•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ناتوانی در نوشتن
خط من هم تعریفی نداره. یعنی قبل از ms همین طوریش بد بود حالا هم که دیگه خیلی بده. در این حد که بعضی وقت ها خودم هم نمی تونم بخونم چی نوشتمashamed0006.gif
آخرین دانه کبریتم را می کشم در این باد
هرچه بادا باد!
 تشکر شده توسط : mahdie , paeazan , ehsan 10054 , سمیرا , farda20032020
من بعد از اولین حمله نمی تونستم بنویسم دستم سنگین شده بود و فکر میکردم سکته هم کردم confusedولی با گذشت زمان خوب شدمagreement2
سرنوشت را کی توان از سر نوشت......
 تشکر شده توسط : ehsan 10054 , سمیرا , Amir
عاشق نوشتنم کاش دوباره خوبشم از این دنیا بنویسمicon_biggrin
...
 تشکر شده توسط : kamal , سمیرا , Amir , kaveh_plus
(2014/03/10, 12:10 AM)سمیرا نوشته است:
(2014/03/09, 09:13 PM)بهرنگ نوشته است:
(2014/03/09, 04:58 PM)سمیرا نوشته است: من پارسال تو اولین حمله که اصلیش گزگز پاهام بود و از طرفی هم موقع امتحانا بود و منم کارم کلا حلیاتی بود که حس میکردم جون ندارم برا نوشتنsad2اما خداروشکر خوب شد.هنوزم یه وقتا که استرس داشته باشم یا ناراحت باشم حس میکنم دستام کمی ضعیف میشه، حسش باشه میرم یه نوروبیان میزنم، نمیدونم تلقینه یا واقعا اثر داره اما هرچی هست خوبه. نوروبیان یخ کردن پاهامو هم خوب میکنه اما تنبلی میکنم و نمیزنمangry2

نه تلقین نیست.اثر داره.خیلی خوبه که برات موثر هست.بهت می سازه استفاده کن.
سلام، مرسی از راهنمائیتون. پس شمام بعد تزریقش این حسو دارین؟

من بعد از تزریق همیشه احساس افزایش توان بدنیم رو دارم .خستگی و رخوتم از بین می ره.

(2014/03/10, 12:18 AM)Amir نوشته است: خط من هم تعریفی نداره. یعنی قبل از ms همین طوریش بد بود حالا هم که دیگه خیلی بده. در این حد که بعضی وقت ها خودم هم نمی تونم بخونم چی نوشتمashamed0006.gif

من هم همین طور.مثل تو خیلی وقتها خط خودم رو هم نمی تونم بخونم.

از جمعبندی مطالب نوشته شده در این بخش به این نتیجه می رسیم که ام اس بیماری آدمهای بد خط است.Tongueیا به عبارت دیگه افراد بد خط در معرض ابتلا به ام اس قرار دارن. در نتیجه به نظر می رسه که اگه کلاس خوشنویسی می رفتیم این طور نمیشدیم.angry3
این قافله عمر عجب می گذرد
دریاب دمی که با طرب می گذرد
ساقی غم فردای حریفان چه خوری
پیش آر پیاله را که شب می گذرد
 تشکر شده توسط : ehsan 10054 , booshveg , Amir , farda20032020
(2014/03/10, 10:59 AM)بهرنگ نوشته است:
(2014/03/10, 12:10 AM)سمیرا نوشته است:
(2014/03/09, 09:13 PM)بهرنگ نوشته است:
(2014/03/09, 04:58 PM)سمیرا نوشته است: من پارسال تو اولین حمله که اصلیش گزگز پاهام بود و از طرفی هم موقع امتحانا بود و منم کارم کلا حلیاتی بود که حس میکردم جون ندارم برا نوشتنsad2اما خداروشکر خوب شد.هنوزم یه وقتا که استرس داشته باشم یا ناراحت باشم حس میکنم دستام کمی ضعیف میشه، حسش باشه میرم یه نوروبیان میزنم، نمیدونم تلقینه یا واقعا اثر داره اما هرچی هست خوبه. نوروبیان یخ کردن پاهامو هم خوب میکنه اما تنبلی میکنم و نمیزنمangry2

نه تلقین نیست.اثر داره.خیلی خوبه که برات موثر هست.بهت می سازه استفاده کن.
سلام، مرسی از راهنمائیتون. پس شمام بعد تزریقش این حسو دارین؟

من بعد از تزریق همیشه احساس افزایش توان بدنیم رو دارم .خستگی و رخوتم از بین می ره.

