وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
تاثیر زود رنجی بر ام اس - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: نظرسنجي (https://mscenter.ir/Forum-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D8%B3%D9%86%D8%AC%D9%8A)
+--- موضوع: تاثیر زود رنجی بر ام اس (/Thread-%D8%AA%D8%A7%D8%AB%DB%8C%D8%B1-%D8%B2%D9%88%D8%AF-%D8%B1%D9%86%D8%AC%DB%8C-%D8%A8%D8%B1-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

RE: تاثیر زود رنجی بر ام اس - leili-asmaneh - 2012/07/02

من اولش ولی از وقتی ازدواج کردم خیلی بهتر شدم از بس که خانواده شوهرم ریلکسن و اصلا حرص نمی خورن خیلی کم هم مریض می شن مادر شوهرم ریه اش مشکل پیدا کرده بود رفت عکس گرفت دیدن یه توموری تو ریه اشه اومد بیرون عکسو پاره کرد گفت اگه به مریضی محل بدی یه دندون درد هم می تونه بکشتت آره راست می گه ولی باید بنیه اش را داشته باشی
من نمی تونم

RE: تاثیر زود رنجی بر ام اس - شیرین - 2012/07/02

من یکی که حساس و زود رنج بودم و هستم و خواهم....بود آیا؟
نمیدونم خواهم بود یا نه اما الان که خیلی حساسم...خیلی بدهbadtaste

RE: تاثیر زود رنجی بر ام اس - برگ 7 - 2012/07/02

من هم زودرنج وحساس بودم الان هم یه کم هستم ولی از وقتی این بیماری اومد فهمیدم وقتی حساسیت نشون میدم علائم بیماریم بیشتر خودشو نشون میده و حالم خوب نیست بعد نتیجه گرفتم که بخاطر اینکه حالم بد نشه تعمداً باید از حساس بودنم کم کنم . خیلی سعی کردم و تا حد زیادی هم موفق شدم icon_biggrinlaughing3
بخاطر اینکه مریضیمون بد تر نشه من روی زود رنجیم کار میکنم agreement2

RE: تاثیر زود رنجی بر ام اس - hilda - 2012/07/02

vaaay manam kheily hasso zood ranjam hanoozam hastam ama daram saay mikonam bezaramesh kenar chon bishtar az harkasi khodamo aziat mikone ishala ke hame betoonim in akhlaghe bado bezarim kenar Smile (16)Smile (16)

RE: تاثیر زود رنجی بر ام اس - nazii - 2012/07/02

من که زودرنج نبودم اما از وقتی بيماريم شروع شده خيلی دل نازک شدم اوايل نميخواستم قبول کنم ولی شدم ديگهconfused2 رفتارای ديگران گاهی بدجوری ميرنجونتمrolleyes

RE: تاثیر زود رنجی بر ام اس - sooorooosh - 2012/09/21

جدای زود رنج و حساس بودنم...اگر کسی هم اذیتم میکرد مدت ها غم و غصه میخوردم ...اگر میدونستم این دلیل بیماریمه صد در صد سبک زندگیمو عوض میکردم...دیره دیگه

RE: تاثیر زود رنجی بر ام اس - paeeze - 2012/09/21

فکر میکنم متقابل هست.ام اس هم بی تاثیر نیست.گاهی وقتا انقدر بهش فکر میکنم که حس میکنم داغون شدم حافظه ام دیگه فضا نداره همش شده ms!

منم قبلش زود میرنجیدم.اون موقع ها مدرسه که میرفتم کار به گریه هم میکشید -البته تو خونه نه مدرسه-واسه نمره لامصبangry2

RE: تاثیر زود رنجی بر ام اس - ساغر - 2012/09/21

منم بسيااار زودرنج, حسسسساس و خودخور بودم
خيلى زود ناراحت ميشدم و بغض گلومو ميگرفت و تا اونجا كه ميشد چيزى به طرف مقابل نميگفتم در عوض شب تا صب, صب تا شب بهش فكر ميكردم هى ميگفتم چرا اينو نگفتم چرا اونو نگفتم چرا اينجورى شد...

خلاصه زودرنجى و خودخورى يكى از خصلتاى جدا نشدنى از منه اما اصولا نميزارم كسى متوجه ناراحتيم بشه

RE: تاثیر زود رنجی بر ام اس - arezoo_azizi - 2012/09/21

angryخیلی دیر زود میرنجمangry

RE: تاثیر زود رنجی بر ام اس - ماه - 2012/09/22

منم خدای زودرنجی ام.کافیه یکی یه ذره ناحق بهم بگه دیگه بارون اشکام بند نمیادsadsadsadsadsadsadsad

هی هم میگم دختر داغون میشی حمله ام اس عود میکنه..ولی دست خودم نیست جداً!!!

نمیتونم هضم کنم چطور بعضی ها اینقدر راحت دل میشکونن و عین خیالشون نیستangryangryangry

چه میدونم شاید خودم با این کارام ام اسو به زندگیم دعوت کردم ولی همینش هم که دست من نبودconfused2confused2confused2