وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
تیم دوچرخه سواری ام اس - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: بحث هاي تخصصي اعضا (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%D9%8A-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7)
+--- موضوع: تیم دوچرخه سواری ام اس (/Thread-%D8%AA%DB%8C%D9%85-%D8%AF%D9%88%DA%86%D8%B1%D8%AE%D9%87-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - earth - 2012/05/27

(2012/05/27, 11:19 AM)Prime نوشته است: سعیده جان! والا من به حامد گفتم بیشتر عکس های کلی و انرژی بخش بگیره نه اینکه یکی از ما بولد بشه. حالا ایشالا عکس های تکی و پورتره ای رو هم برگشتیم یا لابلای اینا میذاریم.

ممنون علیرضا یکی برای کاری که می خواستم کپی کردم حالا تا اون موقع اگه بهتر از اون عکسی گذاشتید خوب استفاده می کنم اگه نه تنتون سلامت.

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - fafa - 2012/05/27

بوی استقامت و مردانگی و پایمردی میاد از طرف سمنان. شما 4 تا توی مسیر باد هستین؟؟؟
حسین icon_biggrin سینا icon_biggrin فربود icon_biggrinعلیرضا icon_biggrin

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - yas - 2012/05/27

ایشالله بسلامتی برگردین و همه رو خوشحال کنید ایکاش سفر بعدیتون اینطرفا باشه چون هر چیم اطلاع رسانی کنید بازم همون ادمهایی هستن و بودن و خواهند بود و باید با یه مشت ادم بی فرهنگ سر و کله بزنی ایکاش میشد confused2

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - Prime - 2012/05/27

یکشنبه 7-3-91 – استراحت مطلق

هیچ خبری نیست با نخوندن این گزارش چیزی رو از دست نمیدید.

امروز رو واقعا استراحت کردیم. اینکه میگم استراحت یعنی استراحت مطلق وحشی! خلاصه از صبح که پاشدیم صبحانه برامون فراهم شده بود. بلاخره کره و عسل رو تجربه کردیم. دلم واقعا تنگ شده بود براش. هنوزم نفهمیدم حسین به چه دلیل ما رو زود بیدار کرد. تا ظهر هیچ کاری نکردیم. تو نت گشت زدیم و ولو شدیم. من که عضله هام حسابی گرفته بود.

ناهار پلو گوشت بود با کشمش. نمی تونم اون احساس طوفانی رو براتون شرح بدم. تو زندگیم تابحال اینقدر تنوع دوست نداشتم. بلاخره چیزی جز مرغ و جوجه و کوبیده خوردیم. اینقدر تو نت رفتیم من و فربود که نگو. یه سری هم بازی کردیم و کتاب خوندم. در نهایت هم با بچه ها به حساب و کتاب های مالی مون سر و سامون دادیم که اصلا خبر خوبی توش نداشت. همه چیز منفی و قرمز بود.

عصری بچه ها قصد کردن برن "شهمیرزاد" که جایی ییلاقی اطراف سمنانه. من نرفتم. لذا گزارش خاصی ندارم. جز اینکه امروز عمو اصغر ریش هاشو با دستگاه اصلاح من تراشید که بلد نبود و مجبور شد همه رو بزنه. جز سبیل هاش. خیافه اش خیلی کمدی شده. شبیه اون یارو "قارچ خور" تو بازی "ماریو" شده.

تا شب هم که بچه ها اومدن دوباره شام کوبیده خوردیم و عمو حسن یه سری جک مربوط به سن-بالا ها گفت و خندیدیم و فیلم های قبلی سفر و دیدیم.
خانواده من هیچی از بیماری من نمی دونن و امروز تقریبا خیلی ها زنگ زدن و باهام حرف زدن. خاله ها ودایی ها و... امروز داستانی داشتم. خیلی خوشحالم که از این موضع داستان بیماری من رو متوجه شدن. در نهایت امروز بلاخره تو نستیم برنامه های رسیدنمون رو نهایی کنیم.

------------------------------------------------------------------------------------
بخاطر کوتاهی گزارش شما رو مهمون میکنم به یه سری عکس و یه سری مسائل پشت پرده سفر تیم آوای امید

اون دریاچه ی سدی که پریروز گفتم.! ایناهاش
[attachment=6692]

این عکس هم به شایعاتی که در مورد رابطه من و سیناس پایان میده
[attachment=6691]

یه عکس چهار نفره هم داریم که تو شهر دامغان انداخیتم.
[attachment=6688]

ما از تکنیک های فیلم برداری به خوبی استفاده کردیم
مثلا ببینید که این عروسک بره از زیر توسط عروسک گردان کنترل میشه
[attachment=6690]

یا این حرکات پارکور ما توسط بلدکاران انجام میشه.
[attachment=6693]

یا اینجا نشون میده برای گرفتن عکس از فربود چقدر تلاش میشه
[attachment=6689]

RE: دوچرخه سواری مبتلایان به ام اس ازنگاه رسانه ها - TootFarangi - 2012/05/27

خبرگزاری توت ِ خبرنگار رو هم میزاشتین دیگه smiling
گروه خبری انجمن ام اس مشهد :
به نام خدا

گروه دوچرخه سواری آوای امید با انجمن ام اس مشهد دیدار کردند

گروه دوچرخه سواری آوای امید تهران با اعضای انجمن ام اس مشهد دیدار کردند.

این گروه چهار نفره با هدف شناساندن بیماری ام اس به هموطنان از تاریخ 26 اردیبهشت 91 از شهر مشهد سفر خود را با رکاب زدن دوچرخه آغاز کرده اند و تا تاریخ 11 خرداد 91 مسیر بین شهر مشهد و تهران را با دوچرخه طی خواهند کرد.

گفتنی است که گروه آوای امید از روز دوشنبه 23 اردیبهشت به همراه گروه مستند ساز وارد شهر مشهد مقدس شدند و پس از دیدار با اعضای انجمن ام اس مشهد به سمت تهران رکاب خواهند زد.

از دیگر اهداف اصلی این گروه شناساندن بیماری ام اس به هموطنان به دلیل گسترش روز افزون آن در کشور و لزوم آگاهی جامعه درباره این بیماری می باشد.

خاطر نشان می کند که دکتر اعتمادی مدیر انجمن ام اس مشهد و دکتر نیکخواه مدیرعامل انجمن ام اس مشهد به همراه اعضای انجمن ام اس مشهد ضمن استقبالی با شکوه از این گروه؛ نشستی مطبوعاتی را نیز با خبرگزاری فارس در راستای شناساندن اهداف دوچرخه سواران به دیگران برگزار کردند.

در این نشست مطبوعاتی حسینی نماینده بیماران ام اس در خصوص مشکلات رسیدگی به کلاس های ورزش برای بیماران ام اس گفت: به دلیل واگذاری نهادهای ورزشی به بخش خصوصی، امکان هماهنگی کلاس های ورزشی به صورت رایگان و یا حتی نیم بها در حال حاضر یا فراهم نمی باشد و یا به سختی امکان پذیر شده است.

از دیگر نکات مطرح شده در این نشست، نحوه برخورد نامناسب سازمان بهزیستی مشهد با بیماران در خصوص حمایت های این سازمان از بیماران بود.

یکی از بیماران حاضر در این نشست نیز با اشاره به مشکل تهیه دارو گفت: گرانی دارو و بعضا نبود دارو و مشکلات تهیه داروهای خارجی و ایرانی از معضلاتی است که ما با آن همیشه درگیر هستیم.

گفتنی است که این تیم چهار نفره از سه ماه گذشته تمرینات دوچرخه سواری را شروع کرده و بعد از بررسی مسایل و مشکلات موجود تصمیم به انجام این سفر آموزشی گرفته اند.

حسین کاکاوند یکی از دوچرخه سواران این گروه می گوید: در مسیر بین مشهد و تهران متوجه شدیم غیر از این دو کلان شهر، شهرهای بزرگ دیگری مثل سمنان و یا شاهرود دارای انجمن ام اس نمی باشند و بیماران برای انجام امورات اداری خود مجبور به سفر به شهر تهران و یا مشهد هستند. وی می افزاید: علاوه بر این بیشتر هموطنان عزیزمان اطاعات کافی از این بیماری ندارند و این مسئله باعث اختلافات بسیاری در بین خانواده ها شده است.

کاکاوند خاطر نشان کرد: در انجمن ام اس تهران هم تعامل پزشک با بیمار مناسب نیست و امکان حضور پرستاران متخصص داروهای مختلف ایرانی و خارجی در محل انجمن فراهم نشده است که البته این نکته در انجمن مشهد به خوبی رعایت می شود.

وی افزود: همچنین کلاس های مختلف یوگا و مدیتیشن هم که توسط انجمن ام اس مشهد برای بیماران در محل انجمن به صورت رایگان ارایه می شود، در شهر های دیگر در محلی دیگر و با پرداخت هزینه ای هرچند اندک انجام می شود.

گفتنی است که در انجمن ام اس مشهد، فیزیوتراپی و ویزیت بیماران به صورت کاملا رایگان انجام می شود.

با توجه به این که ورزش همراه با تعرق زیاد و گرم شدن بدن برای بیماری ام اس نوعی خطر محسوب میشود اما به گفته اعضای این گروه میزان حمله های مکرر بعد از شروع به ورزش سبک و مداوم کمتر شده و بیماری بیشتر قابل کنترل بوده است.

حسین کاکاوند، سینا صادری، علیرضا موسوی، فربد توسلی اعضای دوچرخه سوار این گروه می باشندکه به همراه مربی، تیم فیلم برداری مستند ساز و همراهی راننده و گروه تدارکات و حمایت کننده ها به سفر خود ادامه می دهند.

مراسم بدرقه از این گروه دوچرخه سواری، صبح روز سه شنبه 26 اردیبهشت از محل انجمن ام اس مشهد انجام شد. دکتر نیکخواه و دکتر اعتمادی در حضور گروه ورزش و صدا و سیمای مرکز خراسان هدایایی را به گروه آوای امید به رسم یادبود اهدا کردند.

لازم به ذکر است نمایندگان بیماران خانم کرباسی و آقای حسینی تا خروجی شهر گروه آوای امید را همراهی کردند.

گروه خبری انجمن ام اس مشهد
جمعه, 29 اردیبهشت 1391 ساعت 13:56

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - هانیه - 2012/05/27

موفق باشید دوستانicon_biggrin

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - پویش - 2012/05/27

سفرتون به سلامت

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - anaram - 2012/05/27

love youuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu allllllllllllllllllllllllllllllllllll love28love28love28love28love28love28

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - ورپریده - 2012/05/27

خدا پشت و پناه تونwink2

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - edarzi - 2012/05/28

اگه تو پاهاتون احساس درد می کنید....
اگه خسته اید....

واسه اینه که روزی هزار باااااار از تو خاطر ما رد می شید.....icon_question

موفق باشید