وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
زنان و رانندگی - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: روانشناسي (https://mscenter.ir/Forum-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%D9%8A)
+--- انجمن: مطالب جالب روانشناسی (https://mscenter.ir/Forum-%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%AC%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C)
+--- موضوع: زنان و رانندگی (/Thread-%D8%B2%D9%86%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

RE: زنان و رانندگی - anaram - 2010/04/12

آيدا جون هميشه همينجور خانوما كنار اومدن و واسه حفظ آرامش هي تسليم شدن كه حالا آقايون اينقدر ادعاشون ميشه ديگه !
د آخه اگه از همون اول گربه رو دمه حجله ميكشتن ماجرا به اينجا نميكشيد

RE: زنان و رانندگی - ayda - 2010/04/12

آنی جون یه مقدار هم برای آرامش خودمه تو خونه هم از این بحث ها زیاد میشه و واقعا خسته کنندهاس یه جمله هست که خیلی خوبه و اینجا به درد میخوره اونم اینکه کسی رو که خوابه میشه بیدارش کرد ولی اونی که خودشو به خواب زده رو نمیشه

RE: زنان و رانندگی - kami - 2010/04/12

بگم ؟ بگم ؟ بگم ؟ بگم ؟؟؟؟؟

RE: زنان و رانندگی - محمود - 2010/04/13

خداييش يك چيزي ميگم همتونم قبول داريد
قدرت تصميم گيري سريع اكثر خانومها از آقايون پايين تره نگيد نه كه قبول نميكنم
همه هم مي دونيم كه تو رانندگي بايد خيلي سريع و به موقع تصميم گرفت

RE: زنان و رانندگی - anaram - 2010/04/13

(2010/04/13, 08:36 AM)محمود نوشته است: خداييش يك چيزي ميگم همتونم قبول داريد
قدرت تصميم گيري سريع اكثر خانومها از آقايون پايين تره نگيد نه كه قبول نميكنم
همه هم مي دونيم كه تو رانندگي بايد خيلي سريع و به موقع تصميم گرفت

خدايي من حداقل تويه خونواده خودم شاهده عكسه اين ماجرام
خانومايه خونواده ما كلهم انقدر سريع و تيزن كه آدم وحشت ميكنه confused

RE: زنان و رانندگی - داوود - 2010/04/13

(2010/04/13, 10:18 AM)anaram نوشته است: خدايي من حداقل تويه خونواده خودم شاهده عكسه اين ماجرام
خانومايه خونواده ما كلهم انقدر سريع و تيزن كه آدم وحشت ميكنه confused
انارام خانوم شد يكي چيزي در مورد خانمها بگه و شما حرفي توش نياري؟هرچي ما آقايون در مورد خانم ها گفتيم شما يه چيزي گفتيد (همه خانم ها رو ميگم)

RE: زنان و رانندگی - pariya - 2010/04/13

(2010/04/13, 10:29 AM)داوود نوشته است: انارام خانوم شد يكي چيزي در مورد خانمها بگه و شما حرفي توش نياري؟هرچي ما آقايون در مورد خانم ها گفتيم شما يه چيزي گفتيد (همه خانم ها رو ميگم)

این چه حرفیهangry2angry2angry2angry2
یعنی شما هر چی دوست دارین بگین اونوقت خانومها از حق خودشون دفاع نکن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اگه هم دفاع کردن مورد انتقاد شما قرار بگیرن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

خب یه راه حله بهتر هم هستاااااااAngryAngryAngryAngry
آقایون زحوت بکشند در مورد خانومها چیزی نگن،angryangryangryangryangry
یه کم به کارای خودشون توجه کنندaloofandboredaloofandboredaloofandboredaloofandboredaloofandbored

RE: زنان و رانندگی - kami - 2010/04/13

واي الان به آنارام بگبن روز هستش ميگه نهههههه شبه !
اي بابا آقا جون شما خانوما اصلان واقعان حقتون پاي مال شده ! الهي كه هر كي حقتونو
پاي مال كرده به سزاي خودش برسه ! حالا كي كله START . DRIFT .DRAG .SPIRIT .SLALOM .Power shifting .off road .WTTC .WRC .Le Mans
ميندازه ؟؟؟؟؟

RE: زنان و رانندگی - داوود - 2010/04/13

ما آقايون كه هر چي ميگيم محكوميم به اينكه خود خواهيم ومغرور. شما خانوم ها ميدو نيد هم كه در كاري نقص داريد اصلا قبول نمي كنيد .راه حلش اينه كه كمي انتقاد پذير باشيد و واقعيت هايي كه اتفاق افتاده رو قبول كنيد و هي نوع مسئاه رو عوض نكنيد وصورت مئله رو پاك نكنيد. با تشكر

RE: زنان و رانندگی - hamed - 2010/04/13

واقعا چرا ما فکر می کنیم که رانندگی موضوعی هست که اینقدر در موردش بحث و گفتگوهای بی فایده انجام بدیم ؟ کاری که بیشتر افراد جامعه چه خوب و چه بد بالاخره قادر به انجام اون هستن .
رانندگی یه تواناییه که انسان با تجربه و تمرین می تونه اونو ارتقا بده و تو اون کار پیشرفت کنه پس اگر کسی رانندگیه خوبی داره حتما بیشتر از کسی که رانندگی خوبی نداره تمرین کرده . این موضوع خیلی طبیعیه و اصلا جای بحث نداره .
بچه ها می دونستید من بیشترین تجربه رانندگی رو در کنار همسرم پریا خانوم داشتم و از تجربیات او در زمینه رانندگی استفاده کردم . البته من گواهینامم رو سال 81 گرفتم ولی تجربه اصلی رانندگیم در کنار ایشون بوده .
مسلما ما مردها خیلی بیشتر از خانومها رانندگی می کنیم ، شاید اگر اونها هم به اندازه ما رانندگی می کردند الان وضعیت مقداری فرق می کرد .
در هر صورت امیدوارم همه خانومها و آقایون همیشه رانندگی بی خطری داشته باشند .