وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
استفاده از ترد ميل - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: پرسش و پاسخ (https://mscenter.ir/Forum-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%B4-%D9%88-%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D8%AE)
+--- موضوع: استفاده از ترد ميل (/Thread-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D8%AA%D8%B1%D8%AF-%D9%85%D9%8A%D9%84)

صفحه ها: 1 2 3

استفاده از ترد ميل - omid882 - 2009/10/20

سلام به همه دوستان �Wink
حالتون خوبه ؟خداروشكر �Smile
ميخواستم نظرتون رو در مورد ترد ميل بدونم آيا براي ماام اسي ها مفيد هست يا نه؟
دوستون دارم �:-*
باي �8)

پاسخ : پرسش - simorgh - 2009/10/20

اميد جان
ام اس شما در چه حده؟يعني چه عوارضي داريد؟
اگه از اوون دسته هستيد كه فقط اسم ام اسو دارن كه ان شا اله همينطور باشيد‏‏ ترد ميل هيچ مشكلي براتون ايجاد نمي كنه و اتفاقا يه ورزش سالم هستش.فقط احتياط در مورد آستانه خستگيه كه خودتونو خسته نكنيد بين ورزش استراحت داشته باشيد.
سالم باشيد

پاسخ : استفاده از ترد ميل - hamid - 2009/10/20

منم شنيدم كه استفاده از ترد ميل خوب ولي اطلاعات تكميلي ندارم
اگه كسي اطلاعات كامل داره مطرح كنه كه استفاده كنيم� Wink

پاسخ : استفاده از ترد ميل - nahid - 2009/10/20

سلام من در مورد دوچرخه ثابت همین سوالو دارم� با اجازتون دیگه همین جا مطرح می کنم .اگه اطلاعی دارین چه خوبیهایی داره ؟ چه نوعش بهتره و...� اونو هم لطفا بگین.

پاسخ : استفاده از ترد ميل - anaram - 2009/10/21

كلا تا اونجايي كه ميدونم استفاده از ترد ميل برايه مدت زمان طولاني ( منظورم ماه و ساله ) كه بطور پيوسته و بالايه روزي يك ساعت باشه كلا برايه همه آدما بده . يه كمر آسيب ميزنه
اما در غير اين صورت يعني كمتر از يك ساعت اگر باشه و خيلي هم پيوسته نباشه ورزش خوبيه .
واسه ام اسي ها هم تا اونجايي كه من ميدونم ميگن همراه با استراحت باشه . يعني اگر مثن ميخواي كلا 45 دقيقه رويه تردميل باشي تقسيمش كن به 3 تا 15 دقيقه كه خستگي و فشاري در كار نباشه
كلا ورزش خوبي� Wink

پاسخ : استفاده از ترد ميل - Sina - 2009/10/21

ترید میل برای پیاده رویه .... خوب چرا پیاده روی نمیکنین؟؟
دوچرخه ثابت هم برای دوچرخه سواریه ... چرا دوچرخه سواری نمیکنین؟؟
ما از این خرت و پرتا داریم که مثلا هم دوچرخه ثابته هم دست چرخه ثابته ... یعنی در حالی که داری پا میزنی باید دستت رو هم جلو عقب ببری ...
ولی من که تا حالا سوارش نشدم ... شاید فقط مامانم استفاده کنه چون دوچرخه سواری نمیکنه .. بابامم که مهمترین مهمونیا رو هم با دوچرخه میاد ...
حالا من سوالم از شما اینه که چرا هیشکی از طبیعیش استفاده نمیکنه ؟؟؟

پاسخ : استفاده از ترد ميل - anaram - 2009/10/21

سينا جان دنياي امروز خيلي اين اجازه و فرصت رو به آدم نميده . البته بگما . من خودم روزي 1 ساعت پياده روي رو دارم . ( از دانشگاه به خونه و برعكس ) اما دو چرخه سواري اصلن .
طبيعيش خيلي خوبه ولي خداييش تو خودت وقت داري روزي 1 ساعت دوچرخه سواري كني؟ اصلن ميرسي؟

پاسخ : استفاده از ترد ميل - hamid - 2009/10/21

انارام جان ضرر ترد ميل به كمر وقتيه كه از خاصيت كوهنوردي ( ارتفاع بالا ) استفاده كني . البته اينيم كه شما گفتي ( بالاي 1 ساعت ) درسته , اونم مضرر هست .

سينا من ديدم اصلا سوار دوچرخه نميشم گفتم ببرم شمال لااقل اونجا سوار ميشم
از وقتي كه بردم شمال . پنچره من اصلا طرفشم نرفتم كه يه باد بزنم سوار شم
خوب سخته ديگه قبول كن� Smile

پاسخ : استفاده از ترد ميل - omid882 - 2009/10/21

سلام سيناجان� Wink
حالت خوبه ؟خداروشكر� :-*
اگه يك نفر بتونه ورزش در حالت طبيعي انجام بده معلومه كه خيلي بهتره� Smile
اما همه نميتونن مثل من� :'(
موفق وسالم باشي� 8)
باي� :o :-\

پاسخ : استفاده از ترد ميل - Sina - 2009/10/21

ای بابا من که متوجه منظورتون نمیشم ؟؟؟
یعنی یک ساعت وقت دارین رو ترید میل راه برین ولی یک ساعت وقت ندارین پیاده روی کنین؟؟؟؟
فرقش چیه؟؟؟