•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • 11
  • ...
  • 24
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دو مبتلا به ام‌اس با یکدیگرازدواج نکنند ؟
من که فکر میکنم دو نفر ام اسی باهم ازدواج کنن خیلی بهتره. همونی که یه روزی عاشقت بوده واسه همین ام اس، ولت میکنه...
شخصا به این رسیدم که یا ازدواج نکنم یا با یه شخص ام اسی ازدواج کنم.
 تشکر شده توسط : مریییم , pirouz , مریم۷۲ , baron , برگ 7 , elhamtanha , kohedard , hyd69hyd , آذرستون , fereshteh95
مرسی از نظراتون دوستای عزیزم.اما من منظورم این بود که علاقه ای که قرار ایجاد شه بین دو تا ام اسی شاید بهتر باشه .چون هیچ آدمی نیست که از روز اول آشنایی به طرف علاقه پیدا کنه.دوست داشتن شرط لازم یه ارتباطه اما کافی نیست.ممکنه شما حس کنید یه نفر خیلی بهت علاقه داره اما بعد می فهمید یه حسه ترحم مسخره بیش نبوده.یا شاید شما موقعیت خاصی دارید که فقط قصد سو استفاده از موقعیت شما رو داشته.شاید دوست داشتنه دو آدم متناسب تر منطقی تر باشه.

(2014/02/07, 09:52 PM)marjanr نوشته است:
(2014/02/07, 09:41 PM)pirouz نوشته است: از دوستان گلم معذرت می خوام اگه موضوعی که مطرح میکنم ممکن شبیه موضوع های مطرح شده قبلی باشه.ولی خیلی ذهنمو درگیر کرده.
سر یکی از کلاس های مدیریت تو دانشگاه استاد موضوع ازدواج رو مطرح کرد و گفت مهمترین مدیریت در زندگی انسان انتخاب همسر آینده است.و از جهات مختلف در مورد اهمیت این موضوع توضیح داد.چند تا راه کار برای این موضوع پیشنهاد کرد .ولی روی یکی از اونها تاکید داشت .استاد تاکید داشت تا تمام مشخصات همسر ایده آلتون رو روی کاغذ بنویسید اهم از خصوصیات ظاهری تا شرایط خانوادگی و تحصیلی و... .بعد از این کار خودتون می دونید به دنبال چه کسی می گردید.اگر هم کسی خواست شخصی رو معرفی کنه می تونید یه کپی از اون کاغذ رو بدید و بگید اگر حداقل 70% این مشخصات رو داره معرفی کنه.
شبش داشتم به این موضوع فکر می کردم و شروع کردم به نوشتن ایده آل هام. به گزینه ام اس رسیدم. خیلی فکر کردم که با این موضوع باید چی کار کنم؟
یاد بی خوابی های بعضی شبهام افتادم.یاد داغ شدن بدنم و پام تو بعضی شبها افتادم که مجبور می شم حتی توی سرما درب اتاق رو باز بزارم که اگر یه ادم دیگه تو اتاق باشه حتما سرما می خوره.و خیلی چیزا دیگه.خیلی فکر کردم که چه توقعی می تونم از همسر آیندم داشته باشم.چه جوری درکم خواهد کرد؟یا اینکه چه کسی بهتر درکم می کنه و می تونه همراهم باشه.آیا کسی که مشکل مشابه من رو داره بهتر نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جای این گزینه هنوز تو لیستم خالیهHuh

سالهای اولی که ام اس گرفته بودم اینقدر دست و پام داغ میشد و بدنم داغ ببود که خواهرم حالش بهم میخورد تو تابستون دستش به من بخوره!icon_biggrin یکی بهم گفت شاید باید قرص zink )روی( بخوری، از امریکا برام یک بسته اوردن چون میگفتن ایرانیش خوب نیست، و بعد از یک ماه کاملا خوب شدم . بد نیست شما هم یه بررسی بکنین
در مورد سوال: باید طرفت رو دوست داشته باشی، دوستت داشته باشه و بعد بتونید با شرایط هم کنار بیاین.
ممنونم از پیشنهاد قرص زینک.دکترم بهم قرص گاباپنتین رو داد.گرمای بدنم رو کنترل می کنه اما متاسفانه صبح خیلی سخت بیدار می شدم که قطع کردم.امیدوارم زینک خوب باشه.باز هم ممنون
 تشکر شده توسط : مریم۷۲ , mohammadreza1369 , elhamtanha , kohedard , آذرستون
مهم طرز تفکره ....Blush
اگه واقعا تفاهم ، گذشت ، هدف درست از کنار هم بودنو ازدواج ، دوست داشتن و درک متقابل وجود داشته باشه ، ام اس داشتن یا نداشتن دیگه مطرح نیست ...
چترها را باید بست
زیر باران باید رفت
فکر را خاطره را زیر باران باید برد
 تشکر شده توسط : pirouz , مریم۷۲ , S.A.R.A , elhamtanha , alireza1111 , kohedard , nazaninamiri70 , آذرستون
به نظر منم اصلا مهم نيست طرف ام اس داشته باشه يا نداشته باشه يا حتى يه بيمارى ديگه داشته باشه اگر مسيرى که مى خوان برن در يه راستا باشه کافيه. چون کى از آيندش خبر داره يه فرد سالمم ممکنه در آينده يه مشکلى براش به وجود بياد...
 تشکر شده توسط : pirouz , ابراهیم , cloner , عسل راد , برگ 7 , mohammadreza1369 , S.A.R.A , elhamtanha , موفقیت , kohedard , آذرستون , fereshteh95
من خیلی حسه بدی پیدا کردم بعده خوندنه این تاپیکConfused
آخه کی گفته دو تا ام اسی یا نباید ازدواج کنن ویا باید قید بچه دار شدنو بزنن!!
این چه حرفیه آخه...
اگه من ترسم ازینه که اگه در زندگی (برفرض)من وهمسرم که ام اس داریم هردومون ، بچه ای بیاد ،این درست نیست چون بچه به پدر ومادرسالم نیاز داره ..... همین جا همین جا ،جای فکر داره!! من چه میدونم قراره در آینده چه اتفاقی برام بیفته،شاید اصلا حال هردومون خوب بمونه وهیچ مشکلی برامون پیش نیاد
کسی چه میدونه شاید زوج سالمی که فرزندانی دارن در یک تصادفی فلج شن وبچه ها این وسط میمونن وازین طرف مایی که ام اس داریم تا آخره عمر هیچ اتفاقی برامون نیفته..
پس جای امید داشتن ، جای توکل به خدا وسپردن آینده به خودش ، جای خوشبینی ایــــــــــــــن وســــــــــــــط کجاست؟؟
...
 تشکر شده توسط : طلایی
ازدواج دوتا ام اسی هم خوبه هم بد
خوبه چون زبون همو از لحاظ گرفتاری ..درد ..همزبونی .همدلی بیشتر میفهمن
بده چون احتمال داره از همدیگر ایراد بگیرن از لحاظ همین گرفتاریها
چون یکی از دوستام با یکی که ام اسی داشت ازدواج کرد وقتی پسره براش مشکلی پیش میومد میگفت تو خیلی لوسی من هر وقت اینجوری میشم زود خوب میشم تو بهش گیر میدی خوب نمیشی براهمین خیلی درگیری لفظی داشتن
بازم بستگی داره به دونفری که میخوانن باهم باشن
میبینی مادر..؟
دیگر سیگار هم غم هایم را تسکین نمیدهد ...
سلطان غم بگو مسکنت چیست ..؟
فرزندت از پای درآمده ...
 تشکر شده توسط : mahdiye1989 , mohammadreza1369 , برگ 7
به نظر منم ازدواج دو تا ام اسی معمولی که مشکل خاصی ندارن بد نیس هرچند که پزشکا مخالفن
خدای درهای باز، خدای درهای بسته، ما را از این آستانه بگذران.
 تشکر شده توسط : mahdiye1989 , خاطره68
به نظر من اگه با دید باز همدیگرو بپذیرن و با تمام شرایط سختی که ممکنه پیش روشون باشه کنار بیان هیچ مشکلی وجود ندارهagreement2
خدایا شکرت....
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , cloner , برگ 7 , mehdisalimi
وباز بحث شیرین ازدواجconfusedconfusedlaughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
ازدواج سنت پیامبر هر کی میتونه انجامش بده ms وغیر ms هم نداره wink2wink2wink2
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : mahdiye1989 , موناامیدوار , mehdisalimi , baharan , بهرنگ
happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif سمیرا
عاغا اومدیمو زندگیشون خوب شد...اونوقت تکلیف چیه؟ نباید بگیم فلانی بافلان بیماری نباید بامثل خوش باشه...
اتفاقا بنظر من بدکم نیس..چون هردوسعی میکنن همیشه تاجایی که میتونن خوب باشن...دیگه خبری از ناز کردنو لوس شدن نیسlaughing3
چون میگذرد غمی نیست
 تشکر شده توسط : برگ 7 , mehdisalimi

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • 11
  • ...
  • 24
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تاثير جنسيت جنين در بهبود وضعيت مادر مبتلا به ام اس mehdernet2 5 4,810 2014/04/11, 07:00 AM
آخرین ارسال: neghar
  دلنوشته یک فرزند که مادر مبتلا به ام اس دارد shokolat 4 3,465 2013/10/06, 02:47 PM
آخرین ارسال: گيتي
  تعدادی از مشاهیر مبتلا به ام اس matinfard 1 3,520 2013/06/02, 08:33 AM
آخرین ارسال: موجود گیاه خوار
  چگونه میتوان زمان دقیق مبتلا شدن به ام اس را تشخیص داد؟ مهسا24 34 22,723 2012/03/14, 10:54 AM
آخرین ارسال: hanif

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان