•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 25
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یارانه مخصوص بیماران خاص (ام اس)
[size=xx-small][b]درود وسلام هر جایکه حافضه ام یاری میکرد برایشان ایمیل نوشتم درباره یارانه ام اسی تاحالا هیج جوابی دریافت نکردم ؟؟؟؟؟icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
 تشکر شده توسط : مهرافروز , pariya1361
راستی، پول دست بچه نمی دهند!laughing3

برای بیماران ضایعه نخاعی هم اگر از خدمات درمانی استفاده کنند پول را می ریزند حساب مرکز درمانی، در غیر اینصورت فکر نمی کنم یارانه ای تعلق بگیره. البته باز هم به همه تعلق نمی گیره!icon_cry

اما با همه شرایط، عضو بشید بهتره. کارتش یه جایی شاید به درد بخوره.
من هم ام اس داشتم.
 تشکر شده توسط : movahedi , hessam , دیاکو , MFhealth , pariya1361
Exclamation 
سلام اگر بشه که خیلی خوب میشه چونکه من تو این یازده سال دارم خیلی سختی میکشم و اگر دولت بخواد میتونه ولی......
 تشکر شده توسط : hessam , zohaa
برامون گذاشتن تو پاکت که بفرستن دوستان
فقط کی چقدر میخاد قیمت بدین
دیگه اگه یارانه بهمون بدن برا نفس کشیدنم باید پول بدیم
اسم زیبای اباالفضل
نمک زندگیمونه
 تشکر شده توسط : maryamgoli , hessam , paeeze , zohaa , DavidBili
یارانه نخواستیم امکانات دیگه برامون فراهم کنن
خدایا تمام خنده های تلخ امروزم را می دهم
یکی از آن گریه های شیرین کودکیم را پس بده
 تشکر شده توسط : hessam , saeid
یارانه تا افراد خاصی زیر نفع نباشند به ما بیماران بابت دارو هامون چه به صورت مستقیم چه به صورت غیر مستقیم فکر نکنم بدهندrolleyes
ببینید از کی ارز مرجع را از روی داروی ربیف برداشتند به بهانه این که یارانه را به بیمار به جای دارو اختصاص می دیم
ولی بعد از ۳ ماه هنوز که هنوزه خبری نه از کارت مخصوص بیماران خاص است نه چیز دیگه ای confusedconfused
دروغ دروغ دروغ حاله نورangelangel
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : saeid , عسل راد
ما اگه بگیم یارانه نمیخوایم داروهامونو وارد کنین،باید کیوببینیم؟
فکرکردین اینا بفکر من وشما هستن؟نه نیستن.عمرا نیستن.اینا ازخدا هم نمیترسن.فکرمیکنن بااین کاراشون میتونن خداروهم فریب بدن.خدا از سرتقصیراتشون نگذره انشااله.
قرار بود این ماه25%به حقوق کارمندا اضافه کنن.حقوق که اضافه نشد هیچ،تازه چندتا بند اضافه کردن تا از حقوقمون بزنن بنفع جیب خودشون.ایشالا که این پولایی که از من وشما ودیگر مردم بینوا میزنن،بشه دردبیدرمون توجون خودشون وهمه عزیزانشون.بحق عزیز فاطمه زهرا.
 تشکر شده توسط : saeid
به قول ابراهیم:
جیب ما رو نزنن، یارانه پیشکش

من حاضرم یه چیزی هم دستی بهشون بدم پلاکهامم مال خودشون

آتیش زدم به مالم
بدو حراجش کردم
هر ارگانی پلاک میخواد زنبیل و برداره بیاد
بهزیستی، کمیته، ستاد یارانه، اداره برق و سایر مراکز عزیز دولتی دیگه
از دست عیالم
آتیش زدم به مالم laughing3

بارها پرسیده بودند
بزرگ شدی میخواهی چکاره شوی؟ ما هیچوقت نگفتیم "خوشبخت" بچه بودیم دیگر، عقل مان نمیرسید
 تشکر شده توسط : minoshka , afsaneh , amin.noury , nazaninamiri70 , baharan , pariya1361 , اميدوار
یارانه چیستconfused2 1-همان پولی که قرار است به ما بدهند تا خرج داروشود2-همان پولی که قرار است به داروهایمان تعلق گیرد laughing33-کلمه ای است مترادف با پول Tongue4-کلمه ای است صرفا برای خوشحالی دل ماlaughing3 5-هیچکدام 6-گزینه 5 7-هاangel
میشه باز هم نفس کشید و زندگی کرد  
 تشکر شده توسط : afsaneh , Mehdi Marjani , شفا یافته , nahid , nazaninamiri70 , مینا غلامنژاد , pariya1361
(2012/08/29, 07:56 PM)parsims نوشته است: به نظر شما طرح اختصاص یارانه مخصوص بیمارن خاص به صورت نقدی مفید است یانه؟
همانطور که میدانید این فقط دارو نیست که در سلامت بیماران خاص مهم است تغذیه و دیگر فاکتور ها نیز هم مواردی است که باعث فشار اقتصادی بر بیمار خاص یا خانواده و یا سرپرست بیماران خاص می شود.
بنا بر این اختصاص (یارانه ی نقدی برای بیماران خاص (ام اس) باید در دستور کار دولت قرار بگیر د.
افرادی که می توانند این را به گوش مسوولین برسانند اقدام نمایند.

ببین برای یه نفر مثل من که مجبورم داروم رو از خارج از کشور تهیه کنم ، یارانه ای که روی دارو ها میان ، افاقه ای نمیکنه
چون داروم بیمه نیست و داخل کشور پیدا نمیشه
مسئله ی من نرخ ارز و دلار و چه میدونم این مزخرفاته
البته من با یارانه ی نقدر هم موافق نیستم ولی فک میکنم اگر جوری میشد که میتونستم ارز رو با قیمت کمتری تیه بکنم ، شرایط خیلی بهتر بود واسم
آنارام باشید
 تشکر شده توسط : دیاکو , رامنا , pariya1361

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 25
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نحوه تهیه دارو برای بیماران خاص (ام اسی ها) با دفترچه بیمه ... mohammadreza1369 10 16,055 2016/12/08, 03:21 PM
آخرین ارسال: Aydanima
  شخصیت خاص بیماران ام اسی parisa2011 63 33,686 2016/02/12, 04:19 PM
آخرین ارسال: سها
  همایش بیماران شرکت سیناژن rashvand-cinnagen 5 5,365 2015/05/11, 10:32 PM
آخرین ارسال: nahid
  بیماران ام اس چقدر در نگاه غلط جامعه به این بیماری نقش دارند؟ Kamyar 21 13,855 2014/04/04, 04:53 PM
آخرین ارسال: موناامیدوار
  طرح تحقیقاتی بازتوانی شناخت در بیماران ام اس Sina 4 3,821 2012/09/27, 02:24 PM
آخرین ارسال: sara-m
  نيازهاي جامعه ام اس(دغدغه های بیماران ام اس) MAHDI 32 20,986 2012/09/20, 11:50 AM
آخرین ارسال: naazanin
  بازنشستگی پیش از موعد بیماران خاص Pooya.N 10 18,069 2012/09/16, 01:55 PM
آخرین ارسال: ساغر
  رژیم غذایی بیماران ام اس شفا یافته 2 24,609 2011/11/14, 01:13 PM
آخرین ارسال: شفا یافته
  حذف یارانه بعضی داروها paeeze 50 29,352 2011/03/13, 10:42 PM
آخرین ارسال: earth

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان