نظرسنجی: سفر شمال را با چه نمره ای ارزیابی میکنید؟ ( مخصوص شرکت کنندگان )
10
81.48%
22 81.48%
9
11.11%
3 11.11%
8
7.41%
2 7.41%
7
0%
0 0%
6
0%
0 0%
5
0%
0 0%
4
0%
0 0%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 27 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 37
  • 38
  • 39(current)
  • 40
  • 41
  • ...
  • 80
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعيه:سفر ام اس سنتر به شمال با همکاری بنیاد امور بیماری های خاص
فک کن اومدی تو نی نی بوس سلام میکنی هیشکی جوابتو نمیده Dodgy

هرکی رو نیگا میکنی اینجوری اینجوری [تصویر:  cheshm_posht2.gif] میکنه Dodgy

تازه همین که سوار میشی رارنده میگه نرو عقب میخوان بزننت Dodgy

اونوخ هیلدا انتظار داشت بپرم وسط DodgyDodgy
[تصویر:  setare1.gif]
 تشکر شده توسط : nahid , الهام ج , یه غریبه , hadisss , همسر یک قهرمان , hessam , hamid , barzegar , maryam.N , hilda , mojtaba2iran , fireboud , kaveh_plus , Maz , نارنجی مدرسه موشها , بی تـــا , hamid_147 , mahdiye1989 , minoshka , damoun , samin12 , علی دنیانورد , ahya , yummy
دیر رسیدم!!

همونطوری که نداجون گفت من بیمارستان بودم و داشتم پالس می گرفتم
از یه طرف دلم میخواست برم از یه طرف هم می دونستم که توان مسافرت رو ندارم!!
روزهای اخر وقتی پدر و مادرم متوجه شدن که سایت همچین برنامه ای داره بهم گفتن که مشکلی نیست و خودشون منو تا انزلی میبرن!!
منم که از خدا خواسته بعد از ترخیص از بیمارستان به سمت شومال حرکت کردیم!!
نگفته نمونه که توی این مدت خیلی حمید رو اذیت کردم...
وقت و بی وقت یا با زنگ یا با اس ام اس براش دردسر درست میکردم!! ( آقا حمید عذرخواهی)
توی این مدت خیلی سعی کردم ظاهر خودم رو حفظ کنم و تا جایی که می تونستم پا به پای بچه ها بودم
البته ماشالله بچه ها خیلی انرژی دارن و من می دونم که اگه حالم هم خوب بود در مقابل این همه انرژی و جنب و جوش کم میاوردم!!
همیشه بعد از پالس هام یه حس افسردگی و تنهایی رو داشتم اما به جان خودم دارم راست میگم که این سری بعد از این پالس نه تنها افسرده و تنها نبودم بلکه خیلی هم احساس انرژی و شادابی داشتم و دلیل این همه انرژی و سرزندگی شما بچه های گل ام اس سنتری هستید!!
این مسافرت رو هیچ وقت یادم نمیره...بهترین مسافرت دوستانه ای بود که میشد تجربه کرد!!
واقعا سر اونایی که می تونستن توی این سفر شرکت کنن اما کوتاهی کردن و نیومدن بی کلاه موند سعی کنید تا جایی که می تونید از دست ندید!!
یه تشکر مفصل هم از تمام کسانی که برای این سفر زحمت کشیدن....می دونم خیلی ها دوندگی کردن دست همتون درد نکنه
واقعا خسته نباشید... بچه هایی که اومده بودن و بچه هایی که دلشون با ما بود اما خودشون نتونستن بیان و دورا دور با ما همراه بودن از همه ممنونم
دیگه نمیدونم چی باید بگم....بازم به همه ی بچه هایی که زحمت کشیدن میگم خسته نباشید از همتون ممنونیمicon_questionicon_questionicon_question
 تشکر شده توسط : یه غریبه , hadisss , همسر یک قهرمان , neda.n , hamid , maryam.N , hilda , mojtaba2iran , chipchip , مـه ســـا , paeazan , fireboud , kaveh_plus , Maz , نارنجی مدرسه موشها , بی تـــا , nahid , mahdiye1989 , minoshka , SSA , damoun , علی دنیانورد , ahya , yummy
اگه اینجوری [تصویر:  cheshm_posht2.gif]نمیکردن جای تعجب بود از بس بدی کردی پسر جون ده هه
تازه از مهربونی بچه ها بوده سیاه و کبودت نکردنTongue
زندگی
 تشکر شده توسط : یه غریبه , hadisss , همسر یک قهرمان , maryam.N , hilda , chipchip , fireboud , kaveh_plus , Maz , نارنجی مدرسه موشها , بی تـــا , mahdiye1989 , minoshka , damoun , علی دنیانورد , ahya
اینو یادم رفت بگم اگه این نظر سنجی نمره بیست داشت حتما نمرتون بیست بود...
ولی حالا که نداره مجبورم همون ده رو ثبت کنم!!!
 تشکر شده توسط : یه غریبه , hamid , maryam.N , hilda , chipchip , fireboud , kaveh_plus , Maz , همسر یک قهرمان , نارنجی مدرسه موشها , بی تـــا , hadisss , mahdiye1989 , minoshka , damoun , ahya
اگر سفر بعدی در حد میلیونم هزینه ثبت نامش بشه من وام میگیرم میامagreement2
 تشکر شده توسط : آرزو , دربند , hilda , maryam.N , mojtaba2iran , chipchip , یه غریبه , fireboud , kaveh_plus , Maz , hamid , همسر یک قهرمان , نارنجی مدرسه موشها , hamid_147 , hadisss , mahdiye1989 , damoun , ahya , aalieh
پس فرشته میشه حامی سفر بعدی love28
از دست این دیـوانــــه یار
از کـــف بــــدادم اعتبــــار
 تشکر شده توسط : barzegar , chipchip , kaveh_plus , maryam.N , Maz , همسر یک قهرمان , نارنجی مدرسه موشها , hadisss , mahdiye1989 , damoun , ahya
چیپس جیپس همه ی اینارو گفتی اما قبول کن که یکم خجالتی هستی wink2
عکسامم بده لفطن smiling
دردهایت را دورت نچین تا دیوار شود .......
زیر پایت بگذار تا پله شود .....
 تشکر شده توسط : chipchip , یه غریبه , fireboud , kaveh_plus , maryam.N , Maz , همسر یک قهرمان , hamid , نارنجی مدرسه موشها , بی تـــا , mahdiye1989 , hadisss , damoun , ahya
[s ize=x-large]
مرسی بخاطر وجود نازنینتون,خدا کنه زودی ببینمتون,خیلی دلم براتون تنگیدهrolleyes
باورم نمیشه انقدر خوبم که میخوام با دکترم بحرفم اگه راه داره بلوک نکنم,خیلی دوستون دارم,به خدا 10 کمه واسه این همه خوبیicon_cryicon_questionicon_questionicon_question
جا داره بازم تشکر کنم,تشکر ویژه از حمید,فربود و مهسای عزیز, وهمچنین بقیه دوستان بخاطر وجود پر از مهرشون
HeartHeartHeartHeartHeart
خدایا شکرت....
 تشکر شده توسط : یه غریبه , chipchip , paeazan , mojtaba2iran , fireboud , hilda , kaveh_plus , maryam.N , Maz , همسر یک قهرمان , hamid , نارنجی مدرسه موشها , بی تـــا , hadisss , damoun
آقا مسواک من گم شده Dodgy
مـــــــــــهـــــــــــیــــــــــن Dodgy
آخه از بتسه مایه ها بعیده Dodgy
میدونم دوس داشتی مسواکی که منو حمید باهاش دندونامونو مسواک کردیم داشته باشی Sleepy ولی خوب به خودمون میگفتی میدادیم بهت Dodgy
دیگه اینکارا چیه DodgyDodgy

