وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
زنان و رانندگی - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: روانشناسي (https://mscenter.ir/Forum-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%D9%8A)
+--- انجمن: مطالب جالب روانشناسی (https://mscenter.ir/Forum-%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%AC%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C)
+--- موضوع: زنان و رانندگی (/Thread-%D8%B2%D9%86%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

RE: زنان و رانندگی - maryamm - 2010/04/11

(2010/04/11, 10:48 AM)reza-alizadeh نوشته است: بله
مثل حمید که با زور و قوه الهی این سایت و با ندای یا ابولفضل برد بالای سرش !
یا مثل مجید که تو تمام ساعتهایی که تو باشگاه وزنه های 500 کیلویی جابه جا
میکرد همه اش به فکر این بود که به کمک این وزنه ها یه روزی یه برنامه نویس
قهار بشه !
یا سینا که اصلا اگه جودو و کیک بکس نیود ، عمرا به این جاها میرسید!
کاملا مطین !
پس اگه اینطوره حتما دکتر حسابی، نیوتن ، انیشتن و غیره هم اینجور بودن؟!icon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cry
من منظورم برای بحث رانندگی و امثال این بود نه هوش و ذکاوتlove28
مثل اینکه اینجا هم اسم تاپیکش در خصوص رانندگیهicon_cryicon_cryicon_cryicon_cry

RE: زنان و رانندگی - reza - 2010/04/11

(2010/04/11, 10:58 AM)maryam22 نوشته است: پس اگه اینطوره حتما دکتر حسابی، نیوتن ، انیشتن و غیره هم اینجور بودن؟!icon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cry
من منظورم برای بحث رانندگی و امثال این بود نه هوش و ذکاوتlove28
مثل اینکه اینجا هم اسم تاپیکش در خصوص رانندگیهicon_cryicon_cryicon_cryicon_cry
پس لطفا اون اکثرا !!!!! حذف کن !
بنویس فعالیتهایی که قدرت بدنی نیاز دارند !
که الحمدلله با اختراعات ما مردها . رانندگی, قدرت رو هم دیگه نیاز نداره !

RE: زنان و رانندگی - hamid - 2010/04/11

بابا بيخيال ديگه confusedangry3angry3angry3

من نميگم همه خانوم ها رانندگي بلد نيستن فقط ميگم درصد بالايي رانندگيشون افتضاحه smiling ولي خانوم هايي رو ديدم كه رانندگيشون عالي بود

در مقابل هم واقعا بعضي از آقايون رول حرف معروف گوسفند فروختن و ماشين خريدن رو بازي ميكنند

اينا بستگي به علاقه هم داره به قول يكي از شماها ، يه نفر از نوزادي عاشق رانندگي بوده smiling و يكي هم فقط واسه انجام كارهاي روزانش و به زور رانندگي ميكنه

حالا بيخيال ميشيد ؟

RE: زنان و رانندگی - anaram - 2010/04/11

نه چرا جا ميزنين؟
من نميخوام بحث رو كم كني و اينا رو وسط بكشم
ميخوام يه چيزي بگم خدمتتون
داداشم 4 سال از من كوچيكتره
از 10 سالگيش پشته فرمون نشسته و تا وقتي من گواهينامه ام رو گرفتم رانندگيش از من چندين برابر بهتر بود
من اما . سره جمع از تابستون 88 نشسته ام پشت فرمون . نهايت بشه 6 ماه
خب قبول دارم چون پشت فرمون ننشسته بودم رانندگيم افتضاح بود در مقابل برادرم
الان ولي
با اينكه امروز تازه ميشه 1 ماه كه گواهينامه ام صادر شده و تنها 3 هفته اس دسته منه ، انقدر نشسته ام پشته فرمون و به هر بهونه اي سعي كردم نقاط مختلف شهر رو پشت سره بذارم ( بدونه اينكه بابا يا مامان كنارم باشن ) كه ديشب كه با بابا رفتم بيرون و از يه قسمته شهر ( كه فك كنم خوده بابا هم از شدته سخت بودنه رانندگي در اون قسمت تويه تمام اين سالهايي كه اهوازيم نهايت 5 بار گذشته ) انقدر خوب اون تيكه رو روندم كه بابام كفش بريده بود . ( تنها به اين علت كه 3 روز قبلش زده بود به سرم و چند بار با دوستم ( درحاليكه داشت از ترس سكته ميكرد ) اون قسمت رو رفتم و اومدم .
خب رانندگي همه اش تجربه و تمرينه . اگه آقايون رانندگيشون خوبه ( به هيچ عنوان واژه ي اغلب رو قبول ندارم . و زياد بودنه آقايونه با دست فرمونه خوب رو به اين واسطه ميدونم كه كلن اغلب آقايون رانندگي ميكنن و كافيه تنها 50 درصدشون خوب برونن تا بنظر بياد همشون خوب ميرونن ) به اين خاطره كه مدته بيشتري پشته فرمونن و فرصته تجربه كردن رو دارن
همين!
آدم گاگولم باشه وقتي هي پشته فرمون باشه و رانندگي كنه ، راه ميوفته :35:

