وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
اطلاعیه : هفدهمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: بحث ها وگفت و گوهای عمومی اعضاء (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%87%D8%A7-%D9%88%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7%D8%A1)
+--- انجمن: کوهنوردی و گردشگری ام اس سنتر (https://mscenter.ir/Forum-%DA%A9%D9%88%D9%87%D9%86%D9%88%D8%B1%D8%AF%DB%8C-%D9%88-%DA%AF%D8%B1%D8%AF%D8%B4%DA%AF%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3-%D8%B3%D9%86%D8%AA%D8%B1)
+--- موضوع: اطلاعیه : هفدهمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر (/Thread-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%DB%8C%D9%87-%D9%87%D9%81%D8%AF%D9%87%D9%85%DB%8C%D9%86-%D9%81%D8%B1%D8%A7%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86-%DA%AF%D8%B1%D8%AF%D8%B4%DA%AF%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3-%D8%B3%D9%86%D8%AA%D8%B1)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

RE: اطلاعیه : هفدهمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر - earth - 2013/09/06

می بینم که یاران همگی بدون اینکه دور دهنشون رو تمیز کنند و هنوز رد پفک و بستنی هایی که خوردند دورِ لبهاشون دیده می شه، همگی آن هستند و دارند پای ام اس سنتر خستگی در می کنند.

RE: اطلاعیه : هفدهمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر - sooorooosh - 2013/09/06

عالی بود دوستان. ممنون از همراهی و هم گامیتون.
ایشالا برنامه های خیلی بزرگتر

RE: اطلاعیه : هفدهمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر - مـه ســـا - 2013/09/06

عاشق اون خيل عظيم نارنجي پوش هستم...كه تو ذهن همه ملت يه سوال گنده بوجود آورده بود...
اينا كين؟ چرا نارنجي پوشيدن؟؟
واكنشا عالي بود...
كوهنورديمون واقعا خوب بود
خدايي سطح كوهنوردي اينبار 4 واقعي بود...
فقط اگه اين خورشيد دست از سر ما برداره من يكي دستاشو مي بوسم
مرسي گروه همگام كه در كنارمون هستيد و محرك ما در كوهنوردي هستيد
واي من الان عاشق زمين و زمان و ام اس سنتر و همه و همه هستم
مرسي كه هستيد

RE: اطلاعیه : هفدهمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر - eglantine - 2013/09/06

آقا حرف نداشت
کلی انرژی مثبت گرفتیم
کلی عالی بود
کلی همراهی کردن!
چند تا آقای مسن هم بودن! خیلی سرزنده و شاد بودن! اصن آدم میدیدتشون خود به خود انرژی میگرفت!
واکنش مردم هم در کل عالی بود!
صبح هم با چن تا از بچه ها بالا وایستاده بودیم!
بعد یکی اومد از کنارمون رد شد گفت دوستای نارنجیتون پایین منتظرن!
اینقده چسبید! اصن گوشت میشه به روح آدم! رسما!
عاشق گروه نارنجیمونم!love28

ولی یه توصیه ی جدی به هممتون میکنم! هیچوقت با ناخن بلند پا نرین کوه یا سرازیری! حتی اگه یه میلیمتر باشه!rolleyes

پست مه سا حرفای منم هست!

آقا کلا! جمیعا! همهی کسایی که اونجا بودن مرسی!icon_question
از همگام هم بیشتر مرسی!icon_question

RE: اطلاعیه : هفدهمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر - hamid_147 - 2013/09/06

منم با مهسا موافقم
همه براشون سوال بود که چرا نارنجی پوشیدن بچها؟وقتی برایشون توضیح میدادن واقعا لذت میبردن.من واقعا لذت بردم خیلی خوش گذشت.درکنار دوستای خوبم واقعا بهترین لحظات زندگیمه که جز عمرم نوشته نمیشه.

RE: اطلاعیه : هفدهمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر - hessam - 2013/09/06

خوشحالم به همه مثل همیشه خوش گذشتagreement2
خیلی دلم می خواست بیام ولی............angry2

باشه برای دفعه بعد انشالاه که سعادتی برای من باشه که بتوانم از جمع گرم دوستان استفاده کنمAngelAngel

RE: اطلاعیه : هفدهمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر - neda.n - 2013/09/06

روزگار خوش ما بر بام نارنجی
توصیفش سخته ، کاش بودید و با چشمای خودتون می دیدید . اون پایین هجمه آدمای نارنجی پوش هی زیاد و زیاد تر میشه . هر کی میاد یه چیز نارنجی داره . شال ، تی شرت ، روبان . بام لحظه به لحظه داره نارنجی تر میشه . حمید وایستاده ، آقای پلیس میاد می گه چرا نارنجی پوشیدین ، حمید هیچی نمی گه خوشحال تراکت رو میده دستش و می گه خودتون بخونید .اما ، اقای پلیس که یه کم از رنگها می ترسه حمید رو می بره توی ایستگاه . خب مسئولیت داره دیگه ! دل من اما قرصه ، ما فریاد صدایی هستیم که به هیچ کجای این عالم بر نمی خوره . ما داریم مسئولیت بقیه رو به دوش می کشیم . ما با خودمون می گیم حتی یه نفر وقتی بدونه هم یه نفره . دل قرصی درسته ، حمید شاد و خندان میاد بیرون . فربود که خب خواب مونده کمی دیر میرسه اما میرسه و با دوربین عکاسیش میرسه . با دوربین ثبت لحظه هاش . و همون اول تو اولین قاب تصویر لحظه آغازمون ثبت میشه . آخه ما کار بزرگی در پیش داریم . راه می افتیم تراکت ها توی دست بچه هاست . تصور کنید یه صف نارنجی ، یه خیل نارنجی داره بام رو میره بالا . شما باشین کنجکاو نمیشین ؟ نگاهها پرسشگره . میریم جلو . می گیم می خواین بدونین ما چرا نارنجی هستیم تو اکثر موارد جواب اینه : آره اتفاقا خیلی کنجکاو شدم . و ما توضیح میدیم و توضیح میدیم . از بیماری که قاب شکسته مونده روی دیوار نیست . از خودمون که پر از انرژی هستیم . از صعودهامون . از برنامه هامون . قدرت عجیبی پیدا کردن بچه ها . بی مهابا حرف می زنن از خودشون . انگار هیچکی اونجا دیگه از اسم ام اس نمی ترسه . اول از همه انگار خودمون خودمون رو باور کردیم . ری اکشن آدما جالبه . کلی ذوق می کنن . کلی براشون جالبیم . کلی حیرت زده میشن . ما به هدفمون رسیدیم . با خودم فکر می کنم . این آقا که بهش می خوره صاحب یه شرکت باشه . اگه همین فردا یه بیمار ام اس بره سراغش برای کار ، چی یادش میاد ؟؟ اولین تصویرش از بیمار ام اس چیه ؟ آدما رو می بینم که تراکت ما رو به دقت می خونن . برامون دعای خیر می کنن . بهمون افتخار می کنن و جسارتمون رو تحسین می کنن . آقای دکتری می گه آفرین بچه ها ،‌آخه کی میگه ام اس یعنی ناتوانی ، به خدا ذهن مردم غلطه ، چه کار بزرگی می کنین که فرهنگ سازی می کنین . خب مثه هر کار بزرگ دیگه ای یه چند نفری هم خوب برخورد نمی کنن اما نیمه پر لیوان یه چیز دیگه می گه . از بین اون همه آدم یکی دو نفر تعداد ناچیز و بی اهمیتیه مگه همه جامعه آدمای باشعورین ؟مگه آدمه بیمار روحی نداریم ؟. مگه همه جامعه سالمن ؟میرسیم به انتهای مسیر پیاده رویه بام . گروه همگام یه جای خوب تو چمنها پیدا کردن که میریم و اونجا میشینیم . و یه صبحانه مفصل در انتظارمونه . بعد صبحانه گروهی خوشمزه گروه پر انرژی که مزینه به خنده و شادی ، بچه ها دو گروه میشن یه گروه تصمیم دارن یکی دو ایستگاه دیگه بالا برن و یه سری همونجا می مونن و یه سری هم بر می گردن . اونایی که بالا میرن هنوز تو کمر کش کوه تراکت پخش می کنن و با مردم به صحبت می ایستن . راستی یادم رفت بگم اون پایین یه نفر از انجمن سینمای جوان ازمون عکس می گیره و اون بالا در ایستگاه دو یه مرد ازمون می خواد بایستیم تا فیلم و عکس بگیره برای بچه هاش که خارج از کشورن تا توان و انرژی ما رو ببینن . معروف شدیم به نارنجی پوشها . اونایی که تو مسیر بروشور رو خوندن میان و انرژی میدن بهمون . میگن خدا قوت نارنجی پوشها . آفرین به همتتون و چیزای این شکلی . یه آقای پیری هم تو راه برامون کلی آواز می خونه و حرکات موزون می کنه ؟؟؟ خب مسیر رو تا ایستگاه دو رفتیم و چون این پیمایش هدف بیشتر از کوهنوردی اطلاع رسانیه بر می گردیم و پس از طی مسیر میرسیم به دوستانمون و محل استقرار . بعد ناهار بچه های مهربون همگام و مهدی خیریه عزیز برامون برنامه ای تدارک دیدین و اونم تقدیر از کوهنوردهاییه که از ام اس سنتر یک سال گذشته رو در کنار همگامی ها تلاش کردن و نهایتا تلاششون به دماوند ختم شده . یادبود بچه ها واقعاااا زیباست . مجسمه مرد کوهنورد و یه لوح تقدیر . همگامی ها و مهدی جان یه بار دیگه نه از طرف صرفا گروه کوهنوردی ام اس سنتر که از طرف کل بچه های ام اس سنتر از شماها از صمیم قلب بخاطر تمام همراهیتون در سال گذشته سپاسگزاریم . ممنون که یک سال ما رو با همه غرولندها و بی تجربگی هامون همراه بودید . بعد از اون متین و مریم هم برای بچه های همگام و کوهنورد هدیه ای آماده کرده بودن . یه هدیه برای سرپرست و یکی یک عکس شاسی شده برای بچه ها که دستشون درد نکنه و ممنون از زحمتشون . بعد از این مراسم ها راه افتادیم به سمت پارکینگ و روز زیبای نارنجی اینچنین به پایان رسید .

