امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اسی های زیر ۱۸ سال
سلام.میخواستم ببینم کسی اینجا هست که ام اس داشته باشه ولی زیر ۱۸ سال سن داشته باشه؟؟؟؟HuhHuhممنونHeartHeart
یک عمر هر دردی به من دادی
حس میکنم عین نیازم بود...
 تشکر شده توسط : maryam.N , minoshka , liliyam , saba.
آنیتا جون ، فکر کنم زیر 18 سال هم داریم ولی به خاطر محصل بودنشون کمتر میان تو سایت .icon_question
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : maryam.N , minoshka , anita97 , saba. , sooorooosh
الان 20 سالمه ولی زیر 18 مبتلا شدمwoman
"یک راند دیگر مبارزه کن"
وقتی پاهایت چنان خسته اند که بزور راه میروی...
 تشکر شده توسط : minoshka , maryam.N , anita97 , saba. , sooorooosh
آره یه بچه 11 ساله
با کمک عضو اینجا شده
بهش پیام میدم که بیاد اعلام هویت کنه
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : minoshka , anita97 , maryam.N , saba. , sooorooosh
(2013/10/04, 02:14 PM)anita97 نوشته است: سلام.میخواستم ببینم کسی اینجا هست که ام اس داشته باشه ولی زیر ۱۸ سال سن داشته باشه؟؟؟؟HuhHuhممنونHeartHeart

آره من که 16 سالمه ام اس دارم مگه تو چند سالته؟badtaste
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : kiana , minoshka , nahid , anita97 , maryam.N , saba. , sooorooosh
(2013/10/04, 10:24 PM)glassheart نوشته است:
(2013/10/04, 02:14 PM)anita97 نوشته است: سلام.میخواستم ببینم کسی اینجا هست که ام اس داشته باشه ولی زیر ۱۸ سال سن داشته باشه؟؟؟؟HuhHuhممنونHeartHeart

آره من که 16 سالمه ام اس دارم مگه تو چند سالته؟badtaste

چه جالب منم ١٦ سالمه ولي از ١٥ سالگي فهميدم ام اس دارم و از ١٢،١٣ سالگي علائمشو داشتم. تو چه جوري فهميدي؟؟؟

(2013/10/04, 10:10 PM)paeazan نوشته است: آره یه بچه 11 ساله
با کمک عضو اینجا شده
بهش پیام میدم که بیاد اعلام هویت کنه

آخيييييييي. ١١ سال كه خيلي كمه. واقعا چراااااا؟؟؟
 تشکر شده توسط : minoshka , kiana , nahid , maryam.N , DavidBili , saba.
منم 26 سالمه ولی 14 سالگی متوجه شدم ام اس دارم.
ارزش ماورایی هرکس، به اندازه حرفهاییست که برای نگفتن دارد...
 تشکر شده توسط : kiana , maryam.N , anita97 , DavidBili , fireboud , نازلی , saba. , sooorooosh , eilayda23
(2013/10/04, 06:54 PM)kiana نوشته است: الان 20 سالمه ولی زیر 18 مبتلا شدمwoman

(2013/10/04, 11:53 PM)مینا ح نوشته است: منم 26 سالمه ولی 14 سالگی متوجه شدم ام اس دارم.

خيلي ممنون از شما. فقط يه خواهش داشتم ميشه لطفا يه ذره از تجربياتتون و حال و احوال اون روزهاتون با توجه به اينكه دانش آموز بوديد و استرس امتحانا و استرس كنكور هم بود چه كرديد؟؟؟الان حالتون چطوره فرقي ميكنه آدم بالاي ١٨ ام اس بگيره يا پايين ١٨. كلا وضعيتتون با ديگر ام اسي ها متفاوته آيا. خيلي خيلي ممنون از شما
 تشکر شده توسط : kiana , مینا ح , saba. , sooorooosh
قابل توجه دوستان اکثر خانمهای سایت زیر هیجده سالند مثل خودم با یه بچه و تحصیلات دانشگاهی زیر 18 سالم قدرت خدارو می بینی بنازم این همه اراده وهوش وذکاوت قربون خودم برم Smile (52)
 تشکر شده توسط : ayda.m , anita97 , hadisss , kiana , liliyam , مینا ح , نازلی , saba. , free , sooorooosh , hyd69hyd
(2013/10/05, 04:34 PM)یوسفی نازنین نوشته است: قابل توجه دوستان اکثر خانمهای سایت زیر هیجده سالند مثل خودم با یه بچه و تحصیلات دانشگاهی زیر 18 سالم قدرت خدارو می بینی بنازم این همه اراده وهوش وذکاوت قربون خودم برم Smile (52)

بلهههههههه. اون كه ١٠٠ البته شما درست ميفرماييد همه خانوماي سايت زير ١٨ سالن. agreement2agreement2
 تشکر شده توسط : یوسفی نازنین , kiana , liliyam , عسل راد , نازلی , saba. , sooorooosh , glassheart

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان