نظرسنجی: به سفر مشهد از لحاظ كيفي چه نمره اي مي دهيد؟
10
40.00%
10 40.00%
9
12.00%
3 12.00%
8
8.00%
2 8.00%
7
16.00%
4 16.00%
6
12.00%
3 12.00%
5
4.00%
1 4.00%
4
8.00%
2 8.00%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 25 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 87
  • 88
  • 89(current)
  • 90
  • 91
  • ...
  • 111
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سفر مشهد

سلام سلام love51love51

ما رفتیم و اومدیم party0048.gifparty0048.gif

خیلی خوب بود و من واقعا انرژی گرفتم ، در کنار هر مشکلی یه راهی برای بهتر بودن و بهتر شدن هست agreement2agreement2

خب از کجا بگم ؟ icon_cryicon_cry

اولین نفری که راه آهن تهران رو افتتاح کرد آقا ناصر بودن ( از 7 صبح ) بعدش ساغر لاغر ( که قرار بود باقر برگرده ولی بخت و قسمت همراش نبود ) به همراه دوست عزیزش هیوا با ارتدنسی . . . evilgrin0039.gifevilgrin0039.gif

بعدش مه سا ( خانمی که دارای لنز است البته نا محسوس و البته دارای خوشگلی ذاتی و شین های سلیس و روان ) که قرار بود آقا فربد شمارشو بهم بده تا من این زیبای خفته رو پیدا کنم که حافظه یاریشون نکرد . . . laughing3laughing3

اینجانب هم از سر شوق و ذوق مضاعف 20 :1 راه آهن بودم به همراه مادر گرام love28love28

خلاصه دوستای گلم یکی یکی اومدن به جز غضنفر خان . . . fighting0030.giffighting0030.gif که چشم بعضیا به راهشون خشک شد تا برسن . . . love28love28

خلاصه همه سوار قطار شدیم بالاخره happy0065.gifhappy0065.gif البته تا همه ثبت نهایی بشن نصف راه رو پیموده بودیم :60::60::60:

اولش کسی خوراکیهارو رو نکرد angryangry تا کم کم یخ همه آب شد و نزدیک بود ذوب بشه . . . ashamed0006.gifashamed0006.gif

وسط راه evilgrin0039.gif ( نماز صبح ) وقتی مادران عزیز و گرامی پیاده شدن واسه نماز ما هوس کردیم که یه سری عکسای تکی بلکه دو نفره بندازیم که . . .

زیر 10 نفره نبود به خدا ، به روایتی هم بیشتر ( نامردین اگه عکسارو ایمیل نکنید برام )

خلاصه ساعت 45 :2 بامداد رسیدم شهر مشهد مقدس party0048.gifparty0048.gif

بعد به سمت هتل بین المللی شمس العماره رهسپار شدیم ConfusedConfused

اونجا هم تا ثبت نهایی بشیم دیری نپایید Smile (52)Smile (52)

سفرمونو با زیارت شروع کردیم happy0065.gifhappy0065.gif

4شنبه اولین بازی های لیگ برتر مغز حروم استارت خورد . . . ( نمیدونم مردم چقدر به آب آکواریوم و آرایش علاقه دارن ) angryangry

راستی یه سری از دوستان هم رفتن پارک آبی که به دلیل مسایل امنیتی از افشا گری خودداری میکنم Smile (52)Smile (52)

5 شنبه هم رفتیم پیش دوستان عزیزمون تو انجمن مشهد agreement2 که واقعا شرمندمون کردن و حسابی تحویلمون گرفتن و گل کاشتن با پذیراییشون evilgrin0039.gif، از تک تکشون انرژی گرفتم و از آشنایی باهاشون مفتخرم love51love51

بیتا جون ، میلو جون ، ندا جون ، فرشته جون ، مریم جون ، آقا رضا و آقا علی خیلی خوشحال شدم که دیدمتون

5شنبه خرید ها به اوج خود رسید :60::60: و دومین سری مسابقات ادامه پیدا کرد و دستمال کاغذی و تیتاپ و خواستگاری و . . . happy0065.gifhappy0065.gif

جمعه هم بعد از راهپیمایی evilgrin0039.gifevilgrin0039.gif رفتیم ترقوه ( طرقبه ) و مسابقات body language ( پانتومیم )

در ضمن خواهشمندیم دوستان عزیزی که در مورد آب و هوا گزارش میدن از این به بعد قید کنن که سرمایی هستن یا گرمایی که حساب لباسای پشمی بیاد دستمون angry

خلاصه سفرمون با همه ی خوبی و سختیاش به پایان رسید و یه خاطره ی خوب به جا موند و سنگینی چمدون ها . . . happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif

از همه ی هم سفرهام تشکر میکنم بابت همراهیشون و اینکه منو تحمل کردید icon_questionicon_questionicon_question

از آقایون تشکر ویژه ای دارم بابت چمدون های سنگینمون sad2

همچنین آقا حامد صبور و همسر نازنینشون و ژوانای عزیز و خاله ی مهربونش ،

آقا فربد party0048.gif ( قول یه ستاره بهم دادینا icon_question ) و آقا علیرضا fighting0030.gif ( غضنفر سابق ) و آقا سینا و آقا حسین ( شکارچی لحظه ها ) که با وجود تلاش ها و مسولیت هاشون همراهیمون کردن

و همچنین آقا مهدی و مرجان جون و ملینای ناز و باهوش نقاش love51love51 و آقا ناصر و آقا احسان که همش اسم بچه هارو می پرسید ( من هنوز موندم کولش چه جوری از اتاق ما سر دراورد icon_cry )

همچنین از مهشید عزیز و آقای صبوری که واقعا صبور و مهربون و متین بودن happy0065.gif

تشکر از مریم عزیز پر انرژی جمعمون به همراه مادرش و خوراکیای گیاهی و اینکه بلیط برگشتشونو برای در کنار ما بودن کنسل کردنlove51

منصوره جون و خانواده مهربونشون ، نرگس و نفیسه ی عزیز و مادر صبورشون ، مهسا ی عزیز شیرین بیانم و بهار عزیز و مهربونم که آخرشم نفهمیدم خوشگله چیکار باید بکنه icon_cryicon_cry

بهار ماتیلات عزیزم که شب اول بد خوابش کردم و هنوز عذاب وجدان دارم ، هدیه و پروانه ی عزیزم که واقعا در کنارشون بهم خوش گذشت و ازشون انرژی گرفتم ، هیوا و ساغر عزیزم که با اینکه از هم خیلی دوریم ولی احساس میکنم خیلی شبیه و نزدیک هستیم و بلاخره یه انیس پیدا کردم party0048.gifparty0048.gif

هستی مهربون و عزیزم ( دختر گلم ) و مهرانه جون که امیدوارم مادر خوبی براشون بوده باشم evilgrin0039.gif و همچنین الهام و الهه عزیز و هانیه و پگاه عزیز .

و همچنین تشکر ویژه از شیمای عزیز و مهربونم و نازم که به فکر همه ی بچه ها بود و مادر مهربون و خوش سلیقش love51love51 و سارای آروم و گلم که وجه اشتراکای زیادی داشتیم ومادرشون که 100 بار اسمشونو پرسیدم love51love51

بازم از اینکه تحملم کردین خیلی مرسی و امیدوارم این دوستی پابرجا بمونه love51love51

منو این همه خوشبختی محاله . . . party0048.gifparty0048.gifparty0048.gifparty0048.gif
روزگارا ، تو اگر سخت بمن میگیری ! باخبر باش که پژمردن من آسان نیست . . . !
 تشکر شده توسط : بهــار , fireboud , ELI , nahid , بی تـــا , ساغر , earth , paeeze , مـه ســـا , maryamjoooon , blue sky , rad007 , TootFarangi , مهرشين صبوري , edarzi , سـاناز , nead , naz.gigili , hamed , Mahdieh , pegah , khatoon25 , Narges , Prime , naser_m , shokolat , Mehdi Marjani , parisa2011 , nafass , هيوا , Ali 324 , Hasty
چه قدر خوب گفتی ساینا گلی!
خوشگله را میگی؟میخواد قر بده!با اجازه ی ناظرین البته!party0048.gifparty0048.gifparty0048.gifparty0048.gif
آغاز به مردن می کنی
اگرهمیشه از یک راه تکراری بروی...
 تشکر شده توسط : Saina , fireboud , بی تـــا , ساغر , مـه ســـا , naz.gigili , Prime , shokolat , nafass
چشم ما روشن. خوشحالم که به سلامت برگشتید.
میییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییلو رضضضضضضضضضضضضضضضضضضضضضضضضضضضضضضضضضضا می خوام بگم یاد بگیرید تعریف کردن رو ولی می بینم که هیچکس درست و حسابی تعریف نکرده. آخه بابا جونم در اومد خب بگید درست و حسابی چیکار کردید. شما که رفتید برای اونا چیکار کردید اونا برای شما چیکار کردند درست و واضح اصلا لری بگید من بفهمم.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : آرزو
سلام دوستای گلم
زیارتتون قبول باشه
[تصویر:  ner0en6d7d02lz1bjj.gif] icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
 تشکر شده توسط : ساغر , blue sky , Saina , fireboud , hamed , Ali 324
من در ادامه سفر مشهد از رستوران قطارصحبت ميكنمicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
دلم واستون تنگیده
ساینا جونم بووووووسlove51
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
 تشکر شده توسط : blue sky , Saina , TootFarangi , naz.gigili , fireboud , Prime , nafass
دوستان بازم بیاین
دفعه بعد پرندمو میارم
کلی شادتون میکند.
از دیدن وآشنایی با دوستان خوشحال شدم انرژی گرفتیم
icon_question
فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی ، یا دریای بیكران ،
زلال كه باشی ، آسمان در تو پیداست .

باورکن تا ببینی
بهارagreement2
 تشکر شده توسط : maryamjoooon , Saina , TootFarangi , fireboud , naz.gigili , Prime
سلام به همه icon_biggrinicon_biggrin
دوستان رسیدن بخیر
زیارت قبول............مارو دعا کردید؟
معلومه که خیلی خوش گذشته.................خدارو شکر icon_question
همیشه شاد باشیدicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
smiling2smiling2smiling2smiling2smiling2smiling2smiling2smiling2smiling2smiling2smiling2smiling2smiling2
 تشکر شده توسط : blue sky , ساغر , Saina , Prime , naser_m
دیگه اینجارو دوس ندارمsad2rolleyes
smile , be happy and enjoy life
 تشکر شده توسط : blue sky , Saina , naz.gigili , Prime
به به ... دوستای گلم خوشحالم که به سلامت رفتید و برگشتیدlove51

زیارتتون قبوووووول!love51
هزار مرتبه بیماری از سلامت به
تو گر کنی قدمی رنجه بر عیادت من...
 تشکر شده توسط : blue sky , Saina , Prime , Hasty
منم براتون شعر دلتنگی نوشتم هااااااا..اصلا خوندیدrolleyesrolleyessad2
http://mscenter.ir/showthread.php?tid=4586&page=83

خیلی خوبه که بهتون خوش گذشته دوستاممممممممممicon_biggrinicon_biggrin
میدونم جای منم خیلی خالی بوده..قبول دارم اعترافش براتون سختهlaughing3smiling
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
 تشکر شده توسط : Saina , blue sky , ساغر , fireboud , Prime , nafass

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 87
  • 88
  • 89(current)
  • 90
  • 91
  • ...
  • 111
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سفر ام اس سنتر به مشهد با همکاری بنیاد امور بیماری های خاص hamid 491 101,977 2015/08/20, 11:29 AM
آخرین ارسال: یه غریبه
  تغییر تاریخ . اطلاعیه سفر ام اس سنتر به مشهد hamid 29 9,332 2014/10/01, 04:47 PM
آخرین ارسال: hamid
  می ریم مشهد salman121 193 38,338 2010/04/22, 11:27 AM
آخرین ارسال: مـه ســـا

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست