نظرسنجی: به دیدار چه نمره ای می دهید ؟
10
75.00%
42 75.00%
9
16.07%
9 16.07%
8
0%
0 0%
7
3.57%
2 3.57%
6
0%
0 0%
5
3.57%
2 3.57%
4
0%
0 0%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
1.79%
1 1.79%
در کل 56 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 64
  • 65
  • 66(current)
  • 67
  • 68
  • ...
  • 77
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 4.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آخرین دیدار سال 90 اعضا (12 اسفند پارک گفتگو)
(2012/03/03, 05:07 PM)ارزو نوشته است: وای خدای من چقد جالب
چه چهره های آروم و با صفایی داشتند
چقد دوست داشتم با هاشون حرف بزنم اما روم نمیشد
وای خدای من چقد جالب

دقیقا همون حسی که من داشتمconfusedconfusedconfusedconfused
این بچه های کرج چقدر آخه با هم تفاهم دارن؟Smile (16)Smile (16)Smile (16)Smile (16)
بمیرم واسه هرچی بچه ام اسیه مخصوصا اگه ام اسیش بچه کرج باشهicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
(2012/03/03, 05:07 PM)ارزو نوشته است: وای خدای من چقد جالب
وای خدای من چقد جالب
دقیقا حس من هم همین بود.
قربون هر چی بچه کرجیه که انقدر تفاهم داره با همشهریاش.icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
من هم خیلی دوست داشتم با خیلیا مثلا سم.،آر..،ش...حا. حم...،سی.. و خیلیای دیگه حرف بزنم اما نمیدونم چرا این بار نشد.ان شاءالله دفعه های بعد خفن جبران می کنم.fighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.gif
مائیم و نوای بی نوایی، بسم الله اگر حریف مایی؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!
 تشکر شده توسط : sadaf , # پریسا #
(2012/03/03, 01:41 PM)DVD نوشته است: سلاااااااااااام به آبجی بزرگ خودم. هستی جون. به ما هم خیلی خوش گذشت آقا رضا خیلی مرد خوب و با شخصیتیه . منم لحظه شماری میکنم تا زود عکسها رو ببینم از الان بگم من قصد ازدواج ندارم....confusedconfusedconfusedlaughing3laughing3laughing3icon_questionicon_questionicon_question

پس عكستو به كسي نشون نديم داود چه كاريه مردم مشتاق ميشن تو هم كه قصد نداري آقا رضا عكساي اين داودو ميخواي پاك كن فكر كنم قصد ادامه تحصيل دارهههههههههههههagreement2agreement2agreement2

درست متر کن ! آدم ها هم قد خودشان اند ، نه هم قد تصورات توHeart
 تشکر شده توسط : naz.gigili , seyyed reza , ثریا , ehsan 10054 , ساحل , hamid t , parastoo joon
سلام به همه گلهای مهربونicon_questionبچها چرا2ماه 1بارconfused2تروخدا اون طرف سال که هوا خوبه همــــــــــــــــــــش همدیگر وببنیمagreement2agreement2مثلا صبح بریم جاده تاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااشب.تروخداBlush
تازه همه چیزهم میبریم agreement2خودمم براتون غذا درست میکنمagreement2وای رو هیزمhappy0065.gif:60:
[ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است جز احوالم را .. !![
 تشکر شده توسط : naz.gigili , ثریا , seyyed reza , N00shin , maede , ehsan 10054 , ساحل , hamid t , marmar , ارزو , شهرزاد , ehlam , Prime , Saina , blue sky
سلام به همه بچهای پر انرژیBlushمیبینم که همچنان این تاپیک فعال هست.جوشحالام خیلی زیاد.
منم مثل بقیه مشتاقم زودتر عکسارو ببینم.اقا رضا لطفا زودتر به درد دل ما برسید.مرسی بابت زحمتی که کشیدیدicon_biggrinhappy0065.gif
 تشکر شده توسط : N00shin , maede , ثریا , فرناز , ساحل , sadaf , blue sky
(2012/03/03, 06:05 PM)Farzane نوشته است: سلام به همه بچهای پر انرژیBlushمیبینم که همچنان این تاپیک فعال هست.جوشحالام خیلی زیاد.
منم مثل بقیه مشتاقم زودتر عکسارو ببینم.اقا رضا لطفا زودتر به درد دل ما برسید.مرسی بابت زحمتی که کشیدیدicon_biggrinhappy0065.gif
من مخلص همه بچه های سایت هستم
من فردا صبح به اقای فربد می فرستم که زحمتشو بکشه برا همه بفرسته
خدایا بینهایت دوستت دارم[تصویر:  h6827_2.gif]
 تشکر شده توسط : fireboud , maede , fafa , ثریا , فرناز , baran1390 , ساحل , hamid , Farzane , مولتی ام اس , ehlam , sadaf
خیلی خیلی خوشحالم که به همتون خوش گذشته
کاش میشد منم میومدم
اما حیف که نشد rolleyes
با این همه تعریف و تمجید منم دوست دارم رای بدم
آقا فربود اجازه میدید ندیده رای بدیم؟؟؟
زندگی را فقط با فصل های دشوارش نبین ؛
در راه های سخت پایداری کن: لحظه های بهتر بالاخره از راه می رسند. agreement2

تشکر شده توسط : seyyed reza , فرناز , sadaf , Saina , blue sky
RE: آخرین دیدار سال 90 اعضا (12 اسفند پارک گفتگو)
دوستان عزیزی که در دیدار شرکت نکردن خواهشن رای ندهند مخصوصا به شماره یک !

یعنی واقعا کسی اینکارو میکنه؟نخیرم اینجا همه یه پارچه اقا وخانومنBlush
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : seyyed reza , ثریا , hamid t , ارزو , sadaf
(2012/03/03, 06:55 PM)baran1390 نوشته است: خیلی خیلی خوشحالم که به همتون خوش گذشته
کاش میشد منم میومدم
اما حیف که نشد rolleyes
با این همه تعریف و تمجید منم دوست دارم رای بدم
آقا فربود اجازه میدید ندیده رای بدیم؟؟؟

باران جون نظرسنجی برای دوستانی هست که تو دیدار شرکت کرده بودن ، برای آگاهی از رضایت بچه ها از دیدار
شما خیلی لطف داری عزیزم
امیدوارم تو دیدارای بعدی شما رو هم ببینیم icon_question
[تصویر:  emza-full-light.gif]

... Forever trusting who we are , And nothing else matters
 تشکر شده توسط : baran1390 , seyyed reza , shahrzad , ثریا , sadaf
باران جون شما سروری رای بده کسی رو حرف شما حرفی نمیزنهhappy0065.gif
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : فرناز , naz.gigili , baran1390
سلام
نمی دونم چرا این دیدار اینقدر به من چسبید و من از حضور در اون احساس نهایت رضایت می کنم . شاید دلیلش این بود که این دیدار رو تک تک شما مدیریت کردید و در اون اتفاقات به خواست شما رخ می داد .
تمام حرفها و جملات زیبایی که می شد برای این دیدار گفت رو شما دوستان بیان کردید و هر چه که من بگم تکرار مکررات هست .
نمی خوام جملات کلیشه ای و همیشگی رو بگم ولی می بینم که این حسیه که هر بار از بودن در این مجموعه و حضور در کنار تک تک شما به من دست می ده ، جمعی که گرما و صمیمیتی وصف ناشدنی دارن و هر بیننده ای رو تحت تاثیر قرار می دن ، این چیزی بود که من در دیدار دیروز به عینه دیدم .
از همه شمایی که در دیدار دیروز حضور داشتید تا من بتونم ساعاتی رو در کنار شما و با شما زندگی کنم ، ممنونم و جای همه دوستانم که امکان حضور در این دیدار رو نداشتند خیلی خیلی خالی بود .
همچنین از دوستان خوبم که از خارج از تهران و از شهرهای دیگه تشریف آرودن صمیمانه تشکر می کنم ، این رو بدونید که حضورتون در جمعمون واقعا با ارزشه .
از دوستان خوبم ، فربد ، علیرضا و سینا واقعا تشکر می کنم ، تدارک این دیدار و آماده سازی این همه خوراکی خوشمزه ، زحمت این عزیزان بود که در اینجا از تک تکشون تشکر می کنم . البته این رو هم باید اضافه کنم همه مایی که کوچکترین قدمی در این راه برمی داریم بی منت و برای محکم شدن این ارتباط و راحتی دوستان خوبم هست .
به امید دیدار مجدد شما دوستان
خداوندا ، سرنوشت مرا خیر بنویس . تقدیری مبارک ، تا هر چه را تو دیر می خواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود می خواهی دیر نخواهم .
 تشکر شده توسط : سـاناز , shokolat , N00shin , بنده خدا , فرناز , ehsan 10054 , shahrzad , O#!!! , ساحل , seyyed reza , Sina , leili , nafass , melody , hamid t , marmar , رضا محمدی ها , ارزو , hamid , Farzane , naz.gigili , aalieh , havaars , بهــار , fafa , khatoon25 , sadaf , fireboud , BanOoOo , Prime , parastoo joon , Saina , baran1390 , blue sky

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 64
  • 65
  • 66(current)
  • 67
  • 68
  • ...
  • 77
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جشن بزرگ نوروزی 1399 (دیدار 54) atkh 32 8,987 2020/03/09, 07:45 PM
آخرین ارسال: emerald
  دیدار ۵۳ ام اس سنتر، ۲۰ دی ۱۳۹۸ atkh 24 7,152 2020/01/07, 10:20 PM
آخرین ارسال: hamid
  دیدار ۵۲ ام اس سنتر ۲۹ آذر ۹۸ atkh 13 5,441 2019/12/20, 12:54 PM
آخرین ارسال: helli
  دیدار ۵۱ ام اس سنتر ۲۴ آبان ۹۸ atkh 11 4,072 2019/11/14, 07:29 PM
آخرین ارسال: Roza. A
  دیدار 50 ام اس سنتر 5 مهرماه ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 6 2,843 2019/09/27, 12:36 AM
آخرین ارسال: yas8866
  دیدار ۴9 ام اس سنتر 31 خرداد ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 20 5,546 2019/06/22, 11:50 AM
آخرین ارسال: Horieh
  دیدار ۴۸ ام اس سنتر ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ hamid 37 8,369 2019/03/23, 06:57 PM
آخرین ارسال: hamid
  دیدار ۴۷ ام اس سنتر ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ atkh 32 8,502 2019/02/21, 11:15 PM
آخرین ارسال: glassheart
  دیدار ۴۶ ام اس سنتر پاییز ۱۳۹۷ atkh 72 15,743 2018/10/31, 06:42 AM
آخرین ارسال: hessam
  دیدار ۴۵ ام اس سنتر ۲۱ اردیبهشت ۹۷ hamid 58 18,209 2018/06/06, 01:10 PM
آخرین ارسال: پریا حقیقت پور

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
7 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست