وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
تاری دید - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: پرسش و پاسخ (https://mscenter.ir/Forum-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%B4-%D9%88-%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D8%AE)
+---- انجمن: عوارض و علائم (https://mscenter.ir/Forum-%D8%B9%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%B6-%D9%88-%D8%B9%D9%84%D8%A7%D8%A6%D9%85)
+---- موضوع: تاری دید (/Thread-%D8%AA%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%DB%8C%D8%AF)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

RE: تاري ديد - TootFarangi - 2010/09/08

(2010/09/08, 12:34 PM)نازنین نوشته است: من نوار عصب چشم اون هم دو بار گرفتم که مشکلی نداشتم
میلو جان من عکس قرنیه وشبکیه چشم گرفتم که مقداری استیگمات منظم ونامنظم مشخص شدهراستش من هر وقتی شیشه عینکمو برعکس میکنم تاری دیدم بهتر میشه به دکتر های مختلفی گفتم ولی تا به حال کاری نکردند راست به نظر شما دارو های اعصاب تاری دید میاره اون هم یک طرفه
شفا یافته کجاییییییی کارت دارم

ببینید دوست عزیز شما عوض اینکه دنبال نوار عصب و عضله باشید بهتره دنبال یک دکتر متخصص چشم اپتومریست بگردید !
اگر دواخل سنندج نداره همچین جایی برید تهران یا تشریف بیارید مشهد یه بیمارستانی هست به نام خاتم الانبیا
من خودم ام اس ام رو از بیمارستان خاتم الانبیا مشهد فهمیدم ! بیمارستان تخصصی چشم هست ، می تونید یکبار امتحان کنید .
دیگه من چیزی به ذهنم نمی رسه بهتون بگم ... Exclamation

RE: تاري ديد - marjan.esmaili - 2010/09/08

سلام به همه دوستان
من مرجان هستم و 29 سالمه.
راستش من ام اس ندارم (البته تا الانWink) . اما همسرم چند وقته که یه علایمی داره که خیلی شبیه ام اسهHuh. این چند وقته کلی تو اینترنت گشتم و راجع بهش خوندم ( تا قبل از این هیچی راجع به این بیماری نمی دونستم و فقط اسمشو شنیده بودم ) تا اینکه به این سایت رسیدم . به نظرم خیلی جالب اومد . در واقع اومدم تا بیشتر با این بیماری آشنا بشم که اگه در اینده معلوم شد همسرم ام اس داره بیشتر راجع بهش بدونم و بهتر بتونم کمکش کنم. و همین طور از اطلاعات شما درباره علایمش و خود بیماری استفاده کنم.

RE: تاري ديد - نازنین - 2010/09/08

راستی مردمک چشم تارم بزرکتر از حد نرمال هستش
مرجان جون علایمش چه جوریه

(2010/09/08, 01:38 PM)نازنین نوشته است: راستی مردمک چشم تارم بزرکتر از حد نرمال هستش

برید یک بیمارستان تخصصی چشم ، ازتون آزمایش پریمتری هم بگیرن ، 30 - 2 و 30 - 60
بعد اون موقع اگر نرمال بود دیگه دنبال ام اس نگردین
(2010/09/08, 01:36 PM)marjan.esmaili نوشته است: سلام به همه دوستان
من مرجان هستم و 29 سالمه.
راستش من ام اس ندارم (البته تا الانWink) . اما همسرم چند وقته که یه علایمی داره که خیلی شبیه ام اسهHuh. این چند وقته کلی تو اینترنت گشتم و راجع بهش خوندم ( تا قبل از این هیچی راجع به این بیماری نمی دونستم و فقط اسمشو شنیده بودم ) تا اینکه به این سایت رسیدم . به نظرم خیلی جالب اومد . در واقع اومدم تا بیشتر با این بیماری آشنا بشم که اگه در اینده معلوم شد همسرم ام اس داره بیشتر راجع بهش بدونم و بهتر بتونم کمکش کنم. و همین طور از اطلاعات شما درباره علایمش و خود بیماری استفاده کنم.

