وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
اطلاعیه : هفدهمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: بحث ها وگفت و گوهای عمومی اعضاء (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%87%D8%A7-%D9%88%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7%D8%A1)
+--- انجمن: کوهنوردی و گردشگری ام اس سنتر (https://mscenter.ir/Forum-%DA%A9%D9%88%D9%87%D9%86%D9%88%D8%B1%D8%AF%DB%8C-%D9%88-%DA%AF%D8%B1%D8%AF%D8%B4%DA%AF%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3-%D8%B3%D9%86%D8%AA%D8%B1)
+--- موضوع: اطلاعیه : هفدهمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر (/Thread-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%DB%8C%D9%87-%D9%87%D9%81%D8%AF%D9%87%D9%85%DB%8C%D9%86-%D9%81%D8%B1%D8%A7%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86-%DA%AF%D8%B1%D8%AF%D8%B4%DA%AF%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3-%D8%B3%D9%86%D8%AA%D8%B1)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

RE: اطلاعیه : هفدهمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر - barzegar - 2013/09/06

قرار بود منم بیام ولی نشدangry
ولی خیلی خوشحالم که به همه خوش گذشت و بام تهران نارنجی پوش شد
خسته نباشینicon_questionicon_question

RE: اطلاعیه : هفدهمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر - نازلی - 2013/09/06

داشتم گزارش ندای عزیز رو می خوندم نمی دونم چرا گریه ام گرفت sad2sad2کاش منم با شما بودم خوش به حالتون عکس های فربود عزیز هم عالی بود دست همگی درد نکنه سربلندمون کردید واقعاً عالی بود ممنونhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.giflove28icon_questionicon_question

RE: اطلاعیه : هفدهمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر - ayda.m - 2013/09/06

من هیچوقت مطلع نمیشم از گردشاتووووونHuh
تنها میگردمsad2

RE: اطلاعیه : هفدهمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر - رنگین کمان - 2013/09/06

بچه ها امروز خیلی عالی بود
من بسیار بسیار لذت بردم، خسته نباشید می گم به تمام دوستانی که زحمت برگزاری این برنامه رو کشیدن icon_question
گروه کوهنوردی ام اس سنتر و گروه کوهنوردی همگام همراهی با شما حتی به اندازه ی یک مسیر کوتاه برای من باعث افتخاره love51 مرسی از زحماتتون
به امید این که در برنامه های بعدی تمامی دوستان بتونن شرکت کنن
دوستون دارم دوستای گلم love28

RE: اطلاعیه : هفدهمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر - kaveh_plus - 2013/09/06

کاش من هم تهران بودم با شما میومدم ولی حیف که نیستم
امیدوارم همیشه همینطور خوش و خرم باشیدicon_questionicon_questionicon_question

RE: اطلاعیه : هفدهمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر - matinfard - 2013/09/06

یک برگ دیگه از دفتر خاطرات ام اس سنتر نگاشته شد...
یک روز خوب وبه یاد ماندنی دیگه با تاثیری به مراتب قوی تر از قبل (به عقیده من البته) که همون پخش تراکت ها و گفتگو با مردم بود
آن هم وقتی که سوال چرا نارنجی در اذهانشان رقم می خورد و پاسخ دوستان و آن نوشته جامع وکامل...
(آقا اجازه! میشه اسکن اون تراکت ها رو در سایت هم بذارین؟)
...
از همه کسانی که امروز رو تبدیل به یک روز زیبا کردن یک دنیا ممنون
حمید و فربود که زحمت این حرکت زیبا رو کشیدن
مهدی خیری برای برنامه ریزی این برنامه عالــــــی
سپاس از دوستان دوست داشتنی ام اس سنتر
و ممنون از همگامی تمام دوستان همگام...
و جای همگی شما که سعادت دیدارتان را نداشتیم یک دنیا خالی...

RE: اطلاعیه : هفدهمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر - damoun - 2013/09/06

واقعاً فوقالعاده بود ، این کاملترین چیزیه که می تونم بگم.

جای همه ی بچه هایی که نیومدن خالی بود.

خیلیا که ما رو نارنجی پوش دیدن ازمون دلیلش رو پرسیدن ، وقتی توضیح دادیم ، تحسینمون کردن ، احترام رو تو نگاهشون می دیدیم ، بعضیا ازمون خواستن که هفته های بعد هم بریم.

در کنار شما دوستان بودن هم که عالی بود.

از همتون ممنونم. همیشه شاد باشید.

RE: اطلاعیه : هفدهمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر - kheiri.mahdi - 2013/09/07

درود بی کران بر شما و همت والاتون
به جرات می گم یکی از بهترین روزهای زندگیم با کلی خاطره خوب نارنجی و هم گامانی به رنگ و روی خوش زندگی رو تجربه کردم
یکبار دیگه به همه ثابت کردین این خواستن توانستن واقعی یعنی چی باعث افتخار منه هم گامی با شما دوستای عزیزتر از جانم از اینکه تحمل کردید و همه جوره همکاری لازم رو خیلی بصورت حرفه ای با نگاه کامل به کار بزرگ این برنامه که اطلاع رسانی بود انجام دادین و کاری کردین ما هم براحتی وظیفمون رو انجام بدیم تشکر ویژه دارم.
حمید و فربود گل از اینکه همه سعی و تلاشتون برای هماهنگی و برگزاری برنامه ها انجام میدین و انرژی که میگذارین برای این کار لایک ویژه دارین و ندای گل که مثل همیشه یه چیزی نوشته که اشک تو چشمها بی اختیار جمع میکنه فقط می تونم بگم یه لایک زیرش خیلی کم بود و همین طور اون بروشور خیلی عالی.
متین و مریم عزیزم از اینکه اینگونه ما رو مورد لطف خودتون قرار دادین نمی تونم بگم چقدر خوشحالم و چقدر برام با ارزش و عزیزه این هدیه عالی
در آخر از همه شما عذر تقصیر دارم بابت کم و کاستی برنامه که امیدوارم با بزرگواری خودتون بر من ببخشید و منتظر انتقاداتتونم برای برنامه های آتی که بهتر برگزار بشه
برای همتون بهترینها رو آرزومندم
شاد و برقرار باشید.
مهدی (همسفر)

RE: اطلاعیه : هفدهمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر - الهام ج - 2013/09/07

هیچ وقت فکر نمیکردم رنگ نارنجی رو این قدر دوست داشته باشم البته این به خاطر وجود شماست مرسی از هموتون به خاطر دیروز خصوصا از ندا توانش فوق العاده استlove28love28love28 مرسی ندا جانlove28love28love28

RE: اطلاعیه : هفدهمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر - یه غریبه - 2013/09/07

با یه کوچولو تاخیر اومدم اینجا! از دیروز فوق العادمون بگم.... از دیروز نارنجی... بچه ها میدونید... به نظر من نارنجی رنگ عشق ه.... رنگ خوب زندگی ه...
ندا جونم یادته دیروز ازم پرسیدی به نظرت ام اس یعنی چی؟؟ الان جوابشو می تونم بگم...؟ به نظرم ام اس یعنی همدلی، یعنی عشق، یعنی با هم بودن، کنار هم بودن برای یه هدف مشترک....ام اس برای من یعنی زندگی... یعنی یه تعریف جدید از زندگی...
مرسی به خاطر بودنتون... یه بار دیگه از خدا ممنونم که من رو توی جمع شما قرار داد... عاشقتونم نارنجی پوش های دوست داشتنی....
یه تشکر ویژه هم از آقای خیری و گروه خوب همگام که باز هم بهمون ثابت کردن همراه واقعی ما هستن....