•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کیف حمل دارو
ممنونم مریم جونicon_questionicon_questionicon_question
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : glassheart
(2015/06/19, 11:28 AM)سمیرا67 نوشته است: ممنون حسامicon_questionبا انجمن ام اس تهران؟icon_cryicon_cryicon_cry

اگه بتوانی بری تهران که خیلی راحت تر می توانی کیف تهیه کنی

معلوم نیست شهرستانا داشته باشند یا نه یا اصلا کیف را درست و کامل در اختیارت بگذارند یا نه
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : سمیرا67
برای خودم نیست برای دوستم پرسیدم بهش میگم دیگه حالا ببینم خودش کجا میتونه تهیه کنهicon_cryicon_cryicon_cryممنون از جواباتونicon_questionicon_question
اگه شماره انجمن تهرانم بهم بدبن دیگه واقعاااااااااا ممنونagreement2agreement2agreement2
کیف گرفتم واسه رسیژن منتهی برای طرح قدیمیه رسیژنه برای جدیدش که اینجکشن شده هنوز طراحی نشده

فقط من نمیدونم در قسمت آلومینیومش یخ میزارن یا فقط دارو میزارن و یخ رو خارج از محوطه آلومینیوم؟

این کیف کوچیکه همون آلومینیوم دارس...

کسی میدونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این شکلیه...

[تصویر:  lwd7mt2qrpql8jkkqiq6.jpg]
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
شهرزاد جان کیف سینووکس هم همینه ، توی کوچیکه دارو میذارن تو بزرگه ژل یخی اگه اشتباه نکنم.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : شهرزاد , سمیرا67
این کیف شبیه کیف حمل دارو ربیف هست فقط رنگش فرق داره
شهرزاد جان ژل های یخت به صورت مستطیل وتوی یه محفظه پلاستیک فشره س؟
مال من اینجور بود
و ژل ها رو به صورت ایستاده توی کیف کوچیکه که داخلش آلومنیومه میذاشتم و یعنی یکی از یخا اینطرف کیف کوچیکه، یکی اون طرفش و جعبه دارو رو میذاشتم وسطش
البته جعبه دارو رو هم توی نایلون میپیچوندم که رطوبتی چیزی نخوره بهش
بعد میبسمتش و کیفه رو توی کیف بزرگه میذاشتم.

بعدش که ربیف عوض شد و جعبه ش چندبرابر بزرگتر دیگه نمیشد جعبه رو درسته بزارم توی کیف کوچیکه و هر مقدار دارو نیاز داشتم در سفری چیزی، توی یه نایلون میذاشتم و میذاشتم توی کیف کوچیکه و اطرافش ژل یخ
یا هم به سختی توی کیف تکی تکی تقریبا همه رو جا میدادم که خنک هم باشن Confused

در مورد رسیژن نمی دونم شکل ربیف هست جعبه ش یا نه
از خود شرکت میپرسیدی چطوری جاشون بدم؟

شایدم به قول ناهید باید اون مدلی الان جاشون داد نه icon_cry
مخصوصا الان که جعبه ش و شکل دارو بزرگتر شده

در همین حد اطلاع دارم

الان سرچ کردم دیدم یخ رسیژن یه جور دیگه س Undecided
پس کمی با ربیف متفاوته
فک کنم جعبه رسیژن هم بزرگتر ربیفه
رسیژن الانی هم کیف به خصوص خودشو داره که کیفش نیومده هنو فک کنم

دیگه نمی دونم confused2
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : شهرزاد , سمیرا67
برای اسویمرهای جدید (40 میلی گرمی) کیف جدید طراحی نکردن؟
پکیج دارو از کیفش بزرگتره!!!!
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

من کیف سینووکس دارم .دقیقا همونه که شهرزاد گذاشته icon_cryicon_cry پس همشون که یکی هستن انگار confusedconfused دارو رو میذارم تو کوچیکه یخ رو هم تو بزرگیه یعنی زیر کیف کوچیکه.البته دوام یخش خیلی کمه مثلا 5ساعت.من از شهرکرد تا اصفهان وزمان معطلی تو ترمینال فقط ازش استفاده میکنم وبه محض رفتن تو اتوبوس دارومو با کیف کوچیکه میذارم تو یخچال اتوبوس confused2confused2 حالا بماند این راننده ها بعضیاش دوساعت سین جیم میکنن خانم این چیهDodgyDodgy بده بذارم تو بار خنک ترهConfusedConfused من 305320_JC_thinking305320_JC_thinking تو بار 305320_JC_thinking305320_JC_thinking سینووکس icon_cryicon_cry نه عاغا داروعه N_aggressive (35)N_aggressive (35)
Smile (16)Smile (16)Smile (16)
(2016/04/19, 06:47 AM)سمیرا67 نوشته است: من کیف سینووکس دارم .دقیقا همونه که شهرزاد گذاشته icon_cryicon_cry پس همشون که یکی هستن انگار confusedconfused دارو رو میذارم تو کوچیکه یخ رو هم تو بزرگیه یعنی زیر کیف کوچیکه.البته دوام یخش خیلی کمه مثلا 5ساعت.من از شهرکرد تا اصفهان وزمان معطلی تو ترمینال فقط ازش استفاده میکنم وبه محض رفتن تو اتوبوس دارومو با کیف کوچیکه میذارم تو یخچال اتوبوس confused2confused2 حالا بماند این راننده ها بعضیاش دوساعت سین جیم میکنن خانم این چیهDodgyDodgy بده بذارم تو بار خنک ترهConfusedConfused من 305320_JC_thinking305320_JC_thinking تو بار 305320_JC_thinking305320_JC_thinking سینووکس icon_cryicon_cry نه عاغا داروعه N_aggressive (35)N_aggressive (35)
Smile (16)Smile (16)Smile (16)

اگه یخ رو 6 ساعت در فریزر(و نه جاییخی یخچال) بذارید دوامش خیلی بیشتره فقط حواستون باشه در تماس مستقیم با دارو نباشه که دارو بخ نزنه البته من خودم تا حالا امتحان نکردم و فکر هم نمی کنم که دارو اینجوری یخ بزنه ولی این رو یه جایی خوندم و با توجه به دمای خیلی پایین یخ احتمال دادم که درست باشهconfused2
حتی تووی رویاتم...؟!smiling

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان