•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14(current)
  • 15
  • 16
  • ...
  • 30
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امیتازات : 3.82
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اس چه تغیییر مثبتی در شما ایجاد کرده ؟
منم خیلی حساس شدم و زود گریم میگیره سع میکنم کوتاه بیام ولی برعکس اگه عصبی شدم دیگه شدددددددددددددهangry
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , sanaz-sss , ms13 , saeid , دربند , spring , zohaa
قبل از ام اس خیلی بد اخلاق بودم طوری بودم وقتی راه میرفتم با شکمم حرف میزدم ولی بعد از ام اس شودم یک فرد متفاوت با مهربان با احساس چون احساس کردم که این بد اخلاقی باعث ام اس شده
 تشکر شده توسط : spring , zohaa
اخلاقم خودش سگی بود
بعد از ام اس سگی تر هم شده
بعد از مامانم که دیگه هاااااااااااااار هم شدم در حد پاچه گیری
اما یاد گرفتم که به تنها کسی که توی زندگیم باید تکیه کنم فقط خودممو و بس !
باقی رو بی خیال
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , ابراهیم , همسر یک قهرمان , ms13 , hania , free , spring , baharan , zohaa , zenith , hyd69hyd
سلام بچه ها خیلی وقتا تایپک رو بالا نیوردید
عیبی نداره من جدیدا یه مزیت یافتم در حد بندسلیگا اونم مزیت کلاس پیچوندن و غیبت نخوردن
برای این کار نمیرید سر کلاس و به یکی از بچه ها میگید به استاد بگه میاد باهاش میحرفید بعد میرید کارت انجمن رو در میارید یا گواهی دکتر کلا اون کلاس پیچیده میشه میره
اسمش میگن سواستفاده خوب خیلی حال میده امتحان کنید جواب میده
اللهم عجل لولیک الفرج
به حق خانم زینب کبری سلام الله
 تشکر شده توسط : سمیرا67 , شفا یافته
شاید مزیتش برا من این بود که با مسائل اطراف راحت تر برخورد کنمwink2قبلا اگه مثلا ناراحتی یا مشکلی برا اطرافیان پیش میومد یاحتی کسی که نمیشناختمش وفقط از مشکلش خبر داشتم تا مدت ها به خاطرش غصه میخوردم(اونم تنهایی چون دوست ندارم کسی ناراحتیمو ببینه) حالا راحت تر کنار میام اگه از دستم بربیاد کمک میکنم اگه نه دعا میکنم ودیگه سخت نمیگیرمicon_cry
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : pesareshoja_ir71 , شفا یافته , برگ 7 , nahid , baharan
ام اس چهره اصلی افراد دوروبرمو به من شناسوند
ام اس منو از دست شوهر بدجنسم نجات داد چون تا سالم بودم طلاق نمیداد ام اس منو از دست اون آزاد کرد
ام اس به من فهموند مردم ایران بسیار مهربونند من وقتی با عصا تو خیابون راه میرفتم همه به من کمک میکردند فهمیدم در کشوری زندگی میکنم که هنوز عشق به انسانیت وجود داره .....
ام اس فرق بین خیلی هارو به من ثابت کرد
ام اس کامپیوتر منو بهتر کرد وقتی نیمه فلج بودم از دوستان چتیم ویندوز نصب کردنو یاد گرفتم
ام اس منوبه خدا نزدیکتر کرد.............
 تشکر شده توسط : سمیرا67 , منصور91 , رزمینا , شفا یافته , برگ 7 , nahid , silent , حنانه74 , همسر یک قهرمان , مهسا24 , نازلی , hamid , DavidBili
ام اس باعپ شده حتی اگه به خدا غر هم میزنم لاقل به این بهونه بیشتر باهاش حرف بزنم و درد دل بکنمwink2
 تشکر شده توسط : شفا یافته , رزمینا , venoos , saeid , حنانه74 , مهسا24 , نازلی , hamid , Amir
برای من ام اس یک تحول بزرگ در رندگیم بود
به خدا نزدیکترم کردایمان وشجاعتم رابیشتر میزان گناهانم را کمتر
دیگر از هیچ چیز هراس ندارم ختی از عواقب بیماریم
ما همه مسافریم پس خوشخال باشید که مسافران پاکی خواهیم بود
 تشکر شده توسط : saeid , baharan , silent , مهسا24 , نازلی , hamid , Ermia
(2013/10/25, 03:42 PM)برگ 7 نوشته است: دنيا رو ديگه مثل قبلا سخت نمى گيرم صبرم بيشترشده ارومتر حرف مى زنم هيچى رو هم اونقدرا جدى نمى گيرم چون ارزششو هم نداره. تو بحثا هم سعى مى کنم وارد نشم Rolleyes Rolleyes Tongue

منم يه جورایی مثل خودت شدمconfusedicon_question
باد می وزد، میتوانی در مقابلش دیوار بساری یا آسیاب بادی، تصمیم با توست.Dodgy
 تشکر شده توسط : spring , zohaa , kamal
خیر فقط یه سری پرهیزهایی که قبلا نداشتیم باید رعایت کنیمagreement2
یامن اسمه دوا وذکره شفا
 تشکر شده توسط : spring , zohaa

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14(current)
  • 15
  • 16
  • ...
  • 30
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پس از کرونا مراجعه شما به مراکز درمانی چه تغییری کرده ؟ nahid 10 3,561 2021/01/24, 01:17 PM
آخرین ارسال: glassheart

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست