وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
ام اسی های زیر ۱۸ سال - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: بحث هاي تخصصي اعضا (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%D9%8A-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7)
+--- موضوع: ام اسی های زیر ۱۸ سال (/Thread-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B2%DB%8C%D8%B1-%DB%B1%DB%B8-%D8%B3%D8%A7%D9%84)

صفحه ها: 1 2 3 4

RE: ام اسی های زیر ۱۸ سال - shadiring - 2014/05/23

یادش بخیر وقتی منم فهمیدم مریض هستم 16 سالم بود و تو انجمن کوچیکترین بودم...
آدم چقدر زود پیر میشه

RE: ام اسی های زیر ۱۸ سال - peli - 2014/05/24

منم وقتی 15 سالم بود مبتلا شدمangry الانم 28 سالمه
angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2

RE: ام اسی های زیر ۱۸ سال - پویش - 2014/05/24

من چیزی نمیگم فقط انشالله بحق باب الحوائج موسی بن جعفرخداوندبه همه شفا دهد

RE: ام اسی های زیر ۱۸ سال - Destiny hope - 2014/05/24

منم 17 سالگی وقتی دانش آموز بودم برام تشخیص ام اس دادن،
مثل بقیه هم سن و سالام درس خوندم، مثل همیشه شاگرد اول شدم و دانشگاه سراسری هم قبول شدم،
البته مشکلات خاص خودمو داشتم ولی حسابی به خودم میرسیدم و انقدر درس رو جدی نمیگرفتم که استرس بگیرم و حالم بد شه
ولی از وقتی دانشجو شدم همش با خودم درگیرم angry3
یه روز میگم من با بقیه بچه ها فرقی ندارم و حتی ازشون بهترم و میخوام تاپ باشم، Smile (16)
بعدش که بهم فشار میاد و حالم بد میشه تازه یادم میفته من مثل بقیه نیستم کلی افسرده میشمsad2

RE: ام اسی های زیر ۱۸ سال - همراز - 2014/06/05

من وقتی 15 سالم بود دچار ام اس شدم که یک سال بعد تشخیص ام اس داده شد.
اگرچه پیش اگهی ام اس تو سن پایین خوبه ولی دعا میکنم هیچ کس اولا دچار ام اس نشه و ثانیا اگر شد توی دوران نوجوانیش دچار ام اس نشه.
چون مجبوره خیلی زود بزرگ بشه و بهترین لحظات زندگیش رو از دست بده...

RE: ام اسی های زیر ۱۸ سال - BABA - 2014/06/05

icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin

RE: ام اسی های زیر ۱۸ سال - shaytoon - 2014/06/05

(2014/06/05, 12:47 AM)همراز نوشته است: من وقتی 15 سالم بود دچار ام اس شدم که یک سال بعد تشخیص ام اس داده شد.
اگرچه پیش اگهی ام اس تو سن پایین خوبه ولی دعا میکنم هیچ کس اولا دچار ام اس نشه و ثانیا اگر شد توی دوران نوجوانیش دچار ام اس نشه.
با وجود اینکه بعضی از لذتهای نوجوانیم رو از دست دادم باز خوشحام که ام اس تو 18 سالگی اومد سراغم
شاید اگه تو سن های بالا تر میومد سراغم خیلی زود تسلیمش میشدم
ولی تو این سن به جرات میتونم بگم که ام اس رو شکست دادم و حاضرم تا آخر عمرم باهاش زندگی کنم
هنوز وقت دارم راه های زیادی رو برای ادامه زندگی در کنار ام اس پیدا کنم

RE: ام اسی های زیر ۱۸ سال - همراز - 2014/06/06

(2014/06/05, 08:25 PM)shaytoon نوشته است:
(2014/06/05, 12:47 AM)همراز نوشته است: من وقتی 15 سالم بود دچار ام اس شدم که یک سال بعد تشخیص ام اس داده شد.
با وجود اینکه بعضی از لذتهای نوجوانیم رو از دست دادم باز خوشحام که ام اس تو 18 سالگی اومد سراغم
شاید اگه تو سن های بالا تر میومد سراغم خیلی زود تسلیمش میشدم
ولی تو این سن به جرات میتونم بگم که ام اس رو شکست دادم و حاضرم تا آخر عمرم باهاش زندگی کنم
هنوز وقت دارم راه های زیادی رو برای ادامه زندگی در کنار ام اس پیدا کنم

خیلی خوشحالم از اینکه ام اس رو تونستی شکست بدی fighting0030.gif و روحیت مثل اسمی که برای خودت انتخاب کردی پر انرژیه.happy0064.gifhappy0064.gifhappy0064.gif:
امیدوارم بتونی در کنار ام اس بهترین راهها رو پیداکنی.ولی من هنوز نتونستم باهاش کنار بیام.angryangryangry