•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 27
  • 28
  • 29(current)
  • 30
  • 31
  • ...
  • 49
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 4.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درد دل های مربوط به ام اس
(2011/12/03, 12:23 PM)baran نوشته است: بدترین لحظه ی عمرم که ام اس واسم ساخت این بود که همسرم بهم گفت این حق و دارم که بخاطر بیماریت بدون مهریه طلاقت بدم اما اینکارو نمیکنمrolleyesrolleyes
چرا یه بیماری که خدا به آدم میده باید این فکرو توسر کسی که فک میکنی خیلی دوستت داره بندازهrolleyesrolleyesrolleyesrolleyes

اخی بميرم چه سخت

واقعا ناراحت شدم rolleyesrolleyesrolleyesrolleyes

نميدونم شايد خاصيته MS اینه که انقد آدم حساس ميشه
من خودمو آدمه قوی ميدونستم confused
ولی الان با کوچيکترين حرفی بقزم ميگيره sad
نظره شما چيه ¿
هر دردی دوایی دارد
و
هر دوایی را نیز
دکتری تجویز می کند
برای درد دلم هایمان نزد بهترین دکتر متخصصش برویم
نه پیش مشتی دامپزشک ...
agreement2

[تصویر:  20538275566021382461.gif]
 تشکر شده توسط : Hasty , setare
دلم گرفت confused2
نذر کردم گر از این غم به درآیم روزی
تا در میکده شادان و غزل خوان بروم
منم همینطورم سریع بقضم میگیره و اشکم جاری میشهsad2

چه کسی میگوید که گرانی شده است؟
دوره ی ارزانیست!!
دل ربودن ارزان، دل شکستن ارزان!
دشمنی ها ارزان،چه شرافت ارزان! و دروغ از همه چیز ارزانتر!!
قیمت عشق چقدر کم شده است؛کمتر از آب روان و چه تخفیف بزرگی خورده است ، قیمت یک انسان..!!!

من بی سواد نيستما با نرم افزار تايپ ميکنم زياد خوب فارسی نمينويسه

منظورم همون بقز...<بقض> بود
هر دردی دوایی دارد
و
هر دوایی را نیز
دکتری تجویز می کند
برای درد دلم هایمان نزد بهترین دکتر متخصصش برویم
نه پیش مشتی دامپزشک ...
agreement2

[تصویر:  20538275566021382461.gif]
 تشکر شده توسط : setare
(2011/12/09, 06:43 PM)Hoda Tak نوشته است: من بی سواد نيستما با نرم افزار تايپ ميکنم زياد خوب فارسی نمينويسه

منظورم همون بقز...<بقض> بود

عزیزم ممنون از مهربونیت خیلی خودت ناراحت نکن بغض اینجوری نوشته میشهconfused
 تشکر شده توسط : setare
خودتونو زیاد ناراحت نکنید مهم اینکه اصل مطلبو رسوندیم حالا بغز بقز بقذ بقض بقظ بغذ بغظ بغض فرقی نداره

دوره ی ارزانیست!!
قیمت عشق چقدر کم شده است؛کمتر از آب روان و چه تخفیف بزرگی خورده است ، قیمت یک انسان..!!!

(2011/12/03, 12:23 PM)baran نوشته است: بدترین لحظه ی عمرم که ام اس واسم ساخت این بود که همسرم بهم گفت این حق و دارم که بخاطر بیماریت بدون مهریه طلاقت بدم اما اینکارو نمیکنمrolleyesrolleyes
چرا یه بیماری که خدا به آدم میده باید این فکرو توسر کسی که فک میکنی خیلی دوستت داره بندازهrolleyesrolleyesrolleyesrolleyes

عزیزم نباید به خاطر حرف شوهرت ناراحت بشوی .از کجا معلوم خودش سالم سالم باشه .ام اس از خیلی از بیماریها بهتر است .حرفش رو به دل نگیر ودر عوض همیشه به خودت برس وخوشگل باش تا بفهمه هیچیت نیست...........
سرنوشت را کی توان از سر نوشت......
 تشکر شده توسط : baran
Rainbow 

باران خانم عزیز خودتونو ناراحت نکنید بعضی وقتا آدم ها یه سری حرفایی می زنن که از اثری که روی شخص مقابلشون میذاره بی خبرن icon_cry
اما من به عنوان یک حقوقدان به شما میگم مهریه شما همیشه به ذمه همسرتون هست و بیماری همسر شخص باعث سقوط مهریه نمیشه
تمام چراغ های خانه روشن است
و من صدای خنده ات را
بلندتر از همیشه نقاشی می کنم
لطفی کن، به کسی چیزی نگو
بگذار همسایه ها خیال کنند تو آمده ای....
 تشکر شده توسط : baran
ای بابا ما هم که هیچ وقت نباید از هیچ احدالناسی ناراحت بشیم!!!!angry2angry2angry3

دوره ی ارزانیست!!

دیروز رفتم تزریق انجام بدم به خانومه میگم تزریق دارم میگه بفرمایید.رفتم تو اتاق اماده بشم اومده میگه امپولتون چی هست؟میگم سینووکس.میگه واسه چی اینو میزنی؟گفتم داروی ام اسه.خانومه میگه نه ما انجام نمیدیم!گفتم واسه چی؟گفت باید حتما نسخش باهاتون باشه.بهش گفتم به هر کسی که این دارو رو نمیدن.گرفتن این دارو خودش یه سیکل داره که باید اونو طی کرده باشی .من که بیخود اینو تزریق نمیکنم.اخه این دونه اخر از این بستس.من اینو یه ماه پیش گرفتم.نسخه که همرام نیست.گفت خانوم شرمنده.به قول دوستم که گفت احتمالا ترسده اگه داروی ام اس تزریق کنه پروتز لب و گونش بیوفته یا بینی چسب خوردش کج شه.اینم یکی دیگه از مشکلات تزریق من در شیراز
خداوندا ، قرارم باش
یارم باش
جهان ، تاریکی ِ محض است
میترسم ؛ کنارم باش . . .
 تشکر شده توسط : zenith , MFhealth , زیبا*

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 27
  • 28
  • 29(current)
  • 30