(2014/03/10, 12:18 AM)Amir نوشته است: خط من هم تعریفی نداره. یعنی قبل از ms همین طوریش بد بود حالا هم که دیگه خیلی بده. در این حد که بعضی وقت ها خودم هم نمی تونم بخونم چی نوشتمashamed0006.gif

من هم همین طور.مثل تو خیلی وقتها خط خودم رو هم نمی تونم بخونم.

از جمعبندی مطالب نوشته شده در این بخش به این نتیجه می رسیم که ام اس بیماری آدمهای بد خط است.Tongueیا به عبارت دیگه افراد بد خط در معرض ابتلا به ام اس قرار دارن. در نتیجه به نظر می رسه که اگه کلاس خوشنویسی می رفتیم این طور نمیشدیم.angry3

نه بابا من و خیلی از بچه های دیگه خوش خطیمhappy0065.gifاتفاقا من بچگی کلاس خطم میرفتمN_aggressive (35)
چطوری به این جمع بندی نائل شدین الله اعلمlaughing3
خدای درهای باز، خدای درهای بسته، ما را از این آستانه بگذران.
(2014/03/10, 10:59 AM)بهرنگ نوشته است: از جمعبندی مطالب نوشته شده در این بخش به این نتیجه می رسیم که ام اس بیماری آدمهای بد خط است.Tongueیا به عبارت دیگه افراد بد خط در معرض ابتلا به ام اس قرار دارن. در نتیجه به نظر می رسه که اگه کلاس خوشنویسی می رفتیم این طور نمیشدیم.angry3

من خطاط بودم!!! البته الآن هم خطم بد نیست ولی چون 4 ماه نمی نوشتم یادم رفتهconfused
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : سمیرا
خداروشکر پلاکام مربوط به دست راستم که مینویسم نمیشه نه اصلا خیلی نه
وقتشه جونم قدم بزاری توخونم
قهوموباعشق بریزی توی فنجونم******
 تشکر شده توسط : M_Reza
(2011/08/10, 05:14 PM)shokolat نوشته است: مرسی از راهنماییتون امااااااااااااconfused2confused2confused2confused2confused2confused2
من فقط کارهای ظریف مثل دکمه بستن و نوشتنم مشکل پیدا کرده وگرنه کار هر روزم با دمبل هیچ مشکلی نداره قدرت دستم خوبه فقط توی خودکار گرفتن و نوشتن مشکل دارم.اینو چیکار میشه کرد درست میشه مثل روز اول دست خطم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام..من از سال 80-79 دقیقا همین مشکل شما رو دارم خودکار نمیتونم دست بگیرم و با بدبختی مینویسم هر جوری بود دیپلم گرفتم و استخدام ارتش شدم حالا حتی برگ مرخصیم رو هم دوستام برام پر میکنن خیلی خیلی اذیت میکشم پیش خیلی دکترا رفتم ک همگی دکترای برجسته ی مغز و اعصاب بودن و همشون میگن به این مشکل میگن:wrighters cramp
(رایترز کرمپ) که هیچ درمونی نداره و باید باهاش بسازی..چندین سال متوسل شدم به دست چپ اما اونم یه مدت بود و دیگه نتونستم..دیگه واقعا نمیدونم باید چیکار کرد..دیگه حال و حوصله ای هم برای دعا کردن ندارم آخه الان چند ساله که ...
 تشکر شده توسط : farda20032020
منم اوایل بیماری نمیتونستم بنویسم اما الان مثل قبل مینویسم فقدامضاهام ناهماهنگه دبعدازیکم نوشتن دستم خسته میشهsad2 دانشگاه جزوه نویسه کلاس بودمrolleyes
من تاحالا چند حمله روی دست راستم داشتم,همیشه گزگز روی دست راستم دارمangry2angry2angry2

از جمعبندی که بهرنگ کرده میتونیم نتیجه بگیریم که تمام دکترها مستعد ام اس هستندconfused2confused2confused2
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : یاسی , tinookhe , helli

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...