وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
تخفیف بهای برق - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: خدمات رفاهی (https://mscenter.ir/Forum-%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D8%B1%D9%81%D8%A7%D9%87%DB%8C)
+--- موضوع: تخفیف بهای برق (/Thread-%D8%AA%D8%AE%D9%81%DB%8C%D9%81-%D8%A8%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D9%82)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8

RE: تخفیف ۳۰ درصدی بهای برق به بیماران خاص - sooorooosh - 2013/04/18

بابا چه کار همسایه ها دارین شما. چرا برای مردم زندگی میکنین؟چرا ؟
والا من به ام اس داشتنم افتخار میکنم. کسی به بیماری افتخار نمیکنه. به کسایی که ام اس میگیرن افتخار میکنم. چون مثل کوه میمونن . مقاومت میکنن.کار میکنن. درس میخونن. ورزش میکنن. بعد مردم عام همشون فکر میکنن طرفی که ام اس بگیره باید بمیره و فلج بشه. البته افواه عوام رو نمیشه بست .حتی با سنگ و بتون. چاه فاضلاب . سنگ بندازی به خودت میپاشه.
ولی ماها با عملمون نه بتا حرف زدن میتونیم ثابت کیم اینجوری نیست. تازه من تو تلفیزیون گفتم ام اس دارم. اصلاً هم مهم نیست.
ها یه چیز دیگه. اگر در و همسایه فهمیدن ام اس دارین براتون شوهر نیومد. خودم میام همتون رو میگیرم. بنده یَدی بسیار خفن در خواستگاری رفتن دارم.
فقط لازمه بهم خبر بدین. سلطان سلیمانی هستم واسه خودمN_aggressive (35)

RE: تخفیف ۳۰ درصدی بهای برق به بیماران خاص - یه غریبه - 2013/04/18

سروش جان شرایط همه ی آدم ها، اطرافیانشون و به تبع طرز فکر اونها مثل هم نیست. همونطور که قدرت تحمل آدمها با هم فرق میکنه توی این مسایل.
کاش فقط دغدغه ازدواج بود....
عالیه که تو اینقد محکمی و با افتخار با این موضوع برخورد میکنی... اما رفتار متفاوت میتونه دلایل متفاوتی داشته باشه...
در پایان به خاطر لطف و از جان گذشتگیتان کمال تشکر را داریم سلطان سروش خان!evilgrin0039.gif

RE: تخفیف بهای برق - moon light - 2013/04/19

نمیدونم تخفیف میدن یا نه.اما خواهرم که توی معاونت درمان خوزستانه میگه صحبت کرده وگفتن فقط واسه کسانیکه از وسایل خاص استفاده میکنن.تازه باکلی دردسر ومدارک و....
دولت لطف کنه داروی مارو واردکنه،تخفیف پیشکش

RE: تخفیف بهای برق - زهرا59 - 2013/04/21

فقط مونده اداره برق بفهمه که من ام اس دارم angry

RE: تخفیف بهای برق - atefeh.l - 2013/04/21

(2013/04/21, 11:13 AM)زهرا59 نوشته است: فقط مونده اداره برق بفهمه که من ام اس دارم angry

laughing3laughing3laughing3laughing3happy0065.gif چقدر به این کامنتتون خندیدم ، اما اگه این تخفیف رو بدن خوبه

RE: تخفیف بهای برق - spring - 2013/04/21

یعنی اونایی که توی خونواده مبتلا به ام اس دارن تخفیف هزینه برق دارن؟ icon_question پس من از این به بعد خونمون رو چراغونی میکنم wink2

RE: تخفیف بهای برق - nahid - 2013/04/21

نه بابا اگه بپرسیم میگن فقط برای بیمارانیه که بدنشون با برق کار میکنه !!laughing3laughing3laughing3laughing3

RE: تخفیف بهای برق - spring - 2013/04/21

یعنی باید سیم برقو بزنم به خودم
واقعاً؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟HuhHuhHuhHuh

RE: تخفیف بهای برق - saeid - 2013/04/21

دارو هامونو به موقع برسونن بهمون
ما تخفیف برا برق نخاستیم
چقدر خوش باورید شما

RE: تخفیف بهای برق - soheila.f.d - 2013/05/11

منکه دارو یا وسایل مختص ام اس که نیاز به برق داشته باشه مصرف نمیکنم
مگه شما دوستان چه لوازم برقی در اینخصوص دارید ؟

بعدشم بدلیل آپارتمان نشینی، قبض ها روی برد نصب میشه
بنابراین همسایه ها هم می بینند
ولی من شخصا اصلا برام مهم نیست کسی بدونه ام اس دارم یا نه

اما اگه قرار بر تخفیف باشه، میدونید که:

یه مو از خرس کندن هم غنیمته