کاش اینا رو تو تاپیک معرفی اعضا می نوشتین agreement2

RE: تاري ديد - marjan.esmaili - 2010/09/08

کاش اینا رو تو تاپیک معرفی اعضا می نوشتین agreement2
[/quote]
اونجا نوشتم. اینجا اشتباهی شد ببخشید دیگه. همین امروز عضو شدم.Blush

RE: تاري ديد - نازنین - 2010/09/08

ایا داروهای ارام بخش تاریییییییییییییییییییییییییی دید میارن

(2010/09/08, 03:24 PM)نازنین نوشته است: ایا داروهای ارام بخش تاریییییییییییییییییییییییییی دید میارن

هشدارها و عوارض جانبی

در صورت بروز هریک از علایم نادر ولی جدی زیر، آلپرازولام را قطع کرده با پزشکتان تماس بگیرید: گیجی، کند شدن قوای ذهنی، خواب‌آلودگی شدید، تکلم کند، کاهش ضربان قلب، تنگی نفس، عدم تعادل، جوش‌های پوست، گلودرد، تب، لرز، کبود شدگی یا خونریزی غیرعادی، زخم‌های دهانی، زردی پوست یا چشم، کاهش حافظه، بی‌خوابی، آشفتگی، یا تحریک‌پذیری‌. آلپرازولام می‌تواند اعتیادآور باشد و اگر دارو به‌طور ناگهانی قطع شود علایم قطع ممکن است مشاهده شوند که عبارت‌اند از: گیجی، کند شدن قوای ذهنی، معده‌درد، افزایش تعریق، تهوع، استفراغ، حساسیت به نور و صدا، یا احساس گزگز یا سوزن سوزن شدن‌. در صورتی که بخواهید آلپرازولام را قطع کنید با پزشکتان مشورت کنید، تا احتمالاً این کار به شکل تدریجی انجام شود. این علایم ممکن است رخ دهند ولی فقط در صورتی که مشکل‌ساز شوند باید گزارش شوند: سرگیجه، خواب‌آلودگی، خشکی دهان، سردرد، تهوع، یبوست، اسهال، ضربان قلب تند یا شدید، یا لرزش‌.

اینم یک لینک که کاملا همه چی رو توضیح داده :
http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A2%D9%84%D9%BE%D8%B1%D8%A7%D8%B2%D9%88%D9%84%D8%A7%D9%85

RE: پاسخ : تاري ديد - بهرنگ - 2010/09/09

(2009/11/15, 02:20 PM)khatoon25 نوشته است: بچه ها من جديدن وقتي خسته مي شم غير از تاري ديد يه حالت ديگه اي داره چشمام يه جوري انگار همه چيزاي ثابت يه كم متحرك مي شن جلوي چشمام شما اين حالتو نداشتين؟

ببینم شماها چرا دلیم به عوارض این داروهای آشغال توجه می کنید.شتر سواری که دولا دولا نمیشه.یا زنگی زنگ یا رومی روم.یا استفاده کنید یا نه.ای آشغالها فقط برا سود کمپانیهای داروسازی تولد میشه.نکته جالب این هست که به ماها به جای ابن یه پول دستی هم بدن تا اونها را استفاده کنیم ما باید بابت اونها پول هم بدیم.

RE: پاسخ : تاري ديد - hamid - 2010/09/09

(2010/09/09, 08:38 PM)بهرنگ نوشته است: ببینم شماها چرا دلیم به عوارض این داروهای آشغال توجه می کنید.شتر سواری که دولا دولا نمیشه.یا زنگی زنگ یا رومی روم.یا استفاده کنید یا نه.ای آشغالها فقط برا سود کمپانیهای داروسازی تولد میشه.نکته جالب این هست که به ماها به جای ابن یه پول دستی هم بدن تا اونها را استفاده کنیم ما باید بابت اونها پول هم بدیم.

بهرنگ جان شما چرا علاقه وافر به پاسخ گويي سوالات يك سال قبل داريد ؟
عزيز يه نگاهي هم به تاريخ پست بنداز

RE: تاري ديد - mojtaba2iran - 2010/09/10

حمید راست می گه دیگه . ما هم سر کار رفتیم اومدیم دوباره خوندیم . وقت مثل طلایمون رو دوباره هدر دادیم