امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بردن گواهی تزریق برای دریافت هزینه دارو از بیمه تکمیلی !
آها يعني تزريق كني ، بعد اونا هزينه ي تزريقو بدن؟
از طريق بيمه ي تكميليم فك نمي كنم پشتيباني كنن. تزريقاي منو پرستار سيناژن انجام ميده و هزينه اي هم نميگيره.
اگر همه انسانها کارکرد مغزشان یک میلینیوم شکمشان میبود دنیا تعریف دیگری میداشت.evilgrin0039.gif
 تشکر شده توسط : pariya1361 , پریا حقیقت پور
سلام به همگی قابل توجه آقایون و خانومهای محترم بدبین من پول آمپولامو از بیمه تکمیلی (دانا) و حتی هزینه ام آر آی هم گرفتم به صورت زیر:
1- فتوکپی دفترچه بیمه و اون قسمتی که دکتر نسخه نوشته
2- گواهی دکتر محترم روی سربرگ بیمارستان به این صورت که خانم ستایش از تاریخ ...الی ... نیاز به مصرف داروی بتافرون به صورت یک روز در میان دارد
3- گواهی دکتر محترم روی سربرگ بیمارستان به این صورت که خانم ستایش عزیز از تاریخ ...الی .... تزریق یک روز در میان را باید انجام دهند
راستی من پول کورتن هام رو هم گرفتم
اگر تنها ترین تنها شوم بازهم خداهستicon_question
بچه ها کسی که بیمه نیست و هزینه رو آزاد پرداخت میکنه، چطوری میتونه خودشو بیمه کنه؟! تا حداقل پول آمپولها رو بیمه بده!