آقا راستی خانوم برزگر همون فرشته خودمونه؟ icon_cry همون که تو استپ هوای اسمش چیز بود icon_cry چی بود؟ icon_cry یه چیزی بودآآآآآ؟ icon_cry
[تصویر:  setare1.gif]
 تشکر شده توسط : fireboud , hilda , یه غریبه , mojtaba2iran , kaveh_plus , maryam.N , Maz , همسر یک قهرمان , hamid , نارنجی مدرسه موشها , بی تـــا , mahdiye1989 , hadisss , damoun , barzegar , ahya
سلام دوستان
معلوم بهتون خیلی خوش گذشته
ما که قسمتون نشد بیایم
ولی معلوم جاهای قشنگ قشنگ رفتید
امیدوارم سفرای بعدی قسمت شه بیام
موفق باشید
اللهم عجل لولیک الفرج
به حق خانم زینب کبری سلام الله
 تشکر شده توسط : fireboud , hilda , chipchip , kaveh_plus , maryam.N , همسر یک قهرمان , hamid , نارنجی مدرسه موشها , mahdiye1989 , hadisss , damoun , ahya

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 37
  • 38
  • 39(current)
  • 40
  • 41
  • ...
  • 80
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دیدار ۵۳ ام اس سنتر، ۲۰ دی ۱۳۹۸ atkh 24 6,962 2020/01/07, 10:20 PM
آخرین ارسال: hamid
  دیدار ۵۲ ام اس سنتر ۲۹ آذر ۹۸ atkh 13 5,349 2019/12/20, 12:54 PM
آخرین ارسال: helli
  سفر ام اس سنتر به کویر خارتوران 98 hamid 7 3,648 2019/11/15, 08:08 PM
آخرین ارسال: glassheart
  دیدار ۵۱ ام اس سنتر ۲۴ آبان ۹۸ atkh 11 3,988 2019/11/14, 07:29 PM
آخرین ارسال: Roza. A
  سفر شمال - رودبار hamid 12 6,366 2019/10/14, 05:00 PM
آخرین ارسال: kaveh_plus
  دیدار 50 ام اس سنتر 5 مهرماه ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 6 2,810 2019/09/27, 12:36 AM
آخرین ارسال: yas8866
  دیدار ۴9 ام اس سنتر 31 خرداد ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 20 5,397 2019/06/22, 11:50 AM
آخرین ارسال: Horieh
  دیدار ۴۸ ام اس سنتر ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ hamid 37 8,120 2019/03/23, 06:57 PM
  دیدار ۴۷ ام اس سنتر ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ atkh 32 8,287 2019/02/21, 11:15 PM
آخرین ارسال: glassheart
  سفر ام اس سنتر به بهشهر mohammadbahreini1990 29 9,063 2018/12/20, 09:28 PM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان