•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 26
  • 27
  • 28(current)
  • 29
  • 30
  • ...
  • 49
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 4.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درد دل های مربوط به ام اس
(2011/12/02, 05:38 PM)ساحل نوشته است: خوشحالم که میتونم اینجا حرف دلمو بزنم وادمایی هستن که حالمو درک میکنن فکرکنم من سنم از همه کمتر باشه از زندگی کردن خسته شدم چرا باید من تو این سن وسال مریض باشم 13سالم بود فهمیدم ام اس دارم اون موقع نمیدونستم ام اس چیه الاان که 4سال گذشته تازه میفهمم با همه دوستام فرق دارم اونا سالمن برا ایندشون کلی برنامه دارن ولس من چی؟ من چه اینده ای دارم؟ sad

ساحل عزیزم من بهت حق میدم.تو توی سن بحرانی درگیر ام اس شدی اما این دلیل نمیشه که ناامید بشی .همه بچه های اینجا تحصیلات دانشگاهی دارن.و واسه آیندشون هزار و یک فکر تو کله شونه،مثه بقیه آدما.تو هم قوی باش و نزار ام اس جلوی پیشرفتت رو بگیره
واست ارزوی بهترینها رو دارمlove51
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
 تشکر شده توسط : setare , ساحل
بدترین لحظه ی عمرم که ام اس واسم ساخت این بود که همسرم بهم گفت این حق و دارم که بخاطر بیماریت بدون مهریه طلاقت بدم اما اینکارو نمیکنمrolleyesrolleyes
چرا یه بیماری که خدا به آدم میده باید این فکرو توسر کسی که فک میکنی خیلی دوستت داره بندازهrolleyesrolleyesrolleyesrolleyes
 تشکر شده توسط : fafa , setare , ساغر , MFhealth , N00shin
باران جان منم متاهلم و واقعا درك ميكنم كه چي ميگي
ولي شايد اون لحظه يه كوچولو دلخوري داشتين از هم
خب اين جور موقع ها هم كه نقل و نبات پخش نمي كنن قوربونت برم
ببخشش و ديگه فكرت رو مشغول اين حرف نكن عزيزم love51
بيا با من مدارا كن ، كه من مجنونم و مستم ...
 تشکر شده توسط : setare , maya , yummy
دوستاي گلم فكرميكنم ماهممون بايديه گوشمون در باشه يه گوشمون دروازهagreement2

چه کسی میگوید که گرانی شده است؟
دوره ی ارزانیست!!
دل ربودن ارزان، دل شکستن ارزان!
دشمنی ها ارزان،چه شرافت ارزان! و دروغ از همه چیز ارزانتر!!
قیمت عشق چقدر کم شده است؛کمتر از آب روان و چه تخفیف بزرگی خورده است ، قیمت یک انسان..!!!

منم ساحل جون درکت میکنم تو نوجون بودی این بیماری رو گرفتی نمیدونم بقول خودت چه آینده ای هم برای تو هم برای ما هست ولی اینو میدونم که بله منم وقتی بیشتر نگاه میکنم میبینم واااااااااااااااای چقدر من با این دخترای سوسول و مامانی فرق دارم من کجا اونا کجا اونا چجوری به زندگی نگاه میکنم و من جچوری نگاه میکنم مهم اینکه خودت خودت رو قبول داشته باشی و به حرف دیگران اهمیت ندی و با تمام قدرتت رو بسمت جلو حرکت کنی و امیدوار باشی همین و بس عزیزم ایشالله موفق شاد و سرسبز باشی icon_question
 تشکر شده توسط : ساحل
دوستان اینقدر ناامید نباشید وانرژی منفی ندید... لااقل بزارید اینجا باهمدیگه خوش باشیم حرفهای خوب خوب بزنیم okagreement2
(2011/12/03, 02:13 PM)شهرام مولوی نوشته است: دوستان اینقدر ناامید نباشید وانرژی منفی ندید... لااقل بزارید اینجا باهمدیگه خوش باشیم حرفهای خوب خوب بزنیم okagreement2

دوست عزیز این تاپیک برای درددل بچه هاس .شاید بیشترین ناامیدیا رو تو این تاپیک ببینیم .آدم اگه حرف هم نزنه که دق می کنه
همه ما یه وقتایی یه حس عجیب مثه ناامیدی و یاس میاد سراغمون که البته طبیعی هم هستش.مهم اینه که به خدا توکل داشته باشیم و از اون کمک بخوایم و بر این حس غلبه کنیم
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
 تشکر شده توسط : i3aran , parastoo joon , ساحل
امسال بدترین سال زندگیمه الان باید پیش دانشگاهی باشم وکنکور بدم ولی هنوز نتونستم امتحان بدم ودیپلممو بگیرم چیزی به امتحانای دی نمونده ولی از کمر درد وضعفی که دارم نتونستم درس بخونم برام دعا کنید بتونم دی امتحان بدم والا دیپلم شبانه بهم میدن
 تشکر شده توسط : ساغر , zenith
باران خانم من نمیدونم همسرتون بر پایه کدوم قانون این حرف رو زده که بدون پرداختن مهریه شما میتونه شما را طلاق بده؟
من به دلایلی زیاد دادگاه میرم و اطلاعات حقوقیم تقریبا بد نیست در همین موضوع مطالب زیر رو بخونید براتون مفید است.
زن به محض جاری شدن صیغه عقد مالک مهریه خود است و می تواند ان را طلب کند. تحت شرایط خاص زن و مرد می توانند از هم تقاضای طلاق کنند بدون انکه مسئولیتهای مالی و غیر مالی که در عقد نامه بیان شده است را انجام دهند که 12 مورد ان در دفترچه ازدواج امده است.
اما چه مرد و چه زن در صورتی می تواند از طرف مقابل تقاضای طلاق در مورد بیماری صب العلاج همسر خود را کند که توسط پزشکی قانونی تایید و حتما ثابت شود که قبل از عقد به ان بیماری مبتلا بوده و فرد این موضوع را از همسر خود در هنگام ازدواج مخفی کرده است .دراین صورت شخص حتی می تواند از همسر خود به عنوان فریب در ازدواج شکایت کند که اگر اثبات کند جریمه ای نیز برای او در نظر می گیرند.
اما اگر شخص از بیماری همسر خود اطلاع داشته و با اطلاع از بیماری ازدواج کرده است این حق از وی گرفته می شود.
اما اگر بعد از ازدواج یک از زوجین دچار بیماری شود طرف مقابل می تواند به خاطر بیماری صب العلاج از دادگاه تقاضای طلاق کند ولی چون همسر وی بعد از ازدواج به بیماری مبتلا شده است باید کلیه حق و حقوق همسر خود را به عنوان مثال مرد باید مهریه -نقفه عقب افتاده و غیره را پرداخت و سپس می تواند وی را طلاق دهد.در ضمن تشخیص بیماری صب العلاج مربوط به پزشکی قانونی می شود و بیماری ام اس تحت شرایطی جز بیماری های صب العلاج قرار می گیرد.
 تشکر شده توسط : baran , i3aran , MFhealth , zenith , setare , yummy
salam emroz ye sar omadam saitetoon jaleb bood omidvaram tanbali nakonamo zood b zood biam site jalebieeeeeeeeelove51
(2011/12/03, 02:54 PM)ساحل نوشته است: امسال بدترین سال زندگیمه الان باید پیش دانشگاهی باشم وکنکور بدم ولی هنوز نتونستم امتحان بدم ودیپلممو بگیرم چیزی به امتحانای دی نمونده ولی از کمر درد وضعفی که دارم نتونستم درس بخونم برام دعا کنید بتونم دی امتحان بدم والا دیپلم شبانه بهم میدن

سلام ساحل جونم مطمين باش كه هم ديپلمتو ميگيري هم يه رشته خوب قبول ميشي ميدونستي ما ها خيلي باهوشيييييييييم البته دوست دارم فوق قبئل شما اما تنبلي ميكنم اما ميشييييييم مگه نه دوستمwink2
درست متر کن ! آدم ها هم قد خودشان اند ، نه هم قد تصورات توHeart
 تشکر شده توسط : ساحل

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 26
  • 27
  • 28(current)
  • 29
  • 30
  • ...
  • 49