RE: اطلاعیه : هفدهمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر - sargol - 2013/09/06

نداجوون معرکه ای گزارشت خیلی عالی هست واقعا یک لایک براش کمه. همه ی نارنجی پوشان معرکه هستین دستتون درد نکنه بااین کارتون دنیا رو ترکوندین کاش منم سعادت شرکت توی جمع تون رو داشتم.به امید موفقیهای هرچه بیشتر نارنجی پوشان معرکه وبینظیر.شما نارنجی پوشان عزیز بینظیر بافتح دماوند بادستانی ظاهرا خالی کادوی خیلی گرانبهایی تقدیم همه ما کردید.واقعا این زحماتی که شماعزیزان نارنجی پوش برای همه ی ما می کشید غیرقابل جبران هست. نارنجی پوشان معرکه خداقوت وخدا پشت وپناه شما

RE: اطلاعیه : هفدهمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر - melody - 2013/09/06

خدا قوت نارنجی پوشهاwomanmen
ماشالا به همت بلندتونhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
مرسي بچه ها
icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question

RE: اطلاعیه : هفدهمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر - fireboud - 2013/09/06

اول از همه دوستانی که از راه دور و نزدیک اومدن تشکر می کنم بعدش از مهدی و گروه همگام ممنونم که همیشه لطف بسیاری به ما داشتن و در نهایت امیدوارم استقبال از این برنامه ها مثل امروز زیاد باشه و هر روز و هر روز به تعدادمون اضافه بشه
هر تراکتی که هر کدوم از شما به مردم می دادید و شروع به توضیح ام اس و هدف گروهمون می کردید قدمی بود برای نزدیک شدن به خواسته هامون به توقعاتمون به اهداف بزرگمون و قوت قلبی برای ما
ندا گزارش کاملی نوشت من هم چند تا عکس از برنامه میذارم که برای دوستانی که فرصت نشد بیان این لحظات خوب و بیاد موندنی به تصویر کشیده بشه
[تصویر:  IMG_9543.JPG]
[تصویر:  IMG_9560.JPG]
[تصویر:  IMG_9561.JPG]
[تصویر:  IMG_9588.JPG]
[تصویر:  IMG_9631.JPG]
[تصویر:  IMG_9638.JPG]
[تصویر:  IMG_9689.JPG]
[تصویر:  IMG_9718.JPG]