RE: زنان و رانندگی - maryamm - 2010/04/11

(2010/04/11, 12:48 PM)anaram نوشته است: آدم گاگولم باشه وقتي هي پشته فرمون باشه و رانندگي كنه ، راه ميوفته :35:
laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
بعد تازه کلی هم ادعا دارنicon_cryicon_cryicon_cryicon_cry

RE: زنان و رانندگی - reza - 2010/04/11

(2010/04/11, 01:11 PM)maryam22 نوشته است: laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
بعد تازه کلی هم ادعا دارنicon_cryicon_cryicon_cryicon_cry
پس چرا درصد زیادی ازتون یاد نمیگیرن ؟؟؟

RE: زنان و رانندگی - anaram - 2010/04/11

(2010/04/11, 01:38 PM)reza-alizadeh نوشته است: پس چرا درصد زیادی ازتون یاد نمیگیرن ؟؟؟
ازمون؟ منظورت خانوماس؟
اگه ميدون بدين ياد ميگيرن :35:

RE: زنان و رانندگی - nahid - 2010/04/11

خوب شد تو ی مطالب جالب روانشناسی نوشتم
حالا خیلی از نظر روانشناسی جالب شد !agreement2
الان خیلی جالب روانهاتونو میتونین بشناسین !:55:
اگه نتیجه ای گرفتین قطعنامشم صادر کنین!confused2Idea
فرشته جون کجایی ؟
اینجا رو به انجمن کل کل تبدیل کردن بااینکه من قبلا همچین جایی رو براشون درست کرده بودم که برن کل کلاشونو بکنن برگردن ، دو تا خیابون پایینتره ها ،اما نمیرن اونوقت میگن رانندگیمون خوبه!!wink2

RE: زنان و رانندگی - داوود - 2010/04/12

سلام. من سر صحبتم با خانم مريم 22هستش. شما كه اين همه مطالب گوهر بار در مورد آقايون فرموديد ميخواست بگم اينها از خصوصيات اكتسابيه.پس لطفا بفرماييد منظور شما با كدوم يك از اين آقايونه كه شما در موردش كلمات زيبا رو بكار برديد. ولي بهتره شما هم بدونيد ما آقايون همه جا از قدرت خدا داديه خودمون استفاده نميكنيم(مثل قدرت اكتسابي شما)ديگه بيشتر از اين توضيح نميدم...

RE: زنان و رانندگی - ayda - 2010/04/12

من خسته شدم این بحث ته نداره و طبق تجربیات هزاران ساله یه من هیچ کدوم از دو طرف مذکر ومونث پایین نمیان و یادتون باشه بچه ها ما اینجا جمع شدیم تا به هم آرامش بدیم من یکی تسلیم اصلا در ضمن وقتی میریم مسافرت ترجیح میدم همسرم رانندگی کنه و من بخوابم تو خیابونهای تهران هم انصافا اعصاب پشت فرمون نشستن و ندارم اصلا اینجا کسی رانندگی نمیکنه انقدر همه جا ترافیکه تقریبا همه توی ماشین پارک شده وسط خیابون مجبورن صد ساعت وایسن تا شاید بشه یه میلیمتر رفت جلو ارادتمند همه شما آقایونم هستم