گفتی گل گیلاس عمرش از همه کوتاه تر است و با بادی می ریزد.
اما من لحظه ای را به یاد دارم که گل زندگی ام پژمرد با یک حرف،
باد هم نمی وزید...
 تشکر شده توسط : mehdi.abdn , taraneh , pariya1361 , پریا حقیقت پور
کسی که ام اس داره
یعنی جزو بیماری های خاصه
و تا اونجایی که من میدونم همه بیماریهای خاص با مبلغ خیلی ناچیزی عضو بیمه خدمات درمانی میشن
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : tanha , taraneh , nilo0far , pariya1361 , پریا حقیقت پور
وای الان فهمیدم که منظورمو شاید خوب نرسوندم که سینا گفته هزینه تزریقو میخوای بگیری ؟!laughing3laughing3laughing3
نه منظورم هزینه خرید آمپول بود که مال ما هر ماه 20 هزار و خرده ای میشه و مثلا 8 ماهش میشه 160 هزارو...تومان که میتونیم از بیمه تکمیلی همینو هم بگیریم
(خوب ایرانیه دیگه !)
آقا مجتبی اگه از ما هم به جای گواهی پوکه میگرفتن راحت تر بود .اسم بیمه تکمیلیه که پرسیده بودی بیمه معلم هست .
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
(2010/05/05, 08:19 AM)ستایش نوشته است: سلام به همگی قابل توجه آقایون و خانومهای محترم بدبین من پول آمپولامو از بیمه تکمیلی (دانا) و حتی هزینه ام آر آی هم گرفتم به صورت زیر:
1- فتوکپی دفترچه بیمه و اون قسمتی که دکتر نسخه نوشته
2- گواهی دکتر محترم روی سربرگ بیمارستان به این صورت که خانم ستایش از تاریخ ...الی ... نیاز به مصرف داروی بتافرون به صورت یک روز در میان دارد
3- گواهی دکتر محترم روی سربرگ بیمارستان به این صورت که خانم ستایش عزیز از تاریخ ...الی .... تزریق یک روز در میان را باید انجام دهند
راستی من پول کورتن هام رو هم گرفتم
سلام. ستايش خانم. خودت شخصا رفتي خودت رو بيمه تكميلي كردي؟من كه بيمارستان نرفتم چي چيكاربكنم؟confused2 بيمه هاي ديگه هم ميشه ؟ مثل ايران. پارسيان ووو ممكنه كامل توضيح بدي
بله حتما توضیح می دم ، من از طرف شرکتی که کار می کنم بیمه تکمیلی شدم بیمه دانا- بیمه دانا شرایطش این بود که من باید از پزشکم گواهی تزریق و مصرف رو روی سربرگ بیمارستان می گرفتم- خوب شما هم بهتره تحت نظرپزشکی باشید که توی بیمارستان هم کار می کنه تازه اینطوری اطمینان بیشتری به پزشکتون هم دارید، از 118 شماره بیمه پارسیان و ایران و ... بگیر زنگ بزن بپرس راهنماییت می کنن(البته من اول هزینه آمپول و سایر را خودم پرداخت می کنم بعد بیمه بهم می ده)
آقا داوود شما بیمه تأمین اجتماعی یا بیمه دیگه ای هستید؟
اگر تنها ترین تنها شوم بازهم خداهستicon_question
(2010/05/06, 08:31 AM)ستایش نوشته است: بله حتما توضیح می دم ، من از طرف شرکتی که کار می کنم بیمه تکمیلی شدم بیمه دانا- بیمه دانا شرایطش این بود که من باید از پزشکم گواهی تزریق و مصرف رو روی سربرگ بیمارستان می گرفتم- خوب شما هم بهتره تحت نظرپزشکی باشید که توی بیمارستان هم کار می کنه تازه اینطوری اطمینان بیشتری به پزشکتون هم دارید، از 118 شماره بیمه پارسیان و ایران و ... بگیر زنگ بزن بپرس راهنماییت می کنن(البته من اول هزینه آمپول و سایر را خودم پرداخت می کنم بعد بیمه بهم می ده)
آقا داوود شما بیمه تأمین اجتماعی یا بیمه دیگه ای هستید؟
لام .ممنون از توضيح خوبتون. من رفتم يكي از شعبه هاي بيمه ايران گفت انفرادي بيمه نداريم. بعد من شاغلم شركتمون خواست بيمه تكميلي كنه ولي من نخواستم .چون همينطوري سه ما بيمه تامين اجتماعي رو پرداخت نكرده و دلهره دارم كه با تكميلي هم همين كار رو بكنه. الان دفترچه بيمهء من اعتبار نداره كه بخوام دارو بگيرم. انشاا... چندوقت ديگه قرارداد پارس خودرو ميشم ديگه مشكلي پيش نمياد. براي شما و همسر گراميتون آرزوي خوشبختي و سلامتي دارم.icon_questionicon_question. icon_biggrin راستي در بخش مشاعره حتما شركت كن. فكر ميكنم تنها كار فرهنگي و ملي اينجا باشه ممنون
خوب اگه بیمه نداری انجمن بیمه ات میکنه. بدون دارو چیکار میکنی؟
(2010/05/06, 03:31 PM)ayda نوشته است: خوب اگه بیمه نداری انجمن بیمه ات میکنه. بدون دارو چیکار میکنی؟
نميدونم چيكار كنم. خدابزرگه. به انجمن هم گفتم. گفتن: انجمن ديگه بيمه نميكنه. صبر ميكنم شايد واريز كردن.سعي ميكنم به خودم فشار نيارم تا مشكلي پيش نياد.

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آیا از کسانیکه کار تزریق انجام میدهند راضی هستید؟ nedaaa 138 81,050 2020/02/27, 12:46 PM
آخرین ارسال: helli
  دریافت هزینه داروی ام اس از بیمه تکمیلی 630701 116 65,754 2020/02/19, 11:55 AM
آخرین ارسال: hourieh
  جراحی selective dorsal rhizotomy برای بهبود در راه رفتن i_sh 1 1,588 2019/11/02, 09:08 AM
آخرین ارسال: Silverlight
  تزریق بوتاکس برای سفتی عضلات 1467127681 8 3,357 2019/10/31, 11:00 AM
آخرین ارسال: alireza1111
  ام اس بدون استفاده از دارو mehdernet2 27 17,116 2019/09/24, 09:55 AM
آخرین ارسال: helli
Smile یه خبر جالب برای علاقمندان به جراحی ccsvi goli61 10 7,569 2019/09/20, 05:50 PM
آخرین ارسال: Shokolat2
  تولید یک دارو توسط چند شرکت داروسازی چه لزومی داره ؟! nahid 14 4,771 2018/07/16, 08:29 PM
آخرین ارسال: nahid
  پایان نامه ای برای ام اس سنتر matinfard 45 32,117 2018/05/13, 03:27 PM
آخرین ارسال: houri
Rainbow توصیه های غذایی برای بهبود ام اس dr.dentist 118 112,447 2017/09/22, 02:58 PM
آخرین ارسال: samiramiss
  فایل مدارک بیمه i_sh 2 2,214 2017/07/14, 02:07 PM
آخرین ارسال: i_sh

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست