•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گزارش صعود به دماوند
دوستان براتون آرزوی موفعقیت می کنم کاش من هم با شما بودم
icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
خدایا بینهایت دوستت دارم[تصویر:  h6827_2.gif]
 تشکر شده توسط : minoshka , maryam.N , eglantine , Aram , شيدا رها , zeinabi , neda.n , matinfard
[تصویر:  ab3568e935d6ae651.gif]
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : minoshka , melody , maryam.N , eglantine , Aram , شيدا رها , zeinabi , neda.n , matinfard
اعضای گروه کوهنوردی تا 15 دقیقه دیگر به پناهگاه سیمرغ میرسند.
همه چیز مطابق برنامه و خیلی خوب پیش می رود.
 تشکر شده توسط : paeazan , simin , chipchip , elham 66 , melody , nahid , kaveh_plus , ماه , maryam.N , eglantine , پویش , nazanin200312 , yummy , رنگین کمان , N00shin , naarin.p , رامنا , Aram , شيدا رها , zeinabi , neda.n , hamid , matinfard , نازی ی , نازلی , سمانه میم
از خوراکیهایی هم که تو مسیر میخورن برامون بگیدlaughing3
گرمشون نشهsad2...امروز هوا خیلی گرمهsad2
شانه ات کو ؟

دنیایم باز به هم ریخته ...sad2
 تشکر شده توسط : elham 66 , maryam.N , eglantine , nazanin200312 , naarin.p , رامنا , Aram , شيدا رها , zeinabi
اینقد از خوندن این گزارش خوشحال شدم...icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinتوجای خودم نیستم...laughing3laughing3یکی منوبگیره زودتر ازبچه ها قله روفتح نکنمagreement2agreement2icon_questionicon_questionmscentermscentermscenter:131:
mscenter
بهارپشت دراست
به گوش پنجره ها ارام
نسیم گفت وگذشت...
 تشکر شده توسط : maryam.N , eglantine , nazanin200312 , naarin.p , رامنا , Aram , شيدا رها , zeinabi , neda.n , matinfard
چرا دیگه گزارش نمیدین؟ icon_cry
ما بی صبرانه منتظریم love28

تشکر شده توسط : eglantine , baharan , melody , Aram , شيدا رها
من نگران شدم. چرا دیگه گزارش نمیدین؟

تشکر شده توسط : Aram , شيدا رها
نگران نباش دوستم. با توجه به وضعيت آنتن دهي موبايل اونجا، واقعاً ارتباط براشون سخته. من اينطور فك ميكنمicon_question
حتماً در اولين فرصتي كه بتونن از روند پيشرفت كارشون بهمون اطلاع ميدنicon_biggrin
 تشکر شده توسط : paeazan , melody , naarin.p , Aram , شيدا رها , نازی ی
Rainbow 
دلم همش پیش بچه هاست، مدام فکر می کنم بچه ها الان کجای مسیر هستن؟
بچه ها این صعود چند روز طول می کشه؟
تمام چراغ های خانه روشن است
و من صدای خنده ات را
بلندتر از همیشه نقاشی می کنم
لطفی کن، به کسی چیزی نگو
بگذار همسایه ها خیال کنند تو آمده ای....
 تشکر شده توسط : Aram , شيدا رها , matinfard
(2013/08/07, 09:35 AM)گروه کوهنوردی ام اس سنتر نوشته است: برنامه صعود :
روز اول : (۱۷-۰۵-۹۲)

حرکت از تهران به سمت پلور – توقف در فدراسیون – حرکت به سمت ابتدای مسیر جبهه غربی با ماشین – شروع برنامه با کوله کشی حدود ۲ تا ۲/۵ ساعت تا جانپناه سیمرغ در ارتفاع ۴۱۵۰ متری – بر پایی کمپ و صرف نهار – صعود به ارتفاع ۴۸۰۰ متری جهت هم هوایی و بازگشت به محل کمپ – شب مانی در محل کمپ

روز دوم : (۱۸-۰۵-۹۲)

حرکت به سمت قله در بامدادان – صرف صبحانه مختصر در مسیر – صعود به قله – عکاسی بروی قله و استفاده از مناظر قله – بازگشت به محل کمپ – استراحت صرف نهار – شب مانی در محل کمپ

روز سوم : (۱۹-۰۵-۹۲)

حرکت به سمت محل سوار شدن ماشین در صبحگاهان – بازگشت به فدراسیون پلور- حرکت به سمت آبگرم لاریجان – استفاده از آبگرم طبیعی لاریجان – بازگشت به سمت تهران

بچه ها قله رو فتح کرده و دارن برمیگردن، هزار بار آفرین و احسنت به این همت بلندشونicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question

همگی هم حالشون خدا رو شکرخوبهicon_questionicon_question

(2013/08/09, 11:20 AM)رنگین کمان نوشته است: دلم همش پیش بچه هاست، مدام فکر می کنم بچه ها الان کجای مسیر هستن؟
بچه ها این صعود چند روز طول می کشه؟

سمیرا جان بچه ها دارن بر میگردن و فردا ظهر مراسم پیش واز داریم به امید خداicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
رسول خدا صل الله علیه و آله و سلم فرمودند: هر که مومنی را شاد سازد، مرا شاد ساخته و هر که مرا شاد کند، خدا را شاد کرده است.
 تشکر شده توسط : melody , yummy , kaveh_plus , paeazan , naarin.p , رامنا , nahid , شيدا رها , zeinabi , matinfard , نازلی

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 12
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گزارش سفر تبریز و دیدار از داروسازی زهراوی hamid 36 30,492 2013/11/12, 11:32 PM
آخرین ارسال: ارزو
  گزارش بازدید از شرکت زیست دارو و داروی زیفرون توسط ام اس سنتر گزارشگر 8 9,284 2013/10/12, 10:02 PM
آخرین ارسال: یه غریبه

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان