•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 25
  • 26
  • 27(current)
  • 28
  • 29
  • ...
  • 49
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 4.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درد دل های مربوط به ام اس
(2011/11/24, 08:00 PM)parastoo joon نوشته است: جدیدا جای آمپولام خیلی درد میگیره و کبود میشه
دیگه خسته شدم
آخه یه دختر کوچولوی لاغر و ضعیف مگه چقدر جون داره
دیشب موقع تزریق دیگه نتونستم خودمو کنترل کنم و زدم زیر گریه و هر دفه میگم دیگه نمیزنم ولی ... sad

عریرم باید محل تزریقاتو عوض کنی و وقتی محل تزریقت کبود یا سفت شد مدتی اونجا تزریق نکنی تا به حالت عادی برگرده .
سعی کن قوی باشی و تزریق داروهاتم قطع نکنangry2
مهم این نیست که در کجای این دنیا ایستاده ایم
مهم اینست که در چه راستائی گام برمیداریم.
 تشکر شده توسط : setare
مرسی نجوا جونم اما واقعا سخته Sad
Together we stand
Divided we fall
 تشکر شده توسط : najva
من خوشم نمیاد از داروی خوراکی من دوست دارم همینطور معتاد دارویهای تزریقی باشم laughing3 اخه کلاس ام اس به امپولاشه اینم ازمون بگیرن دیگه باید چه کنیم angry3 تازشم میگن الین داروی خوراکی رو باید سالی دو هفته استفاده کنی البته برای نوع اولیها یعنی عود و فروکش بعدشم این چی هست که باید فقط دو هفته بخوری ما که این همه باید امپول بزنیم یعنی این قرصا همه اون خواص رو دارن که با دو هفته استفاده کردن تضمین میکنه ؟ یا حالمون باید اون دو هفته برسه به لبمون چجونم در بیاد کدومش نمیدونم بهرحال من حاضر نیستم موش ازمایشگاهی شم میخوام تزریقی بمونم Smile (16)
حالا تا خوراکی به تولید انبوه برسه و بیاد ایران ما ان شاءا... درمان شدیم شایدم به دیار.....laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

بچه ها سر گيجه خيلي اذيتم ميكنه sad2
احساس ميكنم بين زمين و هوا هستم
حس بديه sad2
عظمت واقعی در آن نیست كه هرگز زمین نخوریم ؛ بلكه در آن است كه هر بار سقوط كردیم، دوباره برخیزیم icon_question
مهشيدجان باپزشكت صحبت كن بهت دارو ميدهwink2 منم همينطوري بودم حس بديهbadtaste

چه کسی میگوید که گرانی شده است؟
دوره ی ارزانیست!!
دل ربودن ارزان، دل شکستن ارزان!
دشمنی ها ارزان،چه شرافت ارزان! و دروغ از همه چیز ارزانتر!!
قیمت عشق چقدر کم شده است؛کمتر از آب روان و چه تخفیف بزرگی خورده است ، قیمت یک انسان..!!!

تشکر شده توسط : melody
ستاره جان باهاش صحبت كردم
داروي خصي نداد فقط سيتالوپرام و دونئورين داده confused2
عظمت واقعی در آن نیست كه هرگز زمین نخوریم ؛ بلكه در آن است كه هر بار سقوط كردیم، دوباره برخیزیم icon_question
اينا فقط حالت هاي عصبي رو كم ميكنه!! من خودم براي سرگيجه هام بتاسرك مخورم و واقعا كارسازه
عزيزم اگرميتوني باهاش تماس بگير و بپرس ببين ميتوني اين دارو رواستفاده كني؟

چه کسی میگوید که گرانی شده است؟
دوره ی ارزانیست!!
دل ربودن ارزان، دل شکستن ارزان!
دشمنی ها ارزان،چه شرافت ارزان! و دروغ از همه چیز ارزانتر!!
قیمت عشق چقدر کم شده است؛کمتر از آب روان و چه تخفیف بزرگی خورده است ، قیمت یک انسان..!!!

تشکر شده توسط : melody
ممنونم از راهنماييت ستاره جون love51
خوشحالم که میتونم اینجا حرف دلمو بزنم وادمایی هستن که حالمو درک میکنن فکرکنم من سنم از همه کمتر باشه از زندگی کردن خسته شدم چرا باید من تو این سن وسال مریض باشم 13سالم بود فهمیدم ام اس دارم اون موقع نمیدونستم ام اس چیه الاان که 4سال گذشته تازه میفهمم با همه دوستام فرق دارم اونا سالمن برا ایندشون کلی برنامه دارن ولس من چی؟ من چه اینده ای دارم؟ sad
 تشکر شده توسط : ساغر , setare

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 25
  • 26
  • 27(current)
  • 28
  • 29
  • ...
  • 49
  • بعدی