چترها را باید بست
زیر باران باید رفت
فکر را خاطره را زیر باران باید برد
 تشکر شده توسط : دربند , رامنا , minoshka , امین , پریا حقیقت پور
بهترین دکتر روی کره زمین
دکتر معتمده

فقط یه ایراد کوچولو داره
با عرض پوزش از آقای دکتر
بدخط ترین دکتر روی کره زمینه
که اون هم به من مربوط نمیشه ...
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 22
  • 23
  • 24(current)
  • 25
  • 26
  • ...
  • 44
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